III. třída, skupina B - Jindřichův Hradec

Zápasy

1.kolo
so, 27/08/2016 17:00 Rudolec 2:1 Včelnice B
so, 27/08/2016 17:00 St. Město 1:0 H. Pěna
ne, 28/08/2016 10:00 Slavonice B 2:3 Jarošov
ne, 28/08/2016 14:00 Třebětice B 2:4 Dešná
ne, 28/08/2016 15:00 Cizkrajov 1:2 Peč
2.kolo
so, 03/09/2016 15:00 Peč 4:3 Slavonice B
so, 03/09/2016 17:00 Jarošov 2:4 St. Město
so, 03/09/2016 17:00 H. Pěna 0:2 Třebětice B
so, 03/09/2016 17:00 Rudolec 1:1 Cizkrajov
ne, 04/09/2016 17:00 Včelnice B 9:1 Dešná
3.kolo
so, 10/09/2016 10:30 Dešná 9:0 H. Pěna
so, 10/09/2016 17:00 Třebětice B 2:2 Jarošov
so, 10/09/2016 17:00 St. Město 2:0 Peč
ne, 11/09/2016 10:00 Slavonice B 0:4 Rudolec
ne, 11/09/2016 15:00 Cizkrajov 0:3 Včelnice B
4.kolo
so, 17/09/2016 15:00 Peč 7:0 Třebětice B
so, 17/09/2016 16:30 Jarošov 0:4 Dešná
so, 17/09/2016 16:30 Rudolec 2:2 St. Město
ne, 18/09/2016 15:00 Cizkrajov 1:4 Slavonice B
ne, 18/09/2016 16:30 Včelnice B 12:2 H. Pěna
5.kolo
so, 24/09/2016 16:30 St. Město 2:1 Cizkrajov
so, 24/09/2016 16:30 H. Pěna 2:0 Jarošov
ne, 25/09/2016 10:00 Slavonice B 1:6 Včelnice B
ne, 25/09/2016 15:00 Třebětice B 2:1 Rudolec
ne, 25/09/2016 16:30 Dešná 2:4 Peč
6.kolo
so, 01/10/2016 16:00 Peč 7:0 H. Pěna
so, 01/10/2016 16:00 Rudolec 3:3 Dešná
ne, 02/10/2016 10:00 Slavonice B 2:1 St. Město
ne, 02/10/2016 15:00 Cizkrajov 5:2 Třebětice B
ne, 02/10/2016 16:00 Včelnice B 6:1 Jarošov
7.kolo
so, 08/10/2016 16:00 St. Město 1:2 Včelnice B
so, 08/10/2016 16:00 Dešná 8:1 Cizkrajov
so, 08/10/2016 16:00 H. Pěna 1:2 Rudolec
so, 08/10/2016 16:00 Jarošov 1:3 Peč
ne, 09/10/2016 15:00 Třebětice B 2:2 Slavonice B
8.kolo
so, 15/10/2016 15:30 Rudolec 3:2 Jarošov
so, 15/10/2016 15:30 St. Město 3:1 Třebětice B
ne, 16/10/2016 10:00 Slavonice B 1:4 Dešná
ne, 16/10/2016 15:00 Cizkrajov 5:4 H. Pěna
ne, 16/10/2016 15:30 Včelnice B 0:3 Peč
9.kolo
so, 22/10/2016 15:00 Peč 2:1 Rudolec
so, 22/10/2016 15:30 Dešná 3:0 St. Město
so, 22/10/2016 15:30 H. Pěna 3:1 Slavonice B
so, 22/10/2016 15:30 Jarošov 3:4 Cizkrajov
ne, 23/10/2016 15:00 Třebětice B 1:8 Včelnice B
10.kolo
so, 08/04/2017 15:00 Peč 5:1 Cizkrajov
so, 08/04/2017 16:30 Jarošov 4:0 Slavonice B
so, 08/04/2017 16:30 H. Pěna 0:3 St. Město
so, 08/04/2017 16:30 Dešná 1:1 Třebětice B
ne, 09/04/2017 16:30 Včelnice B 5:0 Rudolec
11.kolo
so, 15/04/2017 16:30 St. Město 1:2 Jarošov
so, 15/04/2017 16:30 Dešná 2:1 Včelnice B
ne, 16/04/2017 10:00 Slavonice B 0:2 Peč
ne, 16/04/2017 15:00 Cizkrajov 2:0 Rudolec
ne, 16/04/2017 15:00 Třebětice B 2:1 H. Pěna
12.kolo
so, 22/04/2017 15:00 Peč 0:3 St. Město
so, 22/04/2017 17:00 Rudolec 2:2 Slavonice B
so, 22/04/2017 17:00 H. Pěna 3:0 Dešná
so, 22/04/2017 17:00 Jarošov 2:1 Třebětice B
ne, 23/04/2017 17:00 Včelnice B 3:0 Cizkrajov
13.kolo
so, 29/04/2017 17:00 St. Město 2:1 Rudolec
so, 29/04/2017 17:00 H. Pěna 2:5 Včelnice B
so, 29/04/2017 17:00 Dešná 0:1 Jarošov
ne, 30/04/2017 10:00 Slavonice B 1:3 Cizkrajov
ne, 30/04/2017 15:00 Třebětice B 1:4 Peč
14.kolo
so, 06/05/2017 15:00 Peč 8:3 Dešná
so, 06/05/2017 17:00 Jarošov 2:1 H. Pěna
so, 06/05/2017 17:00 Rudolec 3:1 Třebětice B
ne, 07/05/2017 15:00 Cizkrajov 1:2 St. Město
ne, 07/05/2017 17:00 Včelnice B 12:0 Slavonice B
15.kolo
so, 13/05/2017 17:00 Jarošov 1:1 Včelnice B
so, 13/05/2017 17:00 H. Pěna 2:1 Peč
so, 13/05/2017 17:00 Dešná 5:1 Rudolec
so, 13/05/2017 17:00 St. Město 4:1 Slavonice B
ne, 14/05/2017 15:00 Třebětice B 5:2 Cizkrajov
16.kolo
so, 20/05/2017 15:00 Peč 3:0 Jarošov
so, 20/05/2017 17:00 Rudolec 2:1 H. Pěna
ne, 21/05/2017 10:00 Slavonice B 0:0 Třebětice B
ne, 21/05/2017 15:00 Cizkrajov 0:4 Dešná
ne, 21/05/2017 17:00 Včelnice B 1:1 St. Město
17.kolo
so, 27/05/2017 15:00 Peč 8:1 Včelnice B
so, 27/05/2017 17:00 Jarošov 3:0 Rudolec
so, 27/05/2017 17:00 H. Pěna 0:2 Cizkrajov
so, 27/05/2017 17:00 Dešná 3:2 Slavonice B
ne, 28/05/2017 15:00 Třebětice B 4:7 St. Město
18.kolo
so, 03/06/2017 17:00 Rudolec 2:1 Peč
so, 03/06/2017 17:00 St. Město 7:0 Dešná
ne, 04/06/2017 10:00 Slavonice B 4:1 H. Pěna
ne, 04/06/2017 15:00 Cizkrajov 2:1 Jarošov
ne, 04/06/2017 17:00 Včelnice B 5:1 Třebětice B

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru