Okresní přebor - Ústí nad Orlicí

Zápasy

1.kolo
so, 13/08/2016 16:00 TJ Sokol Rybník 3:1 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
so, 13/08/2016 16:00 TJ Sokol Rudoltice 1:2 pen FC Jiskra 2008 B
ne, 14/08/2016 16:00 TJ Sokol Tatenice 4:1 FK Gufero Mistrovice
ne, 14/08/2016 16:00 TJ Sopotnice 3:5 1. FC Žamberk B
ne, 14/08/2016 16:00 Fotbal Žichlínek 1:2 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 14/08/2016 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 1:0 pen TJ Sokol Němčice
so, 12/11/2016 14:00 TJ Dolní Čermná 0:2 FK Dolní Dobrouč
2.kolo
so, 20/08/2016 14:00 FC Jiskra 2008 B 4:0 TJ Sokol České Heřmanice
so, 20/08/2016 16:00 FK Gufero Mistrovice 3:1 TJ Sokol Rybník
so, 20/08/2016 16:00 1. FC Žamberk B 7:0 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 21/08/2016 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 4:2 TJ Sokol Rudoltice
ne, 21/08/2016 16:00 TJ Sopotnice 2:5 TJ Sokol Tatenice
ne, 21/08/2016 16:00 TJ Sokol Němčice 4:3 pen TJ Dolní Čermná
ne, 21/08/2016 16:00 FK Dolní Dobrouč 4:1 Fotbal Žichlínek
3.kolo
so, 27/08/2016 16:00 TJ Sokol Rybník 4:0 TJ Sopotnice
so, 27/08/2016 17:00 TJ Dolní Čermná 3:1 FC Jiskra 2008 B
ne, 28/08/2016 16:00 TJ Sokol Tatenice 4:2 1. FC Žamberk B
ne, 28/08/2016 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 2:3 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 28/08/2016 16:00 TJ Sokol Rudoltice 2:1 FK Gufero Mistrovice
ne, 28/08/2016 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 0:1 FK Dolní Dobrouč
ne, 28/08/2016 16:00 Fotbal Žichlínek 4:0 TJ Sokol Němčice
4.kolo
so, 03/09/2016 16:00 FK Gufero Mistrovice 2:3 TJ Sokol České Heřmanice
so, 03/09/2016 16:00 FC Jiskra 2008 B 3:1 Fotbal Žichlínek
ne, 04/09/2016 16:00 TJ Sokol Němčice 6:3 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 04/09/2016 16:00 1. FC Žamberk B 3:1 FK Dolní Dobrouč
ne, 04/09/2016 16:00 TJ Sokol Tatenice 3:0 TJ Sokol Rybník
ne, 04/09/2016 16:00 TJ Sopotnice 3:4 pen TJ Sokol Rudoltice
ne, 04/09/2016 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 2:0 TJ Dolní Čermná
5.kolo
so, 10/09/2016 16:00 TJ Sokol Rybník 0:2 1. FC Žamberk B
so, 10/09/2016 16:00 TJ Sokol Rudoltice 0:4 TJ Sokol Tatenice
so, 10/09/2016 17:00 TJ Dolní Čermná 2:1 FK Gufero Mistrovice
ne, 11/09/2016 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 2:4 TJ Sopotnice
ne, 11/09/2016 16:00 FK Dolní Dobrouč 1:3 TJ Sokol Němčice
ne, 11/09/2016 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 2:1 FC Jiskra 2008 B
ne, 11/09/2016 16:00 Fotbal Žichlínek 4:3 pen TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
6.kolo
so, 17/09/2016 16:00 TJ Sokol Rybník 3:1 TJ Sokol Rudoltice
so, 17/09/2016 16:00 FK Gufero Mistrovice 2:3 pen Fotbal Žichlínek
so, 17/09/2016 16:00 FC Jiskra 2008 B 2:5 FK Dolní Dobrouč
ne, 18/09/2016 16:00 TJ Sopotnice 3:0 TJ Dolní Čermná
ne, 18/09/2016 16:00 TJ Sokol Tatenice 2:1 pen TJ Sokol České Heřmanice
ne, 18/09/2016 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 4:2 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 18/09/2016 16:00 1. FC Žamberk B 4:1 TJ Sokol Němčice
7.kolo
so, 24/09/2016 16:00 Fotbal Žichlínek 2:0 TJ Sopotnice
so, 24/09/2016 16:00 TJ Sokol Rudoltice 1:2 pen 1. FC Žamberk B
so, 24/09/2016 16:30 TJ Dolní Čermná 0:2 TJ Sokol Tatenice
ne, 25/09/2016 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 2:1 TJ Sokol Rybník
ne, 25/09/2016 16:00 TJ Sokol Němčice 6:1 FC Jiskra 2008 B
ne, 25/09/2016 16:00 FK Dolní Dobrouč 7:3 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 25/09/2016 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 4:2 FK Gufero Mistrovice
8.kolo
so, 01/10/2016 15:00 FK Gufero Mistrovice 1:4 FK Dolní Dobrouč
so, 01/10/2016 16:00 TJ Sokol Rybník 2:0 TJ Dolní Čermná
so, 01/10/2016 16:00 TJ Sokol Rudoltice 0:1 TJ Sokol České Heřmanice
so, 01/10/2016 16:00 1. FC Žamberk B 0:1 pen FC Jiskra 2008 B
ne, 02/10/2016 16:00 TJ Sokol Tatenice 1:0 Fotbal Žichlínek
ne, 02/10/2016 16:00 TJ Sopotnice 2:3 pen TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 02/10/2016 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 2:1 TJ Sokol Němčice
9.kolo
so, 08/10/2016 16:00 TJ Dolní Čermná 0:1 TJ Sokol Rudoltice
so, 08/10/2016 16:00 Fotbal Žichlínek 2:3 TJ Sokol Rybník
so, 08/10/2016 16:00 FC Jiskra 2008 B 0:2 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 09/10/2016 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 2:5 1. FC Žamberk B
ne, 09/10/2016 16:00 TJ Sokol Němčice 4:0 FK Gufero Mistrovice
ne, 09/10/2016 16:00 FK Dolní Dobrouč 4:1 TJ Sopotnice
ne, 09/10/2016 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 2:1 pen TJ Sokol Tatenice
10.kolo
so, 15/10/2016 15:30 1. FC Žamberk B 5:2 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
so, 15/10/2016 15:30 FK Gufero Mistrovice 0:3 FC Jiskra 2008 B
so, 15/10/2016 15:30 TJ Sokol Rybník 0:3 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
so, 15/10/2016 15:30 TJ Sokol Rudoltice 1:3 Fotbal Žichlínek
ne, 16/10/2016 15:30 TJ Sokol České Heřmanice 3:2 TJ Dolní Čermná
ne, 16/10/2016 15:30 TJ Sopotnice 1:5 TJ Sokol Němčice
ne, 16/10/2016 15:30 TJ Sokol Tatenice 4:1 FK Dolní Dobrouč
11.kolo
so, 22/10/2016 15:30 TJ Dolní Čermná 1:0 1. FC Žamberk B
so, 22/10/2016 15:30 FC Jiskra 2008 B 4:2 TJ Sopotnice
ne, 23/10/2016 15:30 Fotbal Žichlínek 2:1 TJ Sokol České Heřmanice
ne, 23/10/2016 15:30 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 3:2 pen TJ Sokol Rudoltice
ne, 23/10/2016 15:30 FK Dolní Dobrouč 3:0 TJ Sokol Rybník
ne, 23/10/2016 15:30 TJ Sokol Němčice 2:1 TJ Sokol Tatenice
ne, 23/10/2016 15:30 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 5:2 FK Gufero Mistrovice
12.kolo
so, 29/10/2016 14:30 TJ Sokol Rudoltice 0:1 FK Dolní Dobrouč
so, 29/10/2016 14:30 TJ Dolní Čermná 1:3 Fotbal Žichlínek
ne, 30/10/2016 14:30 TJ Sokol Rybník 0:1 TJ Sokol Němčice
ne, 30/10/2016 14:30 TJ Sokol Tatenice 3:0 FC Jiskra 2008 B
ne, 30/10/2016 14:30 TJ Sopotnice 3:2 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 30/10/2016 14:30 1. FC Žamberk B 7:1 FK Gufero Mistrovice
ne, 30/10/2016 14:30 TJ Sokol České Heřmanice 4:3 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
13.kolo
so, 05/11/2016 14:00 Fotbal Žichlínek 2:3 1. FC Žamberk B
so, 05/11/2016 14:00 FK Gufero Mistrovice 1:2 TJ Sopotnice
ne, 06/11/2016 14:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 1:9 TJ Sokol Tatenice
ne, 06/11/2016 14:00 FC Jiskra 2008 B 5:1 TJ Sokol Rybník
ne, 06/11/2016 14:00 TJ Sokol Němčice 5:1 TJ Sokol Rudoltice
ne, 06/11/2016 14:00 FK Dolní Dobrouč 3:1 TJ Sokol České Heřmanice
ne, 06/11/2016 14:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 2:1 TJ Dolní Čermná
14.kolo
so, 25/03/2017 14:30 FC Jiskra 2008 B 3:1 TJ Sokol Rudoltice
so, 25/03/2017 14:30 FK Gufero Mistrovice 1:5 TJ Sokol Tatenice
so, 25/03/2017 14:30 1. FC Žamberk B 3:0 TJ Sopotnice
ne, 26/03/2017 14:30 TJ Sokol Němčice 6:1 TJ Sokol České Heřmanice
ne, 26/03/2017 14:30 FK Dolní Dobrouč 1:2 TJ Dolní Čermná
ne, 26/03/2017 14:30 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 3:1 Fotbal Žichlínek
ne, 26/03/2017 14:30 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 3:2 pen TJ Sokol Rybník
15.kolo
so, 01/04/2017 16:00 TJ Sokol Rybník 3:1 FK Gufero Mistrovice
so, 01/04/2017 16:00 TJ Sokol Rudoltice 1:0 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
so, 01/04/2017 16:00 TJ Dolní Čermná 1:3 TJ Sokol Němčice
ne, 02/04/2017 16:00 TJ Sokol Tatenice 5:0 TJ Sopotnice
ne, 02/04/2017 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 0:3 FC Jiskra 2008 B
ne, 02/04/2017 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 1:2 1. FC Žamberk B
ne, 02/04/2017 16:00 Fotbal Žichlínek 3:1 FK Dolní Dobrouč
16.kolo
so, 08/04/2017 16:00 FK Gufero Mistrovice 3:2 pen TJ Sokol Rudoltice
ne, 09/04/2017 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 1:2 pen TJ Sokol České Heřmanice
ne, 09/04/2017 16:00 TJ Sopotnice 2:2 TJ Sokol Rybník
ne, 09/04/2017 16:00 1. FC Žamberk B 3:2 TJ Sokol Tatenice
ne, 09/04/2017 16:00 FK Dolní Dobrouč 4:1 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 09/04/2017 16:00 TJ Sokol Němčice 1:3 Fotbal Žichlínek
ne, 09/04/2017 16:00 FC Jiskra 2008 B 1:3 TJ Dolní Čermná
17.kolo
so, 15/04/2017 16:00 TJ Sokol Rudoltice 3:2 TJ Sopotnice
so, 15/04/2017 16:00 TJ Sokol Rybník 1:2 TJ Sokol Tatenice
so, 15/04/2017 16:30 TJ Dolní Čermná 5:1 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 16/04/2017 16:00 Fotbal Žichlínek 4:1 FC Jiskra 2008 B
ne, 16/04/2017 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 2:0 TJ Sokol Němčice
ne, 16/04/2017 16:00 FK Dolní Dobrouč 3:0 1. FC Žamberk B
ne, 16/04/2017 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 0:2 FK Gufero Mistrovice
18.kolo
so, 22/04/2017 16:00 1. FC Žamberk B 2:1 pen TJ Sokol Rybník
so, 22/04/2017 16:00 FK Gufero Mistrovice 1:2 TJ Dolní Čermná
so, 22/04/2017 16:00 FC Jiskra 2008 B 0:0 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 23/04/2017 16:00 TJ Sokol Tatenice 8:0 TJ Sokol Rudoltice
ne, 23/04/2017 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 2:1 Fotbal Žichlínek
ne, 23/04/2017 16:00 TJ Sokol Němčice 1:3 FK Dolní Dobrouč
ne, 23/04/2017 16:30 TJ Sopotnice 3:1 TJ Sokol České Heřmanice
19.kolo
so, 29/04/2017 16:30 TJ Sokol Rudoltice 0:0 TJ Sokol Rybník
so, 29/04/2017 16:30 TJ Dolní Čermná 3:2 TJ Sopotnice
ne, 30/04/2017 16:00 Fotbal Žichlínek 2:1 FK Gufero Mistrovice
ne, 30/04/2017 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 2:1 pen TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 30/04/2017 16:00 FK Dolní Dobrouč 1:2 FC Jiskra 2008 B
ne, 30/04/2017 16:00 TJ Sokol Němčice 3:0 1. FC Žamberk B
ne, 30/04/2017 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 1:3 TJ Sokol Tatenice
20.kolo
so, 06/05/2017 16:00 TJ Sokol Rybník 0:0 TJ Sokol České Heřmanice
so, 06/05/2017 16:00 FK Gufero Mistrovice 1:0 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
so, 06/05/2017 16:00 FC Jiskra 2008 B 0:1 TJ Sokol Němčice
so, 06/05/2017 16:30 1. FC Žamberk B 5:0 TJ Sokol Rudoltice
ne, 07/05/2017 16:00 TJ Sokol Tatenice 4:0 TJ Dolní Čermná
ne, 07/05/2017 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 0:4 FK Dolní Dobrouč
ne, 07/05/2017 17:00 TJ Sopotnice 3:1 Fotbal Žichlínek
21.kolo
so, 13/05/2017 17:00 TJ Dolní Čermná 1:0 TJ Sokol Rybník
ne, 14/05/2017 16:00 Fotbal Žichlínek 4:1 TJ Sokol Tatenice
ne, 14/05/2017 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 3:0 TJ Sopotnice
ne, 14/05/2017 16:00 FK Dolní Dobrouč 2:3 FK Gufero Mistrovice
ne, 14/05/2017 16:00 TJ Sokol Němčice 3:2 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 14/05/2017 16:00 FC Jiskra 2008 B 0:1 1. FC Žamberk B
ne, 14/05/2017 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 2:1 pen TJ Sokol Rudoltice
22.kolo
so, 20/05/2017 16:00 FK Gufero Mistrovice 2:1 TJ Sokol Němčice
so, 20/05/2017 16:00 TJ Sokol Rybník 5:2 Fotbal Žichlínek
so, 20/05/2017 16:00 TJ Sokol Rudoltice 2:5 TJ Dolní Čermná
so, 20/05/2017 17:00 1. FC Žamberk B 2:1 TJ Sokol České Heřmanice
ne, 21/05/2017 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 3:1 FC Jiskra 2008 B
ne, 21/05/2017 16:00 TJ Sokol Tatenice 6:0 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 21/05/2017 16:00 TJ Sopotnice 2:4 FK Dolní Dobrouč
23.kolo
so, 27/05/2017 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 2:3 pen TJ Sokol Rybník
so, 27/05/2017 16:00 FC Jiskra 2008 B 3:4 pen FK Gufero Mistrovice
so, 27/05/2017 17:00 TJ Dolní Čermná 4:0 TJ Sokol České Heřmanice
ne, 28/05/2017 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 5:9 1. FC Žamberk B
ne, 28/05/2017 16:00 FK Dolní Dobrouč 0:6 TJ Sokol Tatenice
ne, 28/05/2017 16:00 TJ Sokol Němčice 1:5 TJ Sopotnice
ne, 28/05/2017 16:00 Fotbal Žichlínek 0:1 TJ Sokol Rudoltice
24.kolo
so, 03/06/2017 16:00 TJ Sokol Rudoltice 1:2 pen TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
so, 03/06/2017 16:00 TJ Sokol Rybník 0:0 FK Dolní Dobrouč
so, 03/06/2017 16:00 FK Gufero Mistrovice 7:2 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
ne, 04/06/2017 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 1:2 pen Fotbal Žichlínek
ne, 04/06/2017 16:00 TJ Sopotnice 2:0 FC Jiskra 2008 B
ne, 04/06/2017 16:00 TJ Sokol Tatenice 3:0 TJ Sokol Němčice
ne, 04/06/2017 17:00 1. FC Žamberk B 4:0 TJ Dolní Čermná
25.kolo
so, 10/06/2017 16:00 FK Gufero Mistrovice 3:1 1. FC Žamberk B
so, 10/06/2017 16:00 FC Jiskra 2008 B 0:4 TJ Sokol Tatenice
ne, 11/06/2017 16:00 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 1:0 TJ Sopotnice
ne, 11/06/2017 16:00 Fotbal Žichlínek 1:2 pen TJ Dolní Čermná
ne, 11/06/2017 16:00 TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s. 3:0 TJ Sokol České Heřmanice
ne, 11/06/2017 16:00 FK Dolní Dobrouč 1:4 TJ Sokol Rudoltice
ne, 11/06/2017 16:00 TJ Sokol Němčice 0:2 TJ Sokol Rybník
26.kolo
so, 17/06/2017 16:00 TJ Sokol Rudoltice 4:2 TJ Sokol Němčice
so, 17/06/2017 16:00 TJ Sokol Rybník 5:1 FC Jiskra 2008 B
so, 17/06/2017 16:00 TJ Sokol Tatenice 8:0 TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
so, 17/06/2017 17:00 TJ Dolní Čermná 4:5 pen TJ Spartak Brandýs nad Orlicí o.s.
ne, 18/06/2017 16:00 TJ Sokol České Heřmanice 4:2 FK Dolní Dobrouč
ne, 18/06/2017 16:00 1. FC Žamberk B 4:2 Fotbal Žichlínek
ne, 18/06/2017 16:00 TJ Sopotnice 1:0 FK Gufero Mistrovice

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru