III. třída - Olomouc

Zápasy

1.kolo
so, 06/08/2016 16:30 SFK Nedvězí 1:4 Sokol Střelice
so, 06/08/2016 17:00 TJ Těšetice 4:0 Sokol Mladeč
ne, 07/08/2016 13:30 Moravský Beroun B 2:5 1. FC Olešnice
ne, 07/08/2016 14:30 Sokol Bouzov 0:6 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 07/08/2016 17:00 FC Sigma Hodolany 3:2 pen FK Hlubočky B
ne, 07/08/2016 17:00 Sokol Bohuňovice B 4:5 pen SK Náměšť n.H. B
ne, 07/08/2016 17:00 Sokol Nová Hradečná 2:1 FC Lužice
2.kolo
so, 13/08/2016 14:00 Sokol Dlouhá Loučka 0:1 Sokol Nová Hradečná
so, 13/08/2016 16:30 1. FC Olešnice 9:1 TJ Těšetice
so, 13/08/2016 16:30 SFK Nedvězí 0:0 Moravský Beroun B
ne, 14/08/2016 10:15 FK Hlubočky B 3:2 Sokol Bouzov
ne, 14/08/2016 14:30 Sokol Mladeč 6:0 Sokol Bohuňovice B
ne, 14/08/2016 15:00 Sokol Střelice 1:2 pen FC Lužice
ne, 14/08/2016 17:00 SK Náměšť n.H. B 0:4 FC Sigma Hodolany
3.kolo
so, 20/08/2016 16:30 FC Lužice 3:5 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 21/08/2016 13:30 Moravský Beroun B 4:1 Sokol Střelice
ne, 21/08/2016 14:30 Sokol Bouzov 5:1 SK Náměšť n.H. B
ne, 21/08/2016 16:30 FC Sigma Hodolany 3:4 pen Sokol Mladeč
ne, 21/08/2016 16:30 Sokol Bohuňovice B 0:8 1. FC Olešnice
ne, 21/08/2016 16:30 TJ Těšetice 1:4 SFK Nedvězí
ne, 21/08/2016 16:30 Sokol Nová Hradečná 4:1 FK Hlubočky B
4.kolo
so, 27/08/2016 15:00 1. FC Olešnice 3:2 pen FC Sigma Hodolany
so, 27/08/2016 16:30 SK Náměšť n.H. B 0:1 Sokol Nová Hradečná
so, 27/08/2016 16:30 SFK Nedvězí 5:3 Sokol Bohuňovice B
ne, 28/08/2016 10:15 FK Hlubočky B 0:2 FC Lužice
ne, 28/08/2016 13:30 Moravský Beroun B 8:4 TJ Těšetice
ne, 28/08/2016 15:00 Sokol Střelice 0:2 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 28/08/2016 16:30 Sokol Mladeč 8:0 Sokol Bouzov
5.kolo
so, 03/09/2016 16:00 Sokol Dlouhá Loučka 0:0 FK Hlubočky B
so, 03/09/2016 16:00 FC Lužice 1:0 SK Náměšť n.H. B
so, 03/09/2016 16:00 TJ Těšetice 1:2 pen Sokol Střelice
ne, 04/09/2016 14:30 Sokol Bouzov 2:5 1. FC Olešnice
ne, 04/09/2016 16:00 FC Sigma Hodolany 4:0 SFK Nedvězí
ne, 04/09/2016 16:00 Sokol Bohuňovice B 3:2 Moravský Beroun B
ne, 04/09/2016 16:00 Sokol Nová Hradečná 0:2 Sokol Mladeč
6.kolo
so, 10/09/2016 16:00 1. FC Olešnice 3:0 Sokol Nová Hradečná
so, 10/09/2016 16:00 SFK Nedvězí 5:1 Sokol Bouzov
so, 10/09/2016 16:00 TJ Těšetice 3:4 pen Sokol Bohuňovice B
ne, 11/09/2016 13:30 Moravský Beroun B 3:1 FC Sigma Hodolany
ne, 11/09/2016 14:30 Sokol Mladeč 1:2 pen FC Lužice
ne, 11/09/2016 15:00 Sokol Střelice 3:4 pen FK Hlubočky B
ne, 11/09/2016 16:00 SK Náměšť n.H. B 2:1 pen Sokol Dlouhá Loučka
7.kolo
so, 17/09/2016 15:30 FC Lužice 0:4 1. FC Olešnice
so, 17/09/2016 15:30 Sokol Dlouhá Loučka 5:1 Sokol Mladeč
ne, 18/09/2016 10:15 FK Hlubočky B 7:2 SK Náměšť n.H. B
ne, 18/09/2016 14:30 Sokol Bouzov 1:2 Moravský Beroun B
ne, 18/09/2016 15:30 Sokol Nová Hradečná 1:0 SFK Nedvězí
ne, 18/09/2016 15:30 Sokol Bohuňovice B 1:2 Sokol Střelice
ne, 18/09/2016 15:30 FC Sigma Hodolany 4:1 TJ Těšetice
8.kolo
so, 24/09/2016 15:30 TJ Těšetice 2:3 pen Sokol Bouzov
so, 24/09/2016 15:30 SFK Nedvězí 2:0 FC Lužice
so, 24/09/2016 15:30 1. FC Olešnice 3:1 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 25/09/2016 13:30 Moravský Beroun B 1:2 Sokol Nová Hradečná
ne, 25/09/2016 14:30 Sokol Mladeč 3:2 FK Hlubočky B
ne, 25/09/2016 15:00 Sokol Střelice 3:2 pen SK Náměšť n.H. B
ne, 25/09/2016 15:30 Sokol Bohuňovice B 1:5 FC Sigma Hodolany
9.kolo
so, 01/10/2016 15:00 SK Náměšť n.H. B 3:2 pen Sokol Mladeč
so, 01/10/2016 15:00 Sokol Dlouhá Loučka 1:2 pen SFK Nedvězí
so, 01/10/2016 15:00 FC Lužice 2:4 Moravský Beroun B
ne, 02/10/2016 10:15 FK Hlubočky B 2:3 pen 1. FC Olešnice
ne, 02/10/2016 14:30 Sokol Bouzov 4:2 Sokol Bohuňovice B
ne, 02/10/2016 15:00 Sokol Nová Hradečná 4:1 TJ Těšetice
ne, 02/10/2016 15:00 FC Sigma Hodolany 2:1 Sokol Střelice
10.kolo
so, 08/10/2016 15:00 SFK Nedvězí 6:5 pen FK Hlubočky B
so, 08/10/2016 15:00 1. FC Olešnice 13:0 SK Náměšť n.H. B
so, 08/10/2016 15:00 TJ Těšetice 2:6 FC Lužice
ne, 09/10/2016 13:30 Moravský Beroun B 1:3 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 09/10/2016 15:00 Sokol Střelice 2:1 Sokol Mladeč
ne, 09/10/2016 15:00 FC Sigma Hodolany 5:1 Sokol Bouzov
ne, 09/10/2016 15:00 Sokol Bohuňovice B 3:1 Sokol Nová Hradečná
11.kolo
so, 15/10/2016 14:30 FC Lužice 6:0 Sokol Bohuňovice B
so, 15/10/2016 14:30 Sokol Dlouhá Loučka 4:0 TJ Těšetice
ne, 16/10/2016 10:15 FK Hlubočky B 2:3 pen Moravský Beroun B
ne, 16/10/2016 14:30 Sokol Nová Hradečná 2:1 pen FC Sigma Hodolany
ne, 16/10/2016 14:30 Sokol Bouzov 2:1 Sokol Střelice
ne, 16/10/2016 14:30 Sokol Mladeč 0:2 1. FC Olešnice
ne, 16/10/2016 14:30 SK Náměšť n.H. B 2:0 SFK Nedvězí
12.kolo
so, 22/10/2016 14:30 SFK Nedvězí 6:2 Sokol Mladeč
so, 22/10/2016 14:30 TJ Těšetice 3:8 FK Hlubočky B
ne, 23/10/2016 13:30 Moravský Beroun B 2:6 SK Náměšť n.H. B
ne, 23/10/2016 14:30 Sokol Bouzov 2:1 Sokol Nová Hradečná
ne, 23/10/2016 14:30 FC Sigma Hodolany 1:2 FC Lužice
ne, 23/10/2016 14:30 Sokol Bohuňovice B 4:2 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 23/10/2016 14:30 Sokol Střelice 1:4 1. FC Olešnice
13.kolo
so, 29/10/2016 14:30 FC Lužice 3:0 Sokol Bouzov
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Dlouhá Loučka 0:3 FC Sigma Hodolany
so, 29/10/2016 14:30 SK Náměšť n.H. B 3:2 pen TJ Těšetice
so, 29/10/2016 14:30 1. FC Olešnice 6:2 SFK Nedvězí
ne, 30/10/2016 10:15 FK Hlubočky B 1:5 Sokol Bohuňovice B
ne, 30/10/2016 14:30 Sokol Mladeč 2:3 Moravský Beroun B
ne, 30/10/2016 14:30 Sokol Nová Hradečná 2:0 Sokol Střelice
14.kolo
st, 28/09/2016 10:00 Sokol Dlouhá Loučka 2:0 Sokol Bouzov
st, 28/09/2016 14:30 Sokol Mladeč 8:1 TJ Těšetice
st, 28/09/2016 15:00 Sokol Střelice 0:2 SFK Nedvězí
st, 28/09/2016 15:30 1. FC Olešnice 8:2 Moravský Beroun B
st, 28/09/2016 15:30 SK Náměšť n.H. B 4:0 Sokol Bohuňovice B
st, 28/09/2016 15:30 FK Hlubočky B 1:3 FC Sigma Hodolany
st, 28/09/2016 15:30 FC Lužice 1:2 Sokol Nová Hradečná
15.kolo
so, 05/11/2016 14:00 TJ Těšetice 0:5 1. FC Olešnice
so, 05/11/2016 14:00 Sokol Bohuňovice B 1:2 Sokol Mladeč
so, 05/11/2016 14:00 FC Sigma Hodolany 6:0 SK Náměšť n.H. B
so, 05/11/2016 14:00 Sokol Bouzov 4:1 FK Hlubočky B
so, 05/11/2016 14:00 FC Lužice 3:0 Sokol Střelice
ne, 06/11/2016 13:30 Moravský Beroun B 1:2 SFK Nedvězí
ne, 06/11/2016 14:00 Sokol Nová Hradečná 1:2 pen Sokol Dlouhá Loučka
16.kolo
so, 01/04/2017 15:30 Sokol Dlouhá Loučka 3:0 FC Lužice
so, 01/04/2017 15:30 SK Náměšť n.H. B 4:1 Sokol Bouzov
so, 01/04/2017 15:30 1. FC Olešnice 6:1 Sokol Bohuňovice B
so, 01/04/2017 15:30 SFK Nedvězí 4:2 TJ Těšetice
ne, 02/04/2017 10:15 FK Hlubočky B 1:5 Sokol Nová Hradečná
ne, 02/04/2017 14:30 Sokol Mladeč 0:2 FC Sigma Hodolany
ne, 02/04/2017 15:00 Sokol Střelice 5:0 Moravský Beroun B
17.kolo
so, 08/04/2017 15:30 TJ Těšetice 2:4 Moravský Beroun B
so, 08/04/2017 15:30 FC Lužice 1:4 FK Hlubočky B
so, 08/04/2017 15:30 Sokol Dlouhá Loučka 1:0 Sokol Střelice
ne, 09/04/2017 14:30 Sokol Bouzov 1:6 Sokol Mladeč
ne, 09/04/2017 15:30 FC Sigma Hodolany 1:2 1. FC Olešnice
ne, 09/04/2017 15:30 Sokol Bohuňovice B 2:3 SFK Nedvězí
ne, 09/04/2017 15:30 Sokol Nová Hradečná 2:0 SK Náměšť n.H. B
18.kolo
so, 15/04/2017 16:00 SK Náměšť n.H. B 4:0 FC Lužice
so, 15/04/2017 16:00 1. FC Olešnice 11:2 Sokol Bouzov
so, 15/04/2017 16:00 SFK Nedvězí 2:1 pen FC Sigma Hodolany
ne, 16/04/2017 10:15 FK Hlubočky B 2:3 pen Sokol Dlouhá Loučka
ne, 16/04/2017 13:30 Moravský Beroun B 5:0 Sokol Bohuňovice B
ne, 16/04/2017 14:30 Sokol Mladeč 2:1 Sokol Nová Hradečná
ne, 16/04/2017 15:00 Sokol Střelice 5:2 TJ Těšetice
19.kolo
so, 22/04/2017 16:00 Sokol Dlouhá Loučka 5:0 SK Náměšť n.H. B
so, 22/04/2017 16:00 FC Lužice 2:3 Sokol Mladeč
ne, 23/04/2017 10:15 FK Hlubočky B 4:1 Sokol Střelice
ne, 23/04/2017 14:30 Sokol Bouzov 5:0 SFK Nedvězí
ne, 23/04/2017 16:00 Sokol Nová Hradečná 1:2 1. FC Olešnice
ne, 23/04/2017 16:00 Sokol Bohuňovice B 4:3 TJ Těšetice
ne, 23/04/2017 16:00 FC Sigma Hodolany 4:0 Moravský Beroun B
20.kolo
so, 29/04/2017 16:00 TJ Těšetice 4:2 FC Sigma Hodolany
so, 29/04/2017 16:00 SFK Nedvězí 5:4 Sokol Nová Hradečná
so, 29/04/2017 16:00 1. FC Olešnice 4:0 FC Lužice
so, 29/04/2017 16:00 SK Náměšť n.H. B 5:0 FK Hlubočky B
ne, 30/04/2017 13:30 Moravský Beroun B 6:5 pen Sokol Bouzov
ne, 30/04/2017 14:30 Sokol Mladeč 2:1 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 30/04/2017 15:00 Sokol Střelice 4:3 Sokol Bohuňovice B
21.kolo
so, 06/05/2017 16:30 SK Náměšť n.H. B 7:2 Sokol Střelice
so, 06/05/2017 16:30 Sokol Dlouhá Loučka 0:8 1. FC Olešnice
so, 06/05/2017 16:30 FC Lužice 1:0 pen SFK Nedvězí
ne, 07/05/2017 10:15 FK Hlubočky B 2:4 Sokol Mladeč
ne, 07/05/2017 14:30 Sokol Bouzov 6:2 TJ Těšetice
ne, 07/05/2017 16:30 FC Sigma Hodolany 7:3 Sokol Bohuňovice B
ne, 07/05/2017 16:30 Sokol Nová Hradečná 4:2 Moravský Beroun B
22.kolo
so, 13/05/2017 16:30 TJ Těšetice 0:2 Sokol Nová Hradečná
so, 13/05/2017 16:30 1. FC Olešnice 8:3 FK Hlubočky B
so, 13/05/2017 16:30 SFK Nedvězí 5:1 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 14/05/2017 13:30 Moravský Beroun B 2:1 FC Lužice
ne, 14/05/2017 14:30 Sokol Mladeč 5:3 SK Náměšť n.H. B
ne, 14/05/2017 15:00 Sokol Střelice 3:4 FC Sigma Hodolany
ne, 14/05/2017 16:30 Sokol Bohuňovice B 3:4 pen Sokol Bouzov
23.kolo
so, 20/05/2017 10:00 Sokol Mladeč 2:1 Sokol Střelice
so, 20/05/2017 16:30 Sokol Dlouhá Loučka 10:1 Moravský Beroun B
so, 20/05/2017 17:00 FC Lužice 10:0 TJ Těšetice
ne, 21/05/2017 10:15 FK Hlubočky B 3:2 SFK Nedvězí
ne, 21/05/2017 14:30 Sokol Bouzov 1:7 FC Sigma Hodolany
ne, 21/05/2017 17:00 SK Náměšť n.H. B 3:4 1. FC Olešnice
ne, 21/05/2017 17:00 Sokol Nová Hradečná 3:0 Sokol Bohuňovice B
24.kolo
so, 27/05/2017 16:30 SFK Nedvězí 4:2 SK Náměšť n.H. B
so, 27/05/2017 16:30 1. FC Olešnice 4:3 Sokol Mladeč
so, 27/05/2017 17:00 TJ Těšetice 4:7 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 28/05/2017 13:30 Moravský Beroun B 0:8 FK Hlubočky B
ne, 28/05/2017 15:00 Sokol Střelice 1:2 Sokol Bouzov
ne, 28/05/2017 17:00 FC Sigma Hodolany 5:0 Sokol Nová Hradečná
ne, 28/05/2017 17:00 Sokol Bohuňovice B 1:2 FC Lužice
25.kolo
so, 03/06/2017 16:30 1. FC Olešnice 6:1 Sokol Střelice
so, 03/06/2017 16:30 Sokol Dlouhá Loučka 2:1 Sokol Bohuňovice B
so, 03/06/2017 17:00 SK Náměšť n.H. B 0:0 Moravský Beroun B
so, 03/06/2017 17:00 FC Lužice 3:1 FC Sigma Hodolany
ne, 04/06/2017 10:15 FK Hlubočky B 6:4 TJ Těšetice
ne, 04/06/2017 14:30 Sokol Mladeč 3:4 pen SFK Nedvězí
ne, 04/06/2017 17:00 Sokol Nová Hradečná 2:0 Sokol Bouzov
26.kolo
so, 10/06/2017 16:30 SFK Nedvězí 4:6 1. FC Olešnice
so, 10/06/2017 17:00 TJ Těšetice 2:3 SK Náměšť n.H. B
ne, 11/06/2017 13:30 Moravský Beroun B 2:3 Sokol Mladeč
ne, 11/06/2017 14:30 Sokol Bouzov 1:2 pen FC Lužice
ne, 11/06/2017 15:00 Sokol Střelice 2:3 Sokol Nová Hradečná
ne, 11/06/2017 17:00 FC Sigma Hodolany 0:2 Sokol Dlouhá Loučka
ne, 11/06/2017 17:00 Sokol Bohuňovice B 1:7 FK Hlubočky B

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru