III. třída - Semily

Zápasy

1.kolo
so, 29/10/2016 11:30 SK Studenec 1:1 Sokol Rovensko B
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Kruh 1:1 FC Víchová
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Zálesní Lhota 1:4 SK Studenec B
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Horka 5:2 Jiskra Libštát B
so, 29/10/2016 14:30 1.FC TATOBITY 3:1 HSK Benecko
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Martinice 3:0 (K) SK Mírová pod Kozákovem
2.kolo
so, 20/08/2016 17:00 FC Víchová 3:0 1.FC TATOBITY
so, 20/08/2016 17:00 Sokol Martinice 1:3 SK Studenec
ne, 21/08/2016 16:00 Jiskra Libštát B 2:4 Sokol Zálesní Lhota
ne, 21/08/2016 17:00 Sokol Rovensko B 3:4 Sokol Kruh
st, 28/09/2016 14:00 HSK Benecko 1:5 Sokol Horka
so, 05/11/2016 14:00 SK Mírová pod Kozákovem 3:1 SK Studenec B
3.kolo
so, 27/08/2016 14:00 Sokol Kruh 4:1 Sokol Martinice
so, 27/08/2016 14:00 SK Studenec 4:1 SK Mírová pod Kozákovem
so, 27/08/2016 17:00 1.FC TATOBITY 2:2 Sokol Rovensko B
so, 27/08/2016 17:00 Sokol Horka 2:3 FC Víchová
so, 27/08/2016 17:00 Sokol Zálesní Lhota 11:0 HSK Benecko
ne, 28/08/2016 17:00 SK Studenec B 5:1 Jiskra Libštát B
4.kolo
so, 03/09/2016 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 4:1 Jiskra Libštát B
so, 03/09/2016 17:00 SK Studenec 2:2 Sokol Kruh
so, 03/09/2016 17:00 FC Víchová 1:0 Sokol Zálesní Lhota
ne, 04/09/2016 14:30 HSK Benecko 1:5 SK Studenec B
ne, 04/09/2016 17:00 Sokol Rovensko B 2:2 Sokol Horka
st, 28/09/2016 16:30 Sokol Martinice 6:1 1.FC TATOBITY
5.kolo
so, 10/09/2016 16:00 Sokol Kruh 2:0 SK Mírová pod Kozákovem
so, 10/09/2016 17:00 1.FC TATOBITY 5:2 SK Studenec
so, 10/09/2016 17:00 Sokol Horka 1:2 Sokol Martinice
so, 10/09/2016 17:00 Sokol Zálesní Lhota 6:0 Sokol Rovensko B
ne, 11/09/2016 16:00 Jiskra Libštát B 2:3 HSK Benecko
ne, 11/09/2016 17:00 SK Studenec B 0:2 FC Víchová
6.kolo
so, 17/09/2016 14:00 SK Studenec 3:2 Sokol Horka
so, 17/09/2016 16:00 Sokol Kruh 5:0 1.FC TATOBITY
so, 17/09/2016 17:00 Sokol Martinice 3:5 Sokol Zálesní Lhota
so, 17/09/2016 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 4:0 HSK Benecko
so, 17/09/2016 17:00 FC Víchová 3:0 (K) Jiskra Libštát B
ne, 18/09/2016 17:00 Sokol Rovensko B 8:0 SK Studenec B
7.kolo
so, 24/09/2016 16:30 Sokol Horka 4:1 Sokol Kruh
so, 24/09/2016 16:30 1.FC TATOBITY 0:1 SK Mírová pod Kozákovem
so, 24/09/2016 16:30 Sokol Zálesní Lhota 0:1 SK Studenec
ne, 25/09/2016 14:30 HSK Benecko 0:7 FC Víchová
ne, 25/09/2016 16:30 Sokol Rovensko B 5:0 Jiskra Libštát B
ne, 25/09/2016 16:30 SK Studenec B 1:8 Sokol Martinice
8.kolo
so, 01/10/2016 13:30 SK Studenec 5:0 SK Studenec B
so, 01/10/2016 16:00 Sokol Kruh 3:2 Sokol Zálesní Lhota
so, 01/10/2016 16:30 1.FC TATOBITY 0:0 Sokol Horka
so, 01/10/2016 16:30 SK Mírová pod Kozákovem 2:2 FC Víchová
so, 01/10/2016 16:30 Sokol Martinice 11:1 Jiskra Libštát B
ne, 02/10/2016 16:30 Sokol Rovensko B 6:1 HSK Benecko
9.kolo
so, 08/10/2016 16:00 Sokol Horka 1:1 SK Mírová pod Kozákovem
so, 08/10/2016 16:00 Sokol Zálesní Lhota 3:3 1.FC TATOBITY
so, 08/10/2016 16:00 FC Víchová 4:1 Sokol Rovensko B
ne, 09/10/2016 14:30 HSK Benecko 1:5 Sokol Martinice
ne, 09/10/2016 15:00 Jiskra Libštát B 0:2 SK Studenec
ne, 09/10/2016 16:00 SK Studenec B 1:2 Sokol Kruh
10.kolo
so, 15/10/2016 13:00 SK Studenec 5:1 HSK Benecko
so, 15/10/2016 16:00 Sokol Martinice 2:1 FC Víchová
so, 15/10/2016 16:00 Sokol Kruh 10:2 Jiskra Libštát B
so, 15/10/2016 16:00 1.FC TATOBITY 2:1 SK Studenec B
so, 15/10/2016 16:00 Sokol Horka 5:2 Sokol Zálesní Lhota
so, 15/10/2016 16:00 SK Mírová pod Kozákovem 5:2 Sokol Rovensko B
11.kolo
so, 22/10/2016 15:30 FC Víchová 0:1 SK Studenec
so, 22/10/2016 15:30 Sokol Zálesní Lhota 4:0 SK Mírová pod Kozákovem
ne, 23/10/2016 14:30 HSK Benecko 0:11 Sokol Kruh
ne, 23/10/2016 15:30 Sokol Rovensko B 5:6 Sokol Martinice
ne, 23/10/2016 15:30 Jiskra Libštát B 1:2 1.FC TATOBITY
ne, 23/10/2016 15:30 SK Studenec B 1:4 Sokol Horka
12.kolo
so, 10/06/2017 17:00 FC Víchová 4:1 Sokol Kruh
so, 10/06/2017 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 11:2 Sokol Martinice
ne, 11/06/2017 14:00 HSK Benecko 0:0 1.FC TATOBITY
ne, 11/06/2017 16:00 Jiskra Libštát B 2:2 Sokol Horka
ne, 11/06/2017 17:00 Sokol Rovensko B 1:1 SK Studenec
ne, 11/06/2017 17:00 SK Studenec B 3:5 Sokol Zálesní Lhota
13.kolo
so, 17/06/2017 14:00 SK Studenec 7:5 Sokol Martinice
so, 17/06/2017 16:00 Sokol Kruh 3:2 Sokol Rovensko B
so, 17/06/2017 17:00 Sokol Zálesní Lhota 0:1 Jiskra Libštát B
so, 17/06/2017 17:00 Sokol Horka 6:0 HSK Benecko
so, 17/06/2017 17:00 1.FC TATOBITY 1:4 FC Víchová
ne, 18/06/2017 17:00 SK Studenec B 0:9 SK Mírová pod Kozákovem
14.kolo
so, 08/04/2017 16:30 SK Mírová pod Kozákovem 6:0 SK Studenec
so, 08/04/2017 18:45 FC Víchová 2:1 Sokol Horka
ne, 09/04/2017 16:00 Jiskra Libštát B 4:1 SK Studenec B
ne, 09/04/2017 16:30 Sokol Rovensko B 0:0 1.FC TATOBITY
po, 08/05/2017 14:00 HSK Benecko 3:5 Sokol Zálesní Lhota
po, 08/05/2017 17:00 Sokol Martinice 2:6 Sokol Kruh
15.kolo
so, 15/04/2017 16:00 Sokol Kruh 1:3 SK Studenec
so, 15/04/2017 17:00 Sokol Zálesní Lhota 6:0 FC Víchová
so, 15/04/2017 17:00 Sokol Horka 4:2 Sokol Rovensko B
so, 15/04/2017 17:00 1.FC TATOBITY 4:4 Sokol Martinice
ne, 16/04/2017 16:00 Jiskra Libštát B 1:4 SK Mírová pod Kozákovem
ne, 16/04/2017 17:00 SK Studenec B 3:0 HSK Benecko
16.kolo
so, 22/04/2017 14:00 SK Studenec 3:0 1.FC TATOBITY
so, 22/04/2017 17:00 Sokol Martinice 1:3 Sokol Horka
so, 22/04/2017 17:00 FC Víchová 7:0 SK Studenec B
so, 22/04/2017 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 2:2 Sokol Kruh
ne, 23/04/2017 14:00 HSK Benecko 0:3 Jiskra Libštát B
ne, 23/04/2017 17:00 Sokol Rovensko B 4:1 Sokol Zálesní Lhota
17.kolo
so, 29/04/2017 17:00 1.FC TATOBITY 2:1 Sokol Kruh
so, 29/04/2017 17:00 Sokol Horka 5:0 SK Studenec
ne, 30/04/2017 14:00 HSK Benecko 2:0 SK Mírová pod Kozákovem
ne, 30/04/2017 15:00 SK Studenec B 2:1 Sokol Rovensko B
ne, 30/04/2017 15:00 Sokol Zálesní Lhota 4:1 Sokol Martinice
po, 08/05/2017 16:00 Jiskra Libštát B 0:1 FC Víchová
18.kolo
so, 06/05/2017 16:00 Sokol Kruh 3:4 Sokol Horka
so, 06/05/2017 17:00 SK Studenec 1:3 Sokol Zálesní Lhota
so, 06/05/2017 17:00 Sokol Martinice 5:5 SK Studenec B
so, 06/05/2017 17:00 FC Víchová 1:1 HSK Benecko
so, 06/05/2017 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 3:2 1.FC TATOBITY
ne, 07/05/2017 17:00 Sokol Rovensko B 1:0 Jiskra Libštát B
19.kolo
so, 13/05/2017 17:00 Sokol Horka 1:0 1.FC TATOBITY
so, 13/05/2017 17:00 Sokol Zálesní Lhota 1:4 Sokol Kruh
so, 13/05/2017 17:00 FC Víchová 1:2 SK Mírová pod Kozákovem
ne, 14/05/2017 14:00 HSK Benecko 2:5 Sokol Rovensko B
ne, 14/05/2017 16:00 Jiskra Libštát B 0:0 Sokol Martinice
ne, 14/05/2017 17:00 SK Studenec B 6:2 SK Studenec
20.kolo
so, 20/05/2017 14:00 SK Studenec 5:3 Jiskra Libštát B
so, 20/05/2017 16:00 Sokol Kruh 12:1 SK Studenec B
so, 20/05/2017 17:00 Sokol Martinice 3:1 HSK Benecko
so, 20/05/2017 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 9:1 Sokol Horka
so, 20/05/2017 17:00 1.FC TATOBITY 1:2 Sokol Zálesní Lhota
ne, 21/05/2017 17:00 Sokol Rovensko B 1:1 FC Víchová
21.kolo
so, 27/05/2017 17:00 FC Víchová 5:0 Sokol Martinice
so, 27/05/2017 17:00 Sokol Zálesní Lhota 3:2 Sokol Horka
ne, 28/05/2017 14:00 HSK Benecko 2:3 SK Studenec
ne, 28/05/2017 16:00 Jiskra Libštát B 3:0 Sokol Kruh
ne, 28/05/2017 17:00 SK Studenec B 5:3 1.FC TATOBITY
ne, 28/05/2017 17:00 Sokol Rovensko B 3:3 SK Mírová pod Kozákovem
22.kolo
so, 03/06/2017 14:00 SK Studenec 6:1 FC Víchová
so, 03/06/2017 16:00 Sokol Kruh 4:1 HSK Benecko
so, 03/06/2017 17:00 Sokol Martinice 5:1 Sokol Rovensko B
so, 03/06/2017 17:00 Sokol Horka 4:0 SK Studenec B
so, 03/06/2017 17:00 SK Mírová pod Kozákovem 3:1 Sokol Zálesní Lhota
so, 03/06/2017 17:00 1.FC TATOBITY 3:2 Jiskra Libštát B

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru