Okresní přebor - Hodonín

Zápasy

1.kolo
pá, 05/08/2016 18:00 SK Kostelec o.s. 2:2 Agro Vnorovy A
so, 06/08/2016 17:00 Baník Mikulčice 1:3 SK Kozojídky
so, 06/08/2016 17:00 St. Poddvorov 1:1 Sokol Sobůlky
ne, 07/08/2016 17:00 SK Svatobořice A 2:2 Sokol Dambořice
ne, 07/08/2016 17:00 KOVO Ždánice 1:2 FC VRACOV
ne, 07/08/2016 17:00 Slavoj Moravany 0:3 Sokol Lipov
ne, 07/08/2016 17:00 D. Bojanovice 3:2 Nenkovice A
2.kolo
so, 13/08/2016 17:00 FC VRACOV 2:5 SK Svatobořice A
ne, 14/08/2016 16:30 Nenkovice A 3:3 Slavoj Moravany
ne, 14/08/2016 17:00 Sokol Lipov 3:3 KOVO Ždánice
ne, 14/08/2016 17:00 Agro Vnorovy A 3:2 Sokol Dambořice
ne, 14/08/2016 17:00 SK Kostelec o.s. 1:1 Baník Mikulčice
ne, 14/08/2016 17:00 SK Kozojídky 6:1 St. Poddvorov
ne, 14/08/2016 17:00 Sokol Sobůlky 0:0 D. Bojanovice
3.kolo
so, 20/08/2016 16:30 Baník Mikulčice 4:4 Agro Vnorovy A
ne, 21/08/2016 16:30 Sokol Dambořice 4:1 FC VRACOV
ne, 21/08/2016 16:30 SK Svatobořice A 3:1 Sokol Lipov
ne, 21/08/2016 16:30 KOVO Ždánice 2:2 Nenkovice A
ne, 21/08/2016 16:30 Slavoj Moravany 5:1 Sokol Sobůlky
ne, 21/08/2016 16:30 D. Bojanovice 0:4 SK Kozojídky
ne, 21/08/2016 16:30 St. Poddvorov 0:1 SK Kostelec o.s.
4.kolo
so, 27/08/2016 16:30 Agro Vnorovy A 3:0 FC VRACOV
so, 27/08/2016 16:30 Baník Mikulčice 5:4 St. Poddvorov
ne, 28/08/2016 10:00 SK Kozojídky 5:2 Slavoj Moravany
ne, 28/08/2016 16:30 SK Kostelec o.s. 0:0 D. Bojanovice
ne, 28/08/2016 16:30 Sokol Lipov 2:4 Sokol Dambořice
ne, 28/08/2016 16:30 Nenkovice A 0:4 SK Svatobořice A
ne, 28/08/2016 16:30 Sokol Sobůlky 2:1 KOVO Ždánice
5.kolo
so, 03/09/2016 16:00 FC VRACOV 2:6 Sokol Lipov
so, 03/09/2016 16:00 Slavoj Moravany 2:2 SK Kostelec o.s.
ne, 04/09/2016 16:00 St. Poddvorov 1:4 Agro Vnorovy A
ne, 04/09/2016 16:00 D. Bojanovice 7:1 Baník Mikulčice
ne, 04/09/2016 16:00 KOVO Ždánice 0:4 SK Kozojídky
ne, 04/09/2016 16:00 SK Svatobořice A 3:1 Sokol Sobůlky
ne, 04/09/2016 16:00 Sokol Dambořice 3:3 Nenkovice A
6.kolo
so, 10/09/2016 16:00 Baník Mikulčice 3:1 Slavoj Moravany
ne, 11/09/2016 10:00 SK Kozojídky 4:0 SK Svatobořice A
ne, 11/09/2016 16:00 St. Poddvorov 2:0 D. Bojanovice
ne, 11/09/2016 16:00 Sokol Sobůlky 1:2 Sokol Dambořice
ne, 11/09/2016 16:00 Nenkovice A 4:0 FC VRACOV
ne, 11/09/2016 16:00 Agro Vnorovy A 1:2 Sokol Lipov
ne, 11/09/2016 16:00 SK Kostelec o.s. 3:4 KOVO Ždánice
7.kolo
so, 17/09/2016 15:30 FC VRACOV 5:0 Sokol Sobůlky
ne, 18/09/2016 15:30 Sokol Dambořice 5:1 SK Kozojídky
ne, 18/09/2016 15:30 SK Svatobořice A 8:3 SK Kostelec o.s.
ne, 18/09/2016 15:30 KOVO Ždánice 2:1 Baník Mikulčice
ne, 18/09/2016 15:30 Slavoj Moravany 1:1 St. Poddvorov
ne, 18/09/2016 15:30 D. Bojanovice 0:3 Agro Vnorovy A
ne, 18/09/2016 15:30 Sokol Lipov 1:2 Nenkovice A
8.kolo
so, 24/09/2016 14:00 SK Kostelec o.s. 1:3 Sokol Dambořice
so, 24/09/2016 15:30 Baník Mikulčice 2:1 SK Svatobořice A
so, 24/09/2016 15:30 D. Bojanovice 4:0 Slavoj Moravany
ne, 25/09/2016 10:00 SK Kozojídky 4:0 FC VRACOV
ne, 25/09/2016 15:30 St. Poddvorov 1:3 KOVO Ždánice
ne, 25/09/2016 15:30 Sokol Sobůlky 0:2 Sokol Lipov
ne, 25/09/2016 15:30 Agro Vnorovy A 5:1 Nenkovice A
9.kolo
so, 01/10/2016 12:00 Slavoj Moravany 0:5 Agro Vnorovy A
so, 01/10/2016 15:00 FC VRACOV 2:2 SK Kostelec o.s.
ne, 02/10/2016 15:00 Sokol Dambořice 0:1 Baník Mikulčice
ne, 02/10/2016 15:00 SK Svatobořice A 5:3 St. Poddvorov
ne, 02/10/2016 15:00 KOVO Ždánice 2:0 D. Bojanovice
ne, 02/10/2016 15:00 Nenkovice A 1:3 Sokol Sobůlky
ne, 02/10/2016 15:00 Sokol Lipov 1:6 SK Kozojídky
10.kolo
so, 08/10/2016 15:00 Baník Mikulčice 5:1 FC VRACOV
ne, 09/10/2016 10:00 SK Kozojídky 3:3 Nenkovice A
ne, 09/10/2016 15:00 SK Kostelec o.s. 0:3 Sokol Lipov
ne, 09/10/2016 15:00 St. Poddvorov 2:5 Sokol Dambořice
ne, 09/10/2016 15:00 D. Bojanovice 0:0 SK Svatobořice A
ne, 09/10/2016 15:00 Slavoj Moravany 1:2 KOVO Ždánice
ne, 09/10/2016 15:00 Agro Vnorovy A 3:0 Sokol Sobůlky
11.kolo
so, 15/10/2016 10:15 FC VRACOV 2:5 St. Poddvorov
ne, 16/10/2016 15:00 Sokol Lipov 5:0 Baník Mikulčice
ne, 16/10/2016 15:00 Sokol Dambořice 0:0 D. Bojanovice
ne, 16/10/2016 15:00 SK Svatobořice A 6:0 Slavoj Moravany
ne, 16/10/2016 15:00 KOVO Ždánice 1:1 Agro Vnorovy A
ne, 16/10/2016 15:00 Sokol Sobůlky 0:4 SK Kozojídky
ne, 16/10/2016 15:00 Nenkovice A 4:2 SK Kostelec o.s.
12.kolo
so, 22/10/2016 14:30 Agro Vnorovy A 4:0 SK Kozojídky
so, 22/10/2016 14:30 Baník Mikulčice 5:3 Nenkovice A
ne, 23/10/2016 14:30 SK Kostelec o.s. 2:1 Sokol Sobůlky
ne, 23/10/2016 14:30 KOVO Ždánice 2:0 SK Svatobořice A
ne, 23/10/2016 14:30 Slavoj Moravany 0:5 Sokol Dambořice
ne, 23/10/2016 14:30 D. Bojanovice 4:1 FC VRACOV
ne, 23/10/2016 14:30 St. Poddvorov 2:2 Sokol Lipov
13.kolo
so, 29/10/2016 14:30 FC VRACOV 1:2 Slavoj Moravany
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Lipov 0:4 D. Bojanovice
ne, 30/10/2016 10:00 SK Kozojídky 10:0 SK Kostelec o.s.
ne, 30/10/2016 14:30 Sokol Dambořice 5:2 KOVO Ždánice
ne, 30/10/2016 14:30 SK Svatobořice A 2:1 Agro Vnorovy A
ne, 30/10/2016 14:30 Sokol Sobůlky 1:1 Baník Mikulčice
ne, 30/10/2016 14:30 Nenkovice A 1:1 St. Poddvorov
14.kolo
so, 05/11/2016 14:00 Sokol Dambořice 4:1 SK Svatobořice A
so, 05/11/2016 14:00 FC VRACOV 3:1 KOVO Ždánice
so, 05/11/2016 14:00 Sokol Lipov 2:0 Slavoj Moravany
so, 05/11/2016 14:00 Nenkovice A 3:1 D. Bojanovice
so, 05/11/2016 14:00 Sokol Sobůlky 4:0 St. Poddvorov
so, 05/11/2016 14:00 Agro Vnorovy A 2:1 SK Kostelec o.s.
ne, 06/11/2016 10:00 SK Kozojídky 6:1 Baník Mikulčice
15.kolo
so, 01/04/2017 15:30 Baník Mikulčice 6:2 SK Kostelec o.s.
ne, 02/04/2017 15:30 SK Svatobořice A 8:0 FC VRACOV
ne, 02/04/2017 15:30 KOVO Ždánice 4:0 Sokol Lipov
ne, 02/04/2017 15:30 Slavoj Moravany 2:2 Nenkovice A
ne, 02/04/2017 15:30 D. Bojanovice 1:0 Sokol Sobůlky
ne, 02/04/2017 15:30 St. Poddvorov 0:4 SK Kozojídky
ne, 02/04/2017 15:30 Sokol Dambořice 3:0 Agro Vnorovy A
16.kolo
so, 08/04/2017 15:30 FC VRACOV 0:7 Sokol Dambořice
ne, 09/04/2017 10:00 SK Kozojídky 6:0 D. Bojanovice
ne, 09/04/2017 10:15 Sokol Sobůlky 3:5 Slavoj Moravany
ne, 09/04/2017 15:30 Sokol Lipov 1:1 SK Svatobořice A
ne, 09/04/2017 15:30 SK Kostelec o.s. 3:1 St. Poddvorov
ne, 09/04/2017 15:30 Agro Vnorovy A 2:1 Baník Mikulčice
ne, 09/04/2017 15:30 Nenkovice A 1:2 KOVO Ždánice
17.kolo
so, 15/04/2017 16:00 FC VRACOV 2:8 Agro Vnorovy A
so, 15/04/2017 16:00 Slavoj Moravany 0:6 SK Kozojídky
ne, 16/04/2017 16:00 SK Svatobořice A 2:2 Nenkovice A
ne, 16/04/2017 16:00 Sokol Dambořice 5:0 Sokol Lipov
ne, 16/04/2017 16:00 St. Poddvorov 1:1 Baník Mikulčice
ne, 16/04/2017 16:00 D. Bojanovice 2:0 SK Kostelec o.s.
ne, 16/04/2017 16:00 KOVO Ždánice 1:0 Sokol Sobůlky
18.kolo
so, 22/04/2017 16:00 Baník Mikulčice 3:2 D. Bojanovice
ne, 23/04/2017 10:00 SK Kozojídky 2:1 KOVO Ždánice
ne, 23/04/2017 10:15 Sokol Sobůlky 2:0 SK Svatobořice A
ne, 23/04/2017 16:00 Sokol Lipov 3:1 FC VRACOV
ne, 23/04/2017 16:00 Nenkovice A 2:2 Sokol Dambořice
ne, 23/04/2017 16:00 Agro Vnorovy A 3:1 St. Poddvorov
ne, 23/04/2017 16:00 SK Kostelec o.s. 0:0 Slavoj Moravany
19.kolo
so, 29/04/2017 16:30 FC VRACOV 1:7 Nenkovice A
ne, 30/04/2017 16:30 Sokol Lipov 0:1 Agro Vnorovy A
ne, 30/04/2017 16:30 D. Bojanovice 2:1 St. Poddvorov
ne, 30/04/2017 16:30 Slavoj Moravany 3:2 Baník Mikulčice
ne, 30/04/2017 16:30 KOVO Ždánice 3:0 SK Kostelec o.s.
ne, 30/04/2017 16:30 SK Svatobořice A 0:4 SK Kozojídky
ne, 30/04/2017 16:30 Sokol Dambořice 2:1 Sokol Sobůlky
20.kolo
so, 06/05/2017 16:30 Baník Mikulčice 4:2 KOVO Ždánice
ne, 07/05/2017 10:00 SK Kozojídky 5:0 Sokol Dambořice
ne, 07/05/2017 10:15 Sokol Sobůlky 4:2 FC VRACOV
ne, 07/05/2017 16:30 SK Kostelec o.s. 3:2 SK Svatobořice A
ne, 07/05/2017 16:30 Nenkovice A 2:2 Sokol Lipov
ne, 07/05/2017 16:30 Agro Vnorovy A 2:0 D. Bojanovice
ne, 07/05/2017 16:30 St. Poddvorov 3:2 Slavoj Moravany
21.kolo
so, 13/05/2017 16:30 FC VRACOV 1:7 SK Kozojídky
ne, 14/05/2017 16:30 Sokol Dambořice 4:1 SK Kostelec o.s.
ne, 14/05/2017 16:30 SK Svatobořice A 2:5 Baník Mikulčice
ne, 14/05/2017 16:30 KOVO Ždánice 7:0 St. Poddvorov
ne, 14/05/2017 16:30 Slavoj Moravany 0:3 D. Bojanovice
ne, 14/05/2017 16:30 Nenkovice A 0:4 Agro Vnorovy A
ne, 14/05/2017 16:30 Sokol Lipov 3:3 Sokol Sobůlky
22.kolo
so, 20/05/2017 16:30 Baník Mikulčice 2:5 Sokol Dambořice
ne, 21/05/2017 10:00 SK Kozojídky 2:0 Sokol Lipov
ne, 21/05/2017 10:15 Sokol Sobůlky 1:2 Nenkovice A
ne, 21/05/2017 16:30 St. Poddvorov 4:3 SK Svatobořice A
ne, 21/05/2017 16:30 D. Bojanovice 4:3 KOVO Ždánice
ne, 21/05/2017 16:30 Agro Vnorovy A 4:2 Slavoj Moravany
ne, 21/05/2017 16:30 SK Kostelec o.s. 8:0 FC VRACOV
23.kolo
so, 27/05/2017 16:30 FC VRACOV 2:2 Baník Mikulčice
ne, 28/05/2017 10:15 Sokol Sobůlky 0:5 Agro Vnorovy A
ne, 28/05/2017 16:30 Sokol Lipov 1:1 SK Kostelec o.s.
ne, 28/05/2017 16:30 Sokol Dambořice 4:2 St. Poddvorov
ne, 28/05/2017 16:30 SK Svatobořice A 1:3 D. Bojanovice
ne, 28/05/2017 16:30 KOVO Ždánice 7:1 Slavoj Moravany
ne, 28/05/2017 16:30 Nenkovice A 0:2 SK Kozojídky
24.kolo
so, 03/06/2017 16:30 Agro Vnorovy A 6:1 KOVO Ždánice
so, 03/06/2017 16:30 Baník Mikulčice 8:2 Sokol Lipov
ne, 04/06/2017 10:00 SK Kozojídky 5:0 Sokol Sobůlky
ne, 04/06/2017 16:30 St. Poddvorov 5:1 FC VRACOV
ne, 04/06/2017 16:30 D. Bojanovice 0:1 Sokol Dambořice
ne, 04/06/2017 16:30 Slavoj Moravany 1:3 SK Svatobořice A
ne, 04/06/2017 16:30 SK Kostelec o.s. 3:1 Nenkovice A
25.kolo
so, 10/06/2017 16:30 Sokol Dambořice 0:0 Slavoj Moravany
so, 10/06/2017 16:30 FC VRACOV 2:8 D. Bojanovice
so, 10/06/2017 16:30 Sokol Sobůlky 0:2 SK Kostelec o.s.
ne, 11/06/2017 10:00 SK Kozojídky 1:1 Agro Vnorovy A
ne, 11/06/2017 16:30 Sokol Lipov 1:3 St. Poddvorov
ne, 11/06/2017 16:30 Nenkovice A 6:4 Baník Mikulčice
ne, 11/06/2017 16:30 SK Svatobořice A 2:1 KOVO Ždánice
26.kolo
so, 25/03/2017 15:00 Baník Mikulčice 2:1 Sokol Sobůlky
ne, 26/03/2017 15:00 KOVO Ždánice 4:3 Sokol Dambořice
ne, 26/03/2017 15:00 D. Bojanovice 1:0 Sokol Lipov
ne, 26/03/2017 15:00 Agro Vnorovy A 2:0 SK Svatobořice A
ne, 26/03/2017 15:00 SK Kostelec o.s. 0:3 SK Kozojídky
ne, 26/03/2017 15:00 St. Poddvorov 1:2 Nenkovice A
ne, 26/03/2017 15:00 Slavoj Moravany 0:0 FC VRACOV

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru