ČFL

Zápasy

1.kolo
so, 13/08/2016 10:15 Chrudim 2:1 Benátky n. J.
so, 13/08/2016 10:15 Vltavín 3:2 Písek
so, 13/08/2016 10:30 Benešov 2:4 Králův Dvůr
so, 13/08/2016 14:00 Domažlice 5:3 Jirny
so, 13/08/2016 17:00 Dobrovice 3:0 Litoměřicko
ne, 14/08/2016 10:15 Převýšov 2:1 pen Vyšehrad
ne, 14/08/2016 10:15 Táborsko "B" 1:5 Olympia HK
ne, 14/08/2016 17:00 Štěchovice 4:0 Hořovicko
ne, 14/08/2016 17:00 Zápy 1:3 Tachov
2.kolo
pá, 19/08/2016 19:30 Olympia HK 0:3 Převýšov
so, 20/08/2016 10:15 Chrudim 1:3 Zápy
so, 20/08/2016 10:15 Litoměřicko 1:4 Vltavín
so, 20/08/2016 10:15 Písek 1:2 pen Benešov
so, 20/08/2016 10:30 Králův Dvůr 2:1 Štěchovice
so, 20/08/2016 17:00 Tachov 0:1 Domažlice
so, 20/08/2016 17:00 Hořovicko 2:0 Táborsko "B"
ne, 21/08/2016 17:00 Jirny 5:1 Dobrovice
ne, 21/08/2016 17:00 Benátky n. J. 1:3 Vyšehrad
3.kolo
so, 27/08/2016 10:15 Vltavín 0:1 Jirny
so, 27/08/2016 10:15 Vyšehrad 1:4 Olympia HK
so, 27/08/2016 10:30 Benešov 0:5 Litoměřicko
so, 27/08/2016 17:00 Domažlice 0:1 Chrudim
so, 27/08/2016 17:00 Dobrovice 5:1 Tachov
ne, 28/08/2016 10:15 Táborsko "B" 3:2 Králův Dvůr
ne, 28/08/2016 10:15 Převýšov 1:0 Hořovicko
ne, 28/08/2016 17:00 Štěchovice 1:0 pen Písek
ne, 28/08/2016 17:00 Zápy 2:0 Benátky n. J.
4.kolo
so, 03/09/2016 10:15 Písek 4:1 Táborsko "B"
so, 03/09/2016 10:15 Litoměřicko 2:1 pen Štěchovice
so, 03/09/2016 10:15 Chrudim 2:1 Dobrovice
so, 03/09/2016 10:30 Králův Dvůr 2:1 pen Převýšov
so, 03/09/2016 17:00 Hořovicko 1:3 Vyšehrad
so, 03/09/2016 17:00 Tachov 2:0 Vltavín
ne, 04/09/2016 17:00 Zápy 4:1 Domažlice
ne, 04/09/2016 17:00 Jirny 8:0 Benešov
ne, 04/09/2016 17:00 Benátky n. J. 4:3 pen Olympia HK
5.kolo
so, 10/09/2016 10:15 Vltavín 5:1 Chrudim
so, 10/09/2016 10:15 Vyšehrad 3:0 Králův Dvůr
so, 10/09/2016 10:15 Olympia HK 2:0 Hořovicko
so, 10/09/2016 10:30 Benešov 3:1 Tachov
so, 10/09/2016 17:00 Dobrovice 3:2 pen Zápy
ne, 11/09/2016 10:15 Domažlice 1:2 pen Benátky n. J.
ne, 11/09/2016 10:15 Táborsko "B" 1:3 Litoměřicko
ne, 11/09/2016 10:15 Převýšov 3:1 Písek
ne, 11/09/2016 17:00 Štěchovice 2:0 Jirny
6.kolo
so, 17/09/2016 10:15 Písek 1:0 Vyšehrad
so, 17/09/2016 10:15 Litoměřicko 0:2 Převýšov
so, 17/09/2016 10:15 Chrudim 0:1 Benešov
so, 17/09/2016 10:30 Králův Dvůr 0:1 pen Olympia HK
so, 17/09/2016 17:00 Tachov 2:1 pen Štěchovice
so, 17/09/2016 17:00 Jirny 5:0 Táborsko "B"
so, 17/09/2016 17:00 Domažlice 4:1 Dobrovice
ne, 18/09/2016 17:00 Zápy 5:3 Vltavín
ne, 18/09/2016 17:00 Benátky n. J. 0:1 pen Hořovicko
7.kolo
so, 24/09/2016 10:15 Olympia HK 5:1 Písek
so, 24/09/2016 10:15 Vyšehrad 1:0 Litoměřicko
so, 24/09/2016 10:15 Vltavín 3:1 Domažlice
so, 24/09/2016 10:30 Benešov 4:2 Zápy
so, 24/09/2016 16:30 Dobrovice 3:1 Benátky n. J.
so, 24/09/2016 16:30 Hořovicko 0:4 Králův Dvůr
ne, 25/09/2016 10:15 Převýšov 1:2 pen Jirny
ne, 25/09/2016 10:15 Táborsko "B" 0:2 Tachov
ne, 25/09/2016 16:30 Štěchovice 1:0 Chrudim
8.kolo
so, 01/10/2016 10:15 Písek 2:0 Hořovicko
so, 01/10/2016 10:15 Litoměřicko 1:0 Olympia HK
so, 01/10/2016 10:15 Chrudim 4:3 pen Táborsko "B"
so, 01/10/2016 16:30 Tachov 4:2 Převýšov
so, 01/10/2016 16:30 Dobrovice 5:1 Vltavín
ne, 02/10/2016 10:15 Domažlice 0:2 Benešov
ne, 02/10/2016 16:30 Benátky n. J. 0:2 Králův Dvůr
ne, 02/10/2016 16:30 Jirny 3:2 pen Vyšehrad
ne, 02/10/2016 16:30 Zápy 3:4 pen Štěchovice
9.kolo
so, 08/10/2016 10:15 Vltavín 2:0 Benátky n. J.
so, 08/10/2016 10:15 Vyšehrad 5:2 Tachov
so, 08/10/2016 10:15 Olympia HK 0:2 Jirny
so, 08/10/2016 10:30 Králův Dvůr 3:0 Písek
so, 08/10/2016 10:30 Benešov 1:0 pen Dobrovice
so, 08/10/2016 16:00 Hořovicko 2:1 pen Litoměřicko
ne, 09/10/2016 10:15 Táborsko "B" 0:1 Zápy
ne, 09/10/2016 10:15 Převýšov 1:2 Chrudim
ne, 09/10/2016 16:00 Štěchovice 3:2 pen Domažlice
10.kolo
so, 15/10/2016 10:15 Litoměřicko 2:0 Králův Dvůr
so, 15/10/2016 10:15 Chrudim 6:1 Vyšehrad
so, 15/10/2016 10:15 Vltavín 4:1 Benešov
so, 15/10/2016 16:00 Tachov 3:1 Olympia HK
so, 15/10/2016 16:00 Dobrovice 3:2 Štěchovice
so, 15/10/2016 16:00 Domažlice 7:0 Táborsko "B"
ne, 16/10/2016 16:00 Zápy 4:0 Převýšov
ne, 16/10/2016 16:00 Jirny 3:0 Hořovicko
ne, 16/10/2016 16:00 Benátky n. J. 0:1 Písek
11.kolo
so, 22/10/2016 10:15 Písek 1:2 pen Litoměřicko
so, 22/10/2016 10:15 Olympia HK 1:0 Chrudim
so, 22/10/2016 10:15 Vyšehrad 0:1 Zápy
so, 22/10/2016 10:30 Králův Dvůr 0:1 pen Jirny
so, 22/10/2016 10:30 Benešov 0:3 Benátky n. J.
so, 22/10/2016 15:30 Hořovicko 0:1 Tachov
ne, 23/10/2016 10:15 Táborsko "B" 3:4 Dobrovice
ne, 23/10/2016 10:15 Převýšov 1:2 pen Domažlice
ne, 23/10/2016 15:30 Štěchovice 1:2 Vltavín
12.kolo
so, 29/10/2016 10:15 Chrudim 4:0 Hořovicko
so, 29/10/2016 10:15 Vltavín 3:0 Táborsko "B"
so, 29/10/2016 10:30 Benešov 1:3 Štěchovice
so, 29/10/2016 14:30 Domažlice 3:2 Vyšehrad
so, 29/10/2016 14:30 Dobrovice 2:1 pen Převýšov
so, 29/10/2016 14:30 Tachov 1:2 pen Králův Dvůr
ne, 30/10/2016 14:30 Benátky n. J. 2:1 pen Litoměřicko
ne, 30/10/2016 14:30 Jirny 3:0 Písek
ne, 30/10/2016 14:30 Zápy 0:2 Olympia HK
13.kolo
so, 05/11/2016 10:15 Litoměřicko 1:2 Jirny
so, 05/11/2016 10:15 Písek 2:1 pen Tachov
so, 05/11/2016 10:15 Olympia HK 1:2 pen Domažlice
so, 05/11/2016 10:15 Vyšehrad 1:0 Dobrovice
so, 05/11/2016 10:30 Králův Dvůr 1:0 Chrudim
so, 05/11/2016 14:00 Hořovicko 0:3 Zápy
ne, 06/11/2016 10:15 Převýšov 1:2 pen Vltavín
ne, 06/11/2016 10:15 Táborsko "B" 2:1 Benešov
ne, 06/11/2016 14:00 Štěchovice 3:2 Benátky n. J.
14.kolo
so, 12/11/2016 10:15 Chrudim 1:0 Písek
so, 12/11/2016 10:15 Vltavín 1:2 Vyšehrad
so, 12/11/2016 10:30 Benešov 1:3 Převýšov
so, 12/11/2016 14:00 Tachov 5:1 Litoměřicko
so, 12/11/2016 14:00 Dobrovice 1:3 Olympia HK
so, 12/11/2016 14:00 Domažlice 3:1 Hořovicko
ne, 13/11/2016 14:00 Zápy 3:0 Králův Dvůr
ne, 13/11/2016 14:00 Benátky n. J. 0:1 pen Jirny
ne, 13/11/2016 14:00 Štěchovice 2:1 pen Táborsko "B"
15.kolo
so, 19/11/2016 10:15 Vyšehrad 2:3 pen Benešov
so, 19/11/2016 10:15 Olympia HK 2:0 Vltavín
so, 19/11/2016 10:15 Písek 2:5 Zápy
so, 19/11/2016 10:15 Litoměřicko 0:4 Chrudim
so, 19/11/2016 10:30 Králův Dvůr 3:0 Domažlice
so, 19/11/2016 10:30 Jirny 2:0 Tachov
so, 19/11/2016 13:30 Hořovicko 0:1 Dobrovice
ne, 20/11/2016 10:15 Táborsko "B" 1:0 Benátky n. J.
ne, 20/11/2016 10:15 Převýšov 1:2 Štěchovice
16.kolo
st, 07/09/2016 17:00 Táborsko "B" 0:4 Převýšov
st, 07/09/2016 17:00 Štěchovice 0:2 Vyšehrad
st, 07/09/2016 17:00 Benešov 0:4 Olympia HK
st, 07/09/2016 17:00 Vltavín 3:0 Hořovicko
st, 07/09/2016 17:00 Dobrovice 1:2 Králův Dvůr
st, 07/09/2016 17:00 Domažlice 1:0 Písek
st, 07/09/2016 17:00 Zápy 0:1 Litoměřicko
st, 07/09/2016 17:00 Chrudim 1:2 Jirny
st, 07/09/2016 17:00 Benátky n. J. 1:3 Tachov
17.kolo
st, 28/09/2016 10:15 Písek 4:1 Dobrovice
st, 28/09/2016 16:30 Králův Dvůr 3:1 Vltavín
st, 28/09/2016 16:30 Hořovicko 1:0 Benešov
st, 28/09/2016 16:30 Olympia HK 3:0 Štěchovice
st, 28/09/2016 16:30 Vyšehrad 3:1 Táborsko "B"
st, 28/09/2016 16:30 Převýšov 1:0 Benátky n. J.
st, 28/09/2016 16:30 Tachov 0:2 Chrudim
st, 28/09/2016 16:30 Jirny 3:2 Zápy
st, 28/09/2016 16:30 Litoměřicko 1:0 Domažlice
18.kolo
so, 11/03/2017 10:15 Vyšehrad 0:2 Převýšov
so, 11/03/2017 10:15 Olympia HK 2:0 Táborsko "B"
so, 11/03/2017 10:15 Litoměřicko 0:1 pen Dobrovice
so, 11/03/2017 10:15 Písek 3:2 Vltavín
so, 11/03/2017 10:30 Králův Dvůr 3:0 Benešov
so, 11/03/2017 14:30 Tachov 2:1 Zápy
so, 11/03/2017 14:30 Hořovicko 2:3 Štěchovice
ne, 12/03/2017 14:30 Jirny 2:1 Domažlice
ne, 12/03/2017 14:30 Benátky n. J. 0:3 Chrudim
19.kolo
so, 18/03/2017 10:15 Vltavín 3:0 Litoměřicko
so, 18/03/2017 10:15 Vyšehrad 2:1 Benátky n. J.
so, 18/03/2017 10:30 Benešov 3:0 Písek
so, 18/03/2017 15:00 Domažlice 2:3 Tachov
ne, 19/03/2017 10:15 Táborsko "B" 2:1 Hořovicko
ne, 19/03/2017 15:00 Dobrovice 3:2 pen Jirny
ne, 19/03/2017 15:00 Štěchovice 2:0 Králův Dvůr
ne, 19/03/2017 15:00 Zápy 2:1 pen Chrudim
st, 05/04/2017 16:30 Převýšov 1:0 Olympia HK
20.kolo
so, 25/03/2017 10:15 Olympia HK 5:1 Vyšehrad
so, 25/03/2017 10:15 Písek 3:4 pen Štěchovice
so, 25/03/2017 10:15 Litoměřicko 2:3 pen Benešov
so, 25/03/2017 10:15 Chrudim 2:3 pen Domažlice
so, 25/03/2017 10:30 Králův Dvůr 3:0 Táborsko "B"
so, 25/03/2017 15:00 Tachov 6:2 Dobrovice
so, 25/03/2017 15:00 Hořovicko 1:2 Převýšov
ne, 26/03/2017 15:00 Jirny 3:5 Vltavín
ne, 26/03/2017 15:00 Benátky n. J. 1:0 Zápy
21.kolo
so, 01/04/2017 10:15 Olympia HK 4:1 Benátky n. J.
so, 01/04/2017 10:15 Vyšehrad 3:1 Hořovicko
so, 01/04/2017 10:15 Domažlice 4:1 Zápy
so, 01/04/2017 10:15 Vltavín 3:5 Tachov
so, 01/04/2017 10:30 Benešov 2:4 Jirny
ne, 02/04/2017 10:15 Táborsko "B" 0:1 Písek
ne, 02/04/2017 10:15 Převýšov 2:1 pen Králův Dvůr
ne, 02/04/2017 16:30 Štěchovice 1:2 Litoměřicko
ne, 02/04/2017 16:30 Dobrovice 2:0 Chrudim
22.kolo
so, 08/04/2017 10:15 Písek 2:0 Převýšov
so, 08/04/2017 10:15 Litoměřicko 3:1 Táborsko "B"
so, 08/04/2017 10:15 Chrudim 1:2 Vltavín
so, 08/04/2017 10:30 Králův Dvůr 4:0 Vyšehrad
so, 08/04/2017 16:30 Tachov 4:3 Benešov
so, 08/04/2017 16:30 Hořovicko 0:3 Olympia HK
ne, 09/04/2017 16:30 Benátky n. J. 2:1 Domažlice
ne, 09/04/2017 16:30 Zápy 1:0 Dobrovice
ne, 09/04/2017 16:30 Jirny 1:2 pen Štěchovice
23.kolo
so, 15/04/2017 10:15 Olympia HK 1:0 pen Králův Dvůr
so, 15/04/2017 10:15 Vltavín 2:1 Zápy
so, 15/04/2017 10:30 Benešov 1:2 Chrudim
so, 15/04/2017 17:00 Hořovicko 2:1 pen Benátky n. J.
ne, 16/04/2017 10:15 Táborsko "B" 3:1 Jirny
ne, 16/04/2017 10:15 Převýšov 4:0 Litoměřicko
ne, 16/04/2017 17:00 Štěchovice 1:0 Tachov
ne, 16/04/2017 17:00 Dobrovice 2:1 pen Domažlice
po, 17/04/2017 10:15 Vyšehrad 2:1 pen Písek
24.kolo
so, 22/04/2017 10:15 Písek 1:2 Olympia HK
so, 22/04/2017 10:15 Litoměřicko 3:2 Vyšehrad
so, 22/04/2017 10:15 Chrudim 3:1 Štěchovice
so, 22/04/2017 10:15 Domažlice 2:1 Vltavín
so, 22/04/2017 10:30 Králův Dvůr 2:0 Hořovicko
so, 22/04/2017 17:00 Tachov 5:1 Táborsko "B"
ne, 23/04/2017 17:00 Zápy 2:0 Benešov
ne, 23/04/2017 17:00 Jirny 1:0 pen Převýšov
ne, 23/04/2017 17:00 Benátky n. J. 2:0 Dobrovice
25.kolo
so, 29/04/2017 10:15 Vltavín 2:1 Dobrovice
so, 29/04/2017 10:15 Vyšehrad 2:1 pen Jirny
so, 29/04/2017 10:15 Olympia HK 5:2 Litoměřicko
so, 29/04/2017 10:30 Benešov 1:0 Domažlice
so, 29/04/2017 10:30 Králův Dvůr 3:0 Benátky n. J.
so, 29/04/2017 17:00 Hořovicko 1:5 Písek
ne, 30/04/2017 10:15 Převýšov 3:1 Tachov
ne, 30/04/2017 10:15 Táborsko "B" 2:0 Chrudim
ne, 30/04/2017 17:00 Štěchovice 2:1 pen Zápy
26.kolo
so, 06/05/2017 10:15 Písek 1:3 Králův Dvůr
so, 06/05/2017 10:15 Litoměřicko 2:1 pen Hořovicko
so, 06/05/2017 10:15 Chrudim 2:1 Převýšov
so, 06/05/2017 17:00 Tachov 4:2 Vyšehrad
ne, 07/05/2017 17:00 Zápy 1:2 Táborsko "B"
ne, 07/05/2017 17:00 Jirny 2:3 pen Olympia HK
ne, 07/05/2017 17:00 Dobrovice 2:1 Benešov
ne, 07/05/2017 17:00 Benátky n. J. 1:0 Vltavín
st, 17/05/2017 17:00 Domažlice 2:1 Štěchovice
27.kolo
so, 13/05/2017 10:15 Vyšehrad 0:2 Chrudim
so, 13/05/2017 10:15 Olympia HK 1:2 Tachov
so, 13/05/2017 10:30 Benešov 1:2 Vltavín
so, 13/05/2017 10:30 Králův Dvůr 0:1 Litoměřicko
so, 13/05/2017 14:00 Písek 1:2 pen Benátky n. J.
so, 13/05/2017 17:00 Hořovicko 1:2 Jirny
ne, 14/05/2017 10:15 Táborsko "B" 0:4 Domažlice
ne, 14/05/2017 10:15 Převýšov 2:1 Zápy
ne, 14/05/2017 17:00 Štěchovice 3:1 Dobrovice
28.kolo
so, 20/05/2017 10:15 Litoměřicko 0:2 Písek
so, 20/05/2017 10:15 Vltavín 1:0 Štěchovice
so, 20/05/2017 10:15 Domažlice 1:2 Převýšov
so, 20/05/2017 10:15 Chrudim 1:0 Olympia HK
so, 20/05/2017 17:00 Tachov 4:1 Hořovicko
ne, 21/05/2017 17:00 Jirny 4:1 Králův Dvůr
ne, 21/05/2017 17:00 Zápy 4:1 Vyšehrad
ne, 21/05/2017 17:00 Dobrovice 2:0 Táborsko "B"
ne, 21/05/2017 17:00 Benátky n. J. 2:1 Benešov
29.kolo
so, 27/05/2017 10:15 Vyšehrad 1:2 Domažlice
so, 27/05/2017 10:15 Olympia HK 3:2 pen Zápy
so, 27/05/2017 10:15 Písek 0:1 Jirny
so, 27/05/2017 10:15 Litoměřicko 1:2 Benátky n. J.
so, 27/05/2017 10:30 Králův Dvůr 2:1 Tachov
so, 27/05/2017 17:00 Hořovicko 2:5 Chrudim
ne, 28/05/2017 10:15 Převýšov 2:1 pen Dobrovice
ne, 28/05/2017 10:15 Táborsko "B" 2:4 Vltavín
ne, 28/05/2017 17:00 Štěchovice 2:1 pen Benešov
30.kolo
so, 03/06/2017 10:15 Chrudim 1:0 Králův Dvůr
so, 03/06/2017 10:15 Domažlice 0:3 Olympia HK
so, 03/06/2017 10:15 Vltavín 3:0 Převýšov
so, 03/06/2017 10:30 Benešov 6:1 Táborsko "B"
so, 03/06/2017 17:00 Tachov 4:2 Písek
ne, 04/06/2017 17:00 Dobrovice 5:0 Vyšehrad
ne, 04/06/2017 17:00 Zápy 4:0 Hořovicko
ne, 04/06/2017 17:00 Benátky n. J. 7:4 Štěchovice
ne, 04/06/2017 17:00 Jirny 3:0 Litoměřicko
31.kolo
so, 10/06/2017 10:15 Vyšehrad 2:3 Vltavín
so, 10/06/2017 10:15 Písek 2:1 pen Chrudim
so, 10/06/2017 10:15 Litoměřicko 1:3 Tachov
so, 10/06/2017 10:15 Olympia HK 3:1 Dobrovice
so, 10/06/2017 10:30 Králův Dvůr 1:0 Zápy
so, 10/06/2017 17:00 Táborsko "B" 1:3 Štěchovice
so, 10/06/2017 17:00 Hořovicko 0:1 Domažlice
ne, 11/06/2017 10:15 Převýšov 1:0 Benešov
ne, 11/06/2017 17:00 Jirny 3:2 Benátky n. J.
32.kolo
so, 17/06/2017 10:15 Chrudim 3:0 Litoměřicko
so, 17/06/2017 10:15 Vltavín 2:1 Olympia HK
so, 17/06/2017 10:15 Domažlice 0:2 Králův Dvůr
so, 17/06/2017 10:30 Benešov 2:6 Vyšehrad
so, 17/06/2017 17:00 Tachov 1:2 Jirny
ne, 18/06/2017 17:00 Zápy 3:4 Písek
ne, 18/06/2017 17:00 Dobrovice 4:1 Hořovicko
ne, 18/06/2017 17:00 Štěchovice 2:1 pen Převýšov
ne, 18/06/2017 17:00 Benátky n. J. 2:1 Táborsko "B"
33.kolo
st, 10/05/2017 17:00 Převýšov 4:0 Táborsko "B"
st, 10/05/2017 17:00 Vyšehrad 1:2 Štěchovice
st, 10/05/2017 17:00 Olympia HK 1:0 Benešov
st, 10/05/2017 17:00 Hořovicko 2:4 Vltavín
st, 10/05/2017 17:00 Králův Dvůr 3:2 pen Dobrovice
st, 10/05/2017 17:00 Písek 4:2 Domažlice
st, 10/05/2017 17:00 Litoměřicko 2:1 pen Zápy
st, 10/05/2017 17:00 Jirny 2:1 Chrudim
st, 10/05/2017 17:00 Tachov 2:1 Benátky n. J.
34.kolo
st, 31/05/2017 17:00 Zápy 3:4 Jirny
st, 31/05/2017 17:00 Domažlice 6:2 Litoměřicko
st, 31/05/2017 17:00 Dobrovice 0:1 Písek
st, 31/05/2017 17:00 Vltavín 2:0 Králův Dvůr
st, 31/05/2017 17:00 Benešov 4:0 Hořovicko
st, 31/05/2017 17:00 Štěchovice 1:2 Olympia HK
st, 31/05/2017 17:00 Táborsko "B" 2:5 Vyšehrad
st, 31/05/2017 17:00 Benátky n. J. 1:0 pen Převýšov
st, 31/05/2017 17:00 Chrudim 3:0 Tachov

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru