Okresní přebor - Bruntál

Zápasy

1.kolo
so, 05/11/2016 14:00 Široká Niva 2:4 FSK Staré Město, o.s.
so, 05/11/2016 14:00 SK Zátor 4:2 TJ Tatran Holčovice
so, 05/11/2016 14:00 Sokol Třemešná 2:5 TJ Slezské Rudoltice
so, 05/11/2016 14:00 Dolní Moravice 2:1 Stará Ves
so, 05/11/2016 14:00 TJ Slezan Jindřichov "A" 2:3 TJ Horní Benešov
so, 05/11/2016 14:00 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 3:0 TJ Břidličná "B"
ne, 06/11/2016 14:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 7:1 TJ ČSSS VYSOKÁ
2.kolo
st, 28/09/2016 15:00 TJ ČSSS VYSOKÁ 4:5 Široká Niva
st, 28/09/2016 16:00 FSK Staré Město, o.s. 3:0 TJ Sokol Vrbno p. Prad.
st, 28/09/2016 16:00 TJ Břidličná "B" 3:2 TJ Slezan Jindřichov "A"
st, 28/09/2016 16:00 TJ Horní Benešov 1:2 Dolní Moravice
st, 28/09/2016 16:00 Stará Ves 1:2 Sokol Třemešná
st, 28/09/2016 16:00 TJ Tatran Holčovice 1:6 TJ Slezské Rudoltice
st, 28/09/2016 16:00 SK Zátor 3:1 SK Jiskra Rýmařov "B"
3.kolo
so, 20/08/2016 17:00 TJ Slezské Rudoltice 2:2 Stará Ves
so, 20/08/2016 17:00 Sokol Třemešná 2:0 TJ Horní Benešov
so, 20/08/2016 17:00 Dolní Moravice 3:0 TJ Břidličná "B"
so, 20/08/2016 17:00 TJ Slezan Jindřichov "A" 4:1 FSK Staré Město, o.s.
so, 20/08/2016 17:00 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 3:3 TJ ČSSS VYSOKÁ
so, 20/08/2016 17:00 Široká Niva 3:2 SK Zátor
ne, 21/08/2016 17:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 7:0 TJ Tatran Holčovice
4.kolo
so, 27/08/2016 15:00 TJ ČSSS VYSOKÁ 1:5 TJ Slezan Jindřichov "A"
so, 27/08/2016 17:00 TJ Horní Benešov 2:2 TJ Slezské Rudoltice
so, 27/08/2016 17:00 TJ Tatran Holčovice 0:7 Stará Ves
so, 27/08/2016 17:00 FSK Staré Město, o.s. 5:2 Dolní Moravice
so, 27/08/2016 17:00 SK Zátor 5:2 TJ Sokol Vrbno p. Prad.
ne, 28/08/2016 15:00 TJ Břidličná "B" 2:5 Sokol Třemešná
ne, 28/08/2016 17:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 2:2 Široká Niva
5.kolo
so, 03/09/2016 10:15 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 3:2 SK Jiskra Rýmařov "B"
so, 03/09/2016 14:00 Stará Ves 3:3 TJ Horní Benešov
so, 03/09/2016 16:30 Široká Niva 4:0 TJ Tatran Holčovice
so, 03/09/2016 16:30 TJ Slezské Rudoltice 8:0 TJ Břidličná "B"
so, 03/09/2016 16:30 Sokol Třemešná 0:3 FSK Staré Město, o.s.
so, 03/09/2016 16:30 Dolní Moravice 2:0 TJ ČSSS VYSOKÁ
so, 03/09/2016 16:30 TJ Slezan Jindřichov "A" 3:0 SK Zátor
6.kolo
so, 10/09/2016 15:00 TJ ČSSS VYSOKÁ 2:2 Sokol Třemešná
so, 10/09/2016 16:00 FSK Staré Město, o.s. 2:2 TJ Slezské Rudoltice
so, 10/09/2016 16:00 TJ Tatran Holčovice 1:7 TJ Horní Benešov
so, 10/09/2016 16:00 Široká Niva 3:0 TJ Sokol Vrbno p. Prad.
so, 10/09/2016 16:00 SK Zátor 2:5 Dolní Moravice
ne, 11/09/2016 15:00 TJ Břidličná "B" 3:0 Stará Ves
ne, 11/09/2016 16:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 2:2 TJ Slezan Jindřichov "A"
7.kolo
so, 17/09/2016 16:00 TJ Horní Benešov 10:0 TJ Břidličná "B"
so, 17/09/2016 16:00 Stará Ves 2:0 FSK Staré Město, o.s.
so, 17/09/2016 16:00 TJ Slezské Rudoltice 2:1 TJ ČSSS VYSOKÁ
so, 17/09/2016 16:00 Sokol Třemešná 5:3 SK Zátor
so, 17/09/2016 16:00 Dolní Moravice 4:0 SK Jiskra Rýmařov "B"
so, 17/09/2016 16:00 TJ Slezan Jindřichov "A" 1:2 Široká Niva
so, 17/09/2016 16:00 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 4:1 TJ Tatran Holčovice
8.kolo
so, 24/09/2016 15:00 TJ ČSSS VYSOKÁ 1:3 Stará Ves
so, 24/09/2016 16:00 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 4:0 TJ Slezan Jindřichov "A"
so, 24/09/2016 16:00 Široká Niva 2:1 Dolní Moravice
so, 24/09/2016 16:00 FSK Staré Město, o.s. 4:0 TJ Horní Benešov
so, 24/09/2016 16:00 TJ Tatran Holčovice 3:8 TJ Břidličná "B"
so, 24/09/2016 16:00 SK Zátor 4:0 TJ Slezské Rudoltice
ne, 25/09/2016 16:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 3:2 Sokol Třemešná
9.kolo
so, 01/10/2016 15:30 TJ Horní Benešov 8:0 TJ ČSSS VYSOKÁ
so, 01/10/2016 15:30 Stará Ves 7:1 SK Zátor
so, 01/10/2016 15:30 TJ Slezské Rudoltice 0:0 SK Jiskra Rýmařov "B"
so, 01/10/2016 15:30 Sokol Třemešná 0:0 Široká Niva
so, 01/10/2016 15:30 Dolní Moravice 4:0 TJ Sokol Vrbno p. Prad.
so, 01/10/2016 15:30 TJ Slezan Jindřichov "A" 7:1 TJ Tatran Holčovice
ne, 02/10/2016 15:00 TJ Břidličná "B" 1:3 FSK Staré Město, o.s.
10.kolo
so, 08/10/2016 15:00 TJ Slezan Jindřichov "A" 4:2 Dolní Moravice
so, 08/10/2016 15:00 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 3:2 Sokol Třemešná
so, 08/10/2016 15:00 Široká Niva 2:3 TJ Slezské Rudoltice
so, 08/10/2016 15:00 SK Zátor 0:0 TJ Horní Benešov
so, 08/10/2016 15:00 TJ ČSSS VYSOKÁ 8:3 TJ Břidličná "B"
so, 08/10/2016 15:00 TJ Tatran Holčovice 1:5 FSK Staré Město, o.s.
ne, 09/10/2016 15:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 3:3 Stará Ves
11.kolo
so, 15/10/2016 15:00 FSK Staré Město, o.s. 11:2 TJ ČSSS VYSOKÁ
so, 15/10/2016 15:00 TJ Horní Benešov 6:2 SK Jiskra Rýmařov "B"
so, 15/10/2016 15:00 Stará Ves 4:2 Široká Niva
so, 15/10/2016 15:00 TJ Slezské Rudoltice 4:3 TJ Sokol Vrbno p. Prad.
so, 15/10/2016 15:00 Sokol Třemešná 0:0 TJ Slezan Jindřichov "A"
so, 15/10/2016 15:00 Dolní Moravice 6:1 TJ Tatran Holčovice
ne, 16/10/2016 15:00 TJ Břidličná "B" 3:3 SK Zátor
12.kolo
so, 22/10/2016 14:00 Dolní Moravice 3:1 Sokol Třemešná
so, 22/10/2016 14:00 TJ Slezan Jindřichov "A" 4:2 TJ Slezské Rudoltice
so, 22/10/2016 14:00 TJ Sokol Vrbno p. Prad. 1:2 Stará Ves
so, 22/10/2016 14:00 Široká Niva 0:5 TJ Horní Benešov
so, 22/10/2016 14:00 SK Zátor 4:3 FSK Staré Město, o.s.
so, 22/10/2016 14:00 TJ Tatran Holčovice 0:5 TJ ČSSS VYSOKÁ
ne, 23/10/2016 14:00 SK Jiskra Rýmařov "B" 2:1 TJ Břidličná "B"
13.kolo
so, 29/10/2016 14:00 TJ ČSSS VYSOKÁ 3:1 SK Zátor
so, 29/10/2016 14:00 FSK Staré Město, o.s. 1:1 SK Jiskra Rýmařov "B"
so, 29/10/2016 14:00 TJ Horní Benešov 0:0 TJ Sokol Vrbno p. Prad.
so, 29/10/2016 14:00 Stará Ves 1:1 TJ Slezan Jindřichov "A"
so, 29/10/2016 14:00 TJ Slezské Rudoltice 1:2 Dolní Moravice
so, 29/10/2016 14:00 Sokol Třemešná 0:0 TJ Tatran Holčovice
ne, 30/10/2016 14:00 TJ Břidličná "B" 1:1 Široká Niva

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru