III. třída - Vsetín

Zápasy

1.kolo
so, 06/08/2016 17:30 Halenkov B 2:1 Střelná
so, 06/08/2016 17:30 Ústí 1:0 Loučka
so, 06/08/2016 17:30 Choryně B 1:3 Lačnov
so, 06/08/2016 17:30 Růžďka 3:1 Kladeruby
so, 06/08/2016 17:30 Janová 2:1 pen Hutisko B
ne, 07/08/2016 17:30 Valašská Senice 4:2 Hošťálková
ne, 07/08/2016 17:30 Branky 2:3 Zubří B
2.kolo
so, 13/08/2016 17:30 Zubří B 3:2 Halenkov B
so, 13/08/2016 17:30 Střelná 0:4 Ústí
so, 13/08/2016 17:30 Hošťálková 0:1 pen Hutisko B
so, 13/08/2016 17:30 Lačnov 3:5 Růžďka
ne, 14/08/2016 17:30 Valašská Senice 6:2 Branky
ne, 14/08/2016 17:30 Janová 0:2 Kladeruby
ne, 14/08/2016 17:30 Loučka 0:1 Choryně B
3.kolo
so, 20/08/2016 17:00 Choryně B 1:0 Střelná
so, 20/08/2016 17:30 Ústí 1:2 Zubří B
so, 20/08/2016 17:30 Halenkov B 3:1 Valašská Senice
so, 20/08/2016 17:30 Hutisko B 0:1 Kladeruby
so, 20/08/2016 17:30 Janová 0:5 Lačnov
so, 20/08/2016 17:30 Růžďka 5:1 Loučka
ne, 21/08/2016 17:30 Branky 0:5 Hošťálková
4.kolo
so, 27/08/2016 17:00 Zubří B 1:0 Choryně B
so, 27/08/2016 17:00 Střelná 5:2 Růžďka
so, 27/08/2016 17:00 Lačnov 5:1 Hutisko B
so, 27/08/2016 17:00 Hošťálková 3:0 Kladeruby
ne, 28/08/2016 17:00 Valašská Senice 2:1 Ústí
ne, 28/08/2016 17:00 Branky 6:3 Halenkov B
ne, 28/08/2016 17:00 Loučka 4:0 Janová
5.kolo
so, 03/09/2016 16:00 Hutisko B 2:3 pen Loučka
so, 03/09/2016 16:00 Janová 3:2 pen Střelná
so, 03/09/2016 16:00 Růžďka 5:1 Zubří B
so, 03/09/2016 16:00 Choryně B 3:2 Valašská Senice
so, 03/09/2016 16:00 Ústí 4:2 Branky
so, 03/09/2016 16:00 Halenkov B 1:3 Hošťálková
ne, 04/09/2016 15:00 Kladeruby 1:2 pen Lačnov
6.kolo
so, 10/09/2016 09:00 Halenkov B 1:5 Ústí
so, 10/09/2016 16:00 Zubří B 3:0 Janová
so, 10/09/2016 16:00 Hošťálková 4:3 pen Lačnov
ne, 11/09/2016 15:30 Střelná 3:1 Hutisko B
ne, 11/09/2016 16:00 Valašská Senice 5:2 Růžďka
ne, 11/09/2016 16:00 Branky 2:6 Choryně B
ne, 11/09/2016 16:00 Loučka 2:1 pen Kladeruby
7.kolo
so, 17/09/2016 15:30 Hutisko B 3:2 pen Zubří B
so, 17/09/2016 15:30 Valašská Senice 5:0 Janová
so, 17/09/2016 15:30 Růžďka 7:1 Branky
so, 17/09/2016 15:30 Choryně B 3:0 Halenkov B
so, 17/09/2016 15:30 Ústí 2:3 Hošťálková
ne, 18/09/2016 15:00 Kladeruby 0:1 Střelná
ne, 18/09/2016 15:30 Lačnov 4:0 Loučka
8.kolo
so, 24/09/2016 15:30 Ústí 3:2 pen Choryně B
so, 24/09/2016 15:30 Halenkov B 4:3 pen Růžďka
so, 24/09/2016 15:30 Valašská Senice 6:1 Hutisko B
so, 24/09/2016 15:30 Zubří B 3:2 Kladeruby
so, 24/09/2016 15:30 Hošťálková 3:2 Loučka
ne, 25/09/2016 15:30 Branky 2:1 Janová
ne, 25/09/2016 15:30 Střelná 5:0 Lačnov
9.kolo
so, 01/10/2016 15:00 Lačnov 1:2 pen Zubří B
so, 01/10/2016 15:00 Hutisko B 8:0 Branky
so, 01/10/2016 15:00 Janová 1:0 Halenkov B
so, 01/10/2016 15:00 Růžďka 3:2 Ústí
ne, 02/10/2016 15:00 Loučka 3:0 Střelná
ne, 02/10/2016 15:00 Kladeruby 4:1 Valašská Senice
ne, 02/10/2016 15:00 Choryně B 1:2 Hošťálková
10.kolo
so, 08/10/2016 15:00 Choryně B 4:1 Růžďka
so, 08/10/2016 15:00 Ústí 5:0 Janová
so, 08/10/2016 15:00 Halenkov B 1:2 Hutisko B
so, 08/10/2016 15:00 Hošťálková 9:0 Střelná
ne, 09/10/2016 15:00 Zubří B 1:0 Loučka
ne, 09/10/2016 15:00 Valašská Senice 2:3 pen Lačnov
ne, 09/10/2016 15:00 Branky 1:3 Kladeruby
11.kolo
so, 15/10/2016 15:00 Lačnov 4:1 Branky
so, 15/10/2016 15:00 Hutisko B 3:4 Ústí
so, 15/10/2016 15:00 Janová 1:0 pen Choryně B
so, 15/10/2016 15:00 Růžďka 6:1 Hošťálková
ne, 16/10/2016 15:00 Loučka 0:2 Valašská Senice
ne, 16/10/2016 15:00 Střelná 1:2 pen Zubří B
ne, 16/10/2016 15:00 Kladeruby 2:3 Halenkov B
12.kolo
so, 22/10/2016 14:30 Růžďka 4:1 Janová
so, 22/10/2016 14:30 Choryně B 3:2 pen Hutisko B
so, 22/10/2016 14:30 Ústí 5:1 Kladeruby
so, 22/10/2016 14:30 Halenkov B 2:1 pen Lačnov
so, 22/10/2016 14:30 Hošťálková 6:0 Zubří B
ne, 23/10/2016 14:30 Valašská Senice 2:1 Střelná
ne, 23/10/2016 14:30 Branky 0:5 Loučka
13.kolo
so, 29/10/2016 14:00 Loučka 0:1 pen Halenkov B
so, 29/10/2016 14:30 Lačnov 2:3 Ústí
so, 29/10/2016 14:30 Hutisko B 3:2 pen Růžďka
so, 29/10/2016 14:30 Janová 0:3 Hošťálková
so, 29/10/2016 14:30 Zubří B 0:4 Valašská Senice
so, 29/10/2016 14:30 Střelná 6:0 Branky
ne, 30/10/2016 14:30 Kladeruby 1:0 Choryně B
14.kolo
so, 24/06/2017 16:30 Hutisko B 8:3 Janová
so, 24/06/2017 16:30 Lačnov 1:2 Choryně B
so, 24/06/2017 16:30 Hošťálková 7:0 Valašská Senice
so, 24/06/2017 16:30 Zubří B 5:1 Branky
ne, 25/06/2017 15:00 Kladeruby 3:0 Růžďka
ne, 25/06/2017 15:30 Střelná 4:0 Halenkov B
ne, 25/06/2017 16:30 Loučka 1:6 Ústí
15.kolo
so, 01/04/2017 15:30 Halenkov B 1:2 pen Zubří B
so, 01/04/2017 15:30 Ústí 1:2 pen Střelná
so, 01/04/2017 15:30 Růžďka 4:2 Lačnov
so, 01/04/2017 15:30 Hutisko B 0:2 Hošťálková
ne, 02/04/2017 00:00 Choryně B 2:3 Loučka
ne, 02/04/2017 15:00 Kladeruby 6:0 Janová
ne, 02/04/2017 15:30 Branky 1:7 Valašská Senice
16.kolo
so, 08/04/2017 15:30 Lačnov 13:1 Janová
so, 08/04/2017 15:30 Zubří B 1:0 Ústí
so, 08/04/2017 15:30 Hošťálková 8:0 Branky
ne, 09/04/2017 15:00 Kladeruby 3:1 Hutisko B
ne, 09/04/2017 15:30 Loučka 4:3 Růžďka
ne, 09/04/2017 15:30 Valašská Senice 4:3 pen Halenkov B
ne, 09/04/2017 15:30 Střelná 3:5 Choryně B
17.kolo
so, 15/04/2017 16:00 Halenkov B 0:1 Branky
so, 15/04/2017 16:00 Ústí 1:2 Valašská Senice
so, 15/04/2017 16:00 Růžďka 4:1 Střelná
so, 15/04/2017 16:00 Janová 2:1 Loučka
so, 15/04/2017 16:00 Hutisko B 5:3 Lačnov
ne, 16/04/2017 00:00 Choryně B 5:2 Zubří B
ne, 16/04/2017 15:00 Kladeruby 1:3 Hošťálková
18.kolo
so, 22/04/2017 16:00 Hošťálková 4:3 Halenkov B
so, 22/04/2017 16:00 Zubří B 9:0 Růžďka
so, 22/04/2017 16:00 Lačnov 2:0 Kladeruby
ne, 23/04/2017 15:30 Střelná 3:0 Janová
ne, 23/04/2017 16:00 Branky 1:5 Ústí
ne, 23/04/2017 16:00 Loučka Hutisko B
ne, 23/04/2017 16:00 Valašská Senice 3:3 Choryně B
19.kolo
so, 29/04/2017 16:30 Lačnov 2:5 Hošťálková
so, 29/04/2017 16:30 Hutisko B 4:1 Střelná
so, 29/04/2017 16:30 Janová 2:8 Zubří B
so, 29/04/2017 16:30 Růžďka 4:6 Valašská Senice
so, 29/04/2017 16:30 Ústí 3:4 Halenkov B
ne, 30/04/2017 00:00 Choryně B 3:4 Branky
ne, 30/04/2017 15:00 Kladeruby 4:5 pen Loučka
20.kolo
so, 06/05/2017 16:30 Janová 1:3 Valašská Senice
so, 06/05/2017 16:30 Zubří B 1:2 Hutisko B
so, 06/05/2017 16:30 Halenkov B 3:1 Choryně B
so, 06/05/2017 16:30 Hošťálková 2:0 Ústí
ne, 07/05/2017 15:30 Střelná 2:0 Kladeruby
ne, 07/05/2017 16:30 Loučka 3:2 pen Lačnov
ne, 07/05/2017 16:30 Branky 2:3 pen Růžďka
21.kolo
so, 13/05/2017 16:30 Lačnov 1:2 Střelná
so, 13/05/2017 16:30 Hutisko B 3:2 pen Valašská Senice
so, 13/05/2017 16:30 Janová 0:0 Branky
so, 13/05/2017 16:30 Růžďka 3:0 Halenkov B
ne, 14/05/2017 00:00 Choryně B 2:1 pen Ústí
ne, 14/05/2017 15:00 Kladeruby 1:2 Zubří B
ne, 14/05/2017 16:30 Loučka 0:1 Hošťálková
22.kolo
so, 20/05/2017 16:30 Zubří B 1:0 pen Lačnov
so, 20/05/2017 16:30 Halenkov B 4:0 Janová
so, 20/05/2017 16:30 Ústí 3:1 Růžďka
so, 20/05/2017 16:30 Hošťálková 5:1 Choryně B
ne, 21/05/2017 15:30 Střelná 1:2 Loučka
ne, 21/05/2017 16:30 Branky 0:1 Hutisko B
ne, 21/05/2017 16:30 Valašská Senice 3:1 Kladeruby
23.kolo
so, 27/05/2017 16:30 Lačnov 4:1 Valašská Senice
so, 27/05/2017 16:30 Hutisko B 3:0 Halenkov B
so, 27/05/2017 16:30 Janová 1:6 Ústí
so, 27/05/2017 16:30 Růžďka 3:2 pen Choryně B
ne, 28/05/2017 15:00 Kladeruby 3:1 Branky
ne, 28/05/2017 15:30 Střelná 1:2 Hošťálková
ne, 28/05/2017 16:30 Loučka 0:9 Zubří B
24.kolo
so, 03/06/2017 16:30 Zubří B 5:1 Střelná
so, 03/06/2017 16:30 Halenkov B 2:3 pen Kladeruby
so, 03/06/2017 16:30 Ústí 4:1 Hutisko B
so, 03/06/2017 16:30 Hošťálková 3:1 Růžďka
ne, 04/06/2017 00:00 Choryně B 20:0 Janová
ne, 04/06/2017 16:30 Branky 3:2 pen Lačnov
ne, 04/06/2017 16:30 Valašská Senice 5:2 Loučka
25.kolo
so, 25/03/2017 15:00 Hutisko B 2:0 Choryně B
so, 10/06/2017 16:30 Lačnov 1:2 pen Halenkov B
so, 10/06/2017 16:30 Janová 0:4 Růžďka
so, 10/06/2017 16:30 Zubří B 1:2 pen Hošťálková
ne, 11/06/2017 15:00 Kladeruby 2:3 pen Ústí
ne, 11/06/2017 15:30 Střelná 2:1 pen Valašská Senice
ne, 11/06/2017 16:30 Loučka 5:1 Branky
26.kolo
so, 17/06/2017 16:30 Halenkov B 2:1 Loučka
so, 17/06/2017 16:30 Ústí 7:3 Lačnov
so, 17/06/2017 16:30 Růžďka 0:0 Hutisko B
so, 17/06/2017 16:30 Hošťálková 0:0 Janová
ne, 18/06/2017 00:00 Choryně B 2:1 Kladeruby
ne, 18/06/2017 16:30 Branky 2:1 Střelná
ne, 18/06/2017 16:30 Valašská Senice 0:1 Zubří B

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru