I.A třída, skupina B - Ústecký kraj

Zápasy

1.kolo
so, 27/08/2016 10:30 1.FC Spořice 2:3 pen TJ Perštejn
so, 27/08/2016 15:00 SK LEDVICE 3:2 TJ Kopisty
so, 27/08/2016 15:00 TJ Obrnice 4:0 AFK L. Chomutov
so, 27/08/2016 17:00 TJ Březno 2:1 Louny "B"
so, 27/08/2016 17:00 SK Ervěnice 1:0 TJ Dobroměřice
so, 27/08/2016 17:00 TJ Domoušice 4:3 pen TJ Údlice
so, 27/08/2016 17:00 FK Postoloprty 4:1 TJ Podbořany
2.kolo
so, 03/09/2016 13:00 TJ Dobroměřice 5:1 TJ Březno
so, 03/09/2016 17:00 TJ Podbořany 2:1 pen TJ Domoušice
so, 03/09/2016 17:00 TJ Perštejn 1:2 pen TJ Údlice
so, 03/09/2016 17:00 1.FC Spořice 4:2 SK LEDVICE
so, 03/09/2016 17:00 TJ Kopisty 1:0 pen SK Ervěnice
ne, 04/09/2016 17:00 AFK L. Chomutov 2:0 FK Postoloprty
ne, 04/09/2016 17:00 Louny "B" 1:2 TJ Obrnice
3.kolo
so, 10/09/2016 15:00 SK LEDVICE 3:2 pen TJ Perštejn
so, 10/09/2016 15:00 TJ Obrnice 2:3 TJ Dobroměřice
so, 10/09/2016 17:00 TJ Březno 4:0 TJ Kopisty
so, 10/09/2016 17:00 SK Ervěnice 2:1 pen 1.FC Spořice
so, 10/09/2016 17:00 TJ Údlice 1:2 pen TJ Podbořany
so, 10/09/2016 17:00 TJ Domoušice 1:0 pen AFK L. Chomutov
so, 10/09/2016 17:00 FK Postoloprty 2:3 pen Louny "B"
4.kolo
so, 17/09/2016 10:30 1.FC Spořice 2:1 pen TJ Březno
so, 17/09/2016 14:00 TJ Dobroměřice 2:0 FK Postoloprty
so, 17/09/2016 15:00 SK LEDVICE 2:4 SK Ervěnice
so, 17/09/2016 17:00 TJ Perštejn 4:1 TJ Podbořany
so, 17/09/2016 17:00 TJ Kopisty 3:2 pen TJ Obrnice
ne, 18/09/2016 17:00 Louny "B" 3:2 TJ Domoušice
st, 28/09/2016 16:30 AFK L. Chomutov 2:5 TJ Údlice
5.kolo
so, 24/09/2016 15:00 TJ Obrnice 2:4 1.FC Spořice
so, 24/09/2016 16:30 TJ Březno 1:3 SK LEDVICE
so, 24/09/2016 16:30 SK Ervěnice 0:3 TJ Perštejn
so, 24/09/2016 16:30 TJ Podbořany 4:0 AFK L. Chomutov
so, 24/09/2016 16:30 TJ Údlice 4:1 Louny "B"
so, 24/09/2016 16:30 TJ Domoušice 0:1 TJ Dobroměřice
so, 24/09/2016 16:30 FK Postoloprty 10:1 TJ Kopisty
6.kolo
so, 01/10/2016 13:00 TJ Dobroměřice 1:2 pen TJ Údlice
so, 01/10/2016 15:00 SK LEDVICE 1:0 TJ Obrnice
so, 01/10/2016 16:30 TJ Perštejn 6:3 AFK L. Chomutov
so, 01/10/2016 16:30 1.FC Spořice 1:0 pen FK Postoloprty
so, 01/10/2016 16:30 TJ Kopisty 1:0 TJ Domoušice
so, 01/10/2016 16:30 SK Ervěnice 1:2 TJ Březno
ne, 02/10/2016 16:30 Louny "B" 2:0 TJ Podbořany
7.kolo
so, 08/10/2016 15:00 TJ Obrnice 4:2 SK Ervěnice
so, 08/10/2016 16:00 TJ Březno 0:4 TJ Perštejn
so, 08/10/2016 16:00 TJ Podbořany 1:2 TJ Dobroměřice
so, 08/10/2016 16:00 TJ Údlice 3:2 TJ Kopisty
so, 08/10/2016 16:00 TJ Domoušice 5:3 1.FC Spořice
so, 08/10/2016 16:00 FK Postoloprty 4:1 SK LEDVICE
ne, 09/10/2016 16:00 AFK L. Chomutov 4:1 Louny "B"
8.kolo
so, 15/10/2016 15:00 SK LEDVICE 5:2 TJ Domoušice
so, 15/10/2016 16:00 1.FC Spořice 4:1 TJ Údlice
so, 15/10/2016 16:00 TJ Kopisty 0:2 TJ Podbořany
so, 15/10/2016 16:00 TJ Dobroměřice 3:1 AFK L. Chomutov
so, 15/10/2016 16:00 TJ Perštejn 1:2 pen Louny "B"
so, 15/10/2016 16:00 TJ Březno 3:2 pen TJ Obrnice
so, 15/10/2016 16:00 SK Ervěnice 3:4 pen FK Postoloprty
9.kolo
so, 22/10/2016 15:00 TJ Obrnice 2:5 TJ Perštejn
so, 22/10/2016 15:30 TJ Podbořany 3:2 1.FC Spořice
so, 22/10/2016 15:30 TJ Údlice 0:5 SK LEDVICE
so, 22/10/2016 15:30 TJ Domoušice 2:1 SK Ervěnice
so, 22/10/2016 15:30 FK Postoloprty 1:0 TJ Březno
ne, 23/10/2016 15:30 AFK L. Chomutov 0:1 TJ Kopisty
ne, 23/10/2016 15:30 Louny "B" 0:1 TJ Dobroměřice
10.kolo
so, 29/10/2016 14:30 TJ Obrnice 2:0 FK Postoloprty
so, 29/10/2016 14:30 TJ Březno 0:5 TJ Domoušice
so, 29/10/2016 14:30 SK Ervěnice 2:3 pen TJ Údlice
so, 29/10/2016 14:30 SK LEDVICE 4:3 TJ Podbořany
so, 29/10/2016 14:30 TJ Kopisty 1:8 Louny "B"
so, 29/10/2016 14:30 TJ Perštejn 3:4 pen TJ Dobroměřice
ne, 30/10/2016 14:30 1.FC Spořice 4:2 AFK L. Chomutov
11.kolo
so, 05/11/2016 14:00 TJ Dobroměřice 4:0 TJ Kopisty
so, 05/11/2016 14:00 TJ Podbořany 2:5 SK Ervěnice
so, 05/11/2016 14:00 TJ Údlice 0:5 TJ Březno
so, 05/11/2016 14:00 TJ Domoušice 1:0 pen TJ Obrnice
so, 05/11/2016 14:00 FK Postoloprty 3:6 TJ Perštejn
ne, 06/11/2016 14:00 AFK L. Chomutov 4:3 pen SK LEDVICE
ne, 06/11/2016 14:00 Louny "B" 7:1 1.FC Spořice
12.kolo
so, 12/11/2016 14:00 FK Postoloprty 1:0 TJ Domoušice
so, 12/11/2016 14:00 TJ Obrnice 7:2 TJ Údlice
so, 12/11/2016 14:00 TJ Březno 2:3 TJ Podbořany
so, 12/11/2016 14:00 SK Ervěnice 3:1 AFK L. Chomutov
so, 12/11/2016 14:00 SK LEDVICE 4:1 Louny "B"
so, 12/11/2016 14:00 1.FC Spořice 0:6 TJ Dobroměřice
so, 12/11/2016 14:00 TJ Perštejn 3:4 TJ Kopisty
13.kolo
so, 19/11/2016 13:30 TJ Kopisty 1:3 1.FC Spořice
so, 19/11/2016 13:30 TJ Dobroměřice 5:2 SK LEDVICE
so, 19/11/2016 13:30 TJ Podbořany 6:2 TJ Obrnice
so, 19/11/2016 13:30 TJ Údlice 1:3 FK Postoloprty
so, 19/11/2016 13:30 TJ Domoušice 3:2 pen TJ Perštejn
ne, 20/11/2016 13:30 AFK L. Chomutov 2:1 pen TJ Březno
ne, 20/11/2016 13:30 Louny "B" 1:3 SK Ervěnice
14.kolo
so, 25/03/2017 15:00 TJ Údlice 2:1 TJ Domoušice
so, 25/03/2017 15:00 TJ Podbořany 4:0 FK Postoloprty
so, 25/03/2017 15:00 AFK L. Chomutov 4:1 TJ Obrnice
so, 25/03/2017 15:00 TJ Dobroměřice 2:1 pen SK Ervěnice
so, 25/03/2017 15:00 TJ Kopisty 1:6 SK LEDVICE
so, 25/03/2017 15:00 TJ Perštejn 5:0 1.FC Spořice
ne, 26/03/2017 15:00 Louny "B" 0:2 TJ Březno
15.kolo
so, 01/04/2017 14:00 TJ Údlice 3:4 TJ Perštejn
so, 01/04/2017 15:00 SK LEDVICE 0:1 pen 1.FC Spořice
so, 01/04/2017 15:00 TJ Obrnice 0:2 Louny "B"
so, 01/04/2017 16:30 TJ Březno 3:4 pen TJ Dobroměřice
so, 01/04/2017 16:30 TJ Domoušice 4:0 TJ Podbořany
so, 01/04/2017 16:30 FK Postoloprty 2:3 AFK L. Chomutov
ne, 02/04/2017 15:00 SK Ervěnice 2:1 TJ Kopisty
16.kolo
so, 08/04/2017 15:30 1.FC Spořice 0:1 SK Ervěnice
so, 08/04/2017 16:30 TJ Kopisty 2:3 TJ Březno
so, 08/04/2017 16:30 TJ Dobroměřice 3:0 TJ Obrnice
so, 08/04/2017 16:30 TJ Perštejn 4:0 SK LEDVICE
so, 08/04/2017 16:30 AFK L. Chomutov 1:0 TJ Domoušice
so, 08/04/2017 16:30 TJ Podbořany 3:1 TJ Údlice
ne, 09/04/2017 16:30 Louny "B" 2:3 pen FK Postoloprty
17.kolo
so, 15/04/2017 15:00 TJ Obrnice 8:1 TJ Kopisty
so, 15/04/2017 17:00 FK Postoloprty 0:6 TJ Dobroměřice
so, 15/04/2017 17:00 TJ Domoušice 2:4 Louny "B"
so, 15/04/2017 17:00 TJ Údlice 3:2 AFK L. Chomutov
so, 15/04/2017 17:00 TJ Podbořany 1:3 TJ Perštejn
so, 15/04/2017 17:00 SK Ervěnice 2:1 SK LEDVICE
so, 15/04/2017 17:00 TJ Březno 3:6 1.FC Spořice
18.kolo
so, 22/04/2017 15:00 SK LEDVICE 0:2 TJ Březno
so, 22/04/2017 17:00 TJ Perštejn 2:0 SK Ervěnice
so, 22/04/2017 17:00 AFK L. Chomutov 0:2 TJ Podbořany
so, 22/04/2017 17:00 TJ Dobroměřice 2:1 pen TJ Domoušice
so, 22/04/2017 17:00 TJ Kopisty 2:5 FK Postoloprty
so, 22/04/2017 17:00 1.FC Spořice 4:0 TJ Obrnice
ne, 23/04/2017 17:00 Louny "B" 0:3 TJ Údlice
19.kolo
so, 29/04/2017 14:00 TJ Údlice 3:1 TJ Dobroměřice
so, 29/04/2017 15:00 TJ Obrnice 0:1 pen SK LEDVICE
so, 29/04/2017 17:00 TJ Podbořany 3:1 Louny "B"
so, 29/04/2017 17:00 AFK L. Chomutov 2:3 TJ Perštejn
so, 29/04/2017 17:00 FK Postoloprty 1:2 pen 1.FC Spořice
so, 29/04/2017 17:00 TJ Domoušice 11:1 TJ Kopisty
so, 29/04/2017 17:00 TJ Březno 2:1 pen SK Ervěnice
20.kolo
so, 06/05/2017 15:00 SK LEDVICE 2:3 FK Postoloprty
so, 06/05/2017 15:30 1.FC Spořice 2:6 TJ Domoušice
so, 06/05/2017 17:00 SK Ervěnice 3:1 TJ Obrnice
so, 06/05/2017 17:00 TJ Perštejn 3:0 TJ Březno
so, 06/05/2017 17:00 TJ Dobroměřice 3:1 TJ Podbořany
so, 06/05/2017 17:00 TJ Kopisty 3:6 TJ Údlice
ne, 07/05/2017 17:00 Louny "B" 4:1 AFK L. Chomutov
21.kolo
so, 13/05/2017 15:00 TJ Obrnice 2:3 TJ Březno
so, 13/05/2017 17:00 FK Postoloprty 1:3 SK Ervěnice
so, 13/05/2017 17:00 TJ Domoušice 9:0 SK LEDVICE
so, 13/05/2017 17:00 TJ Údlice 1:0 1.FC Spořice
so, 13/05/2017 17:00 TJ Podbořany 3:1 TJ Kopisty
so, 13/05/2017 17:00 AFK L. Chomutov 0:3 TJ Dobroměřice
ne, 14/05/2017 17:00 Louny "B" 1:5 TJ Perštejn
22.kolo
so, 20/05/2017 15:00 SK LEDVICE 1:0 pen TJ Údlice
so, 20/05/2017 17:00 TJ Kopisty 0:3 AFK L. Chomutov
so, 20/05/2017 17:00 TJ Dobroměřice 1:6 Louny "B"
so, 20/05/2017 17:00 TJ Perštejn 6:1 TJ Obrnice
so, 20/05/2017 17:00 TJ Březno 2:1 FK Postoloprty
so, 20/05/2017 17:00 SK Ervěnice 1:4 TJ Domoušice
ne, 21/05/2017 15:30 1.FC Spořice 6:1 TJ Podbořany
23.kolo
so, 27/05/2017 17:00 FK Postoloprty 1:3 TJ Obrnice
so, 27/05/2017 17:00 TJ Domoušice 5:0 TJ Březno
so, 27/05/2017 17:00 TJ Údlice 5:1 SK Ervěnice
so, 27/05/2017 17:00 TJ Podbořany 5:2 SK LEDVICE
so, 27/05/2017 17:00 AFK L. Chomutov 4:1 1.FC Spořice
so, 27/05/2017 17:00 TJ Dobroměřice 2:4 TJ Perštejn
ne, 28/05/2017 17:00 Louny "B" 6:0 TJ Kopisty
24.kolo
so, 03/06/2017 15:00 TJ Obrnice 3:5 TJ Domoušice
so, 03/06/2017 15:00 SK LEDVICE 2:3 AFK L. Chomutov
so, 03/06/2017 17:00 TJ Perštejn 4:1 FK Postoloprty
so, 03/06/2017 17:00 TJ Kopisty 1:2 pen TJ Dobroměřice
so, 03/06/2017 17:00 SK Ervěnice 0:0 TJ Podbořany
so, 03/06/2017 17:00 TJ Březno 2:1 pen TJ Údlice
ne, 04/06/2017 17:00 1.FC Spořice 2:0 Louny "B"
25.kolo
so, 10/06/2017 17:00 TJ Dobroměřice 4:0 1.FC Spořice
so, 10/06/2017 17:00 TJ Kopisty 1:3 TJ Perštejn
so, 10/06/2017 17:00 TJ Domoušice 4:0 FK Postoloprty
so, 10/06/2017 17:00 TJ Údlice 8:1 TJ Obrnice
so, 10/06/2017 17:00 TJ Podbořany 0:1 pen TJ Březno
so, 10/06/2017 17:00 AFK L. Chomutov 3:2 pen SK Ervěnice
ne, 11/06/2017 17:00 Louny "B" 3:2 SK LEDVICE
26.kolo
so, 17/06/2017 15:00 SK LEDVICE 3:4 TJ Dobroměřice
so, 17/06/2017 15:00 TJ Obrnice 4:7 TJ Podbořany
so, 17/06/2017 17:00 1.FC Spořice 5:2 TJ Kopisty
so, 17/06/2017 17:00 TJ Březno 2:3 AFK L. Chomutov
so, 17/06/2017 17:00 SK Ervěnice 3:2 Louny "B"
so, 17/06/2017 17:00 TJ Perštejn 1:2 TJ Domoušice
so, 17/06/2017 17:00 FK Postoloprty 2:4 TJ Údlice

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru