Divize D

Zápasy

1.kolo
so, 06/08/2016 17:00 Břeclav 1:0 Velká Bíteš
so, 06/08/2016 17:00 Hodonín 6:1 Stará Říše
so, 06/08/2016 17:00 Rosice 2:0 Žďár n. Sázavou
ne, 07/08/2016 10:15 Slavičín 2:0 Holešov
ne, 07/08/2016 17:00 Bystřice n. P. 0:1 Uherský Brod
ne, 07/08/2016 17:00 Pelhřimov 2:0 Brumov
ne, 07/08/2016 17:00 Polná 2:0 Tasovice
ne, 07/08/2016 17:00 Vrchovina 1:6 Bzenec
2.kolo
so, 13/08/2016 16:00 Bzenec 0:1 Stará Říše
so, 13/08/2016 17:00 Uherský Brod 1:3 Hodonín
so, 13/08/2016 17:00 Holešov 0:2 Rosice
ne, 14/08/2016 17:00 Žďár n. Sázavou 3:2 Bystřice n. P.
ne, 14/08/2016 17:00 Vrchovina 0:2 Břeclav
ne, 14/08/2016 17:00 Velká Bíteš 2:0 Polná
ne, 14/08/2016 17:00 Tasovice 4:0 Pelhřimov
ne, 14/08/2016 17:00 Brumov 2:4 Slavičín
3.kolo
so, 20/08/2016 10:30 Bystřice n. P. 3:1 Holešov
so, 20/08/2016 16:30 Hodonín 2:1 Žďár n. Sázavou
so, 20/08/2016 16:30 Rosice 3:0 Brumov
so, 20/08/2016 16:30 Břeclav 0:1 Bzenec
ne, 21/08/2016 10:15 Slavičín 0:0 Tasovice
ne, 21/08/2016 16:30 Pelhřimov 1:0 Velká Bíteš
ne, 21/08/2016 16:30 Polná 5:3 Vrchovina
ne, 21/08/2016 16:30 Stará Říše 1:1 Uherský Brod
4.kolo
so, 27/08/2016 16:30 Bzenec 1:4 Uherský Brod
so, 27/08/2016 16:30 Holešov 0:3 Hodonín
so, 27/08/2016 16:30 Břeclav 2:3 Polná
ne, 28/08/2016 10:15 Brumov 1:2 Bystřice n. P.
ne, 28/08/2016 10:15 Velká Bíteš 1:0 Slavičín
ne, 28/08/2016 16:30 Žďár n. Sázavou 1:1 Stará Říše
ne, 28/08/2016 16:30 Tasovice 0:2 Rosice
ne, 28/08/2016 16:30 Vrchovina 0:0 Pelhřimov
5.kolo
so, 03/09/2016 16:00 Rosice 4:0 Velká Bíteš
so, 03/09/2016 16:00 Uherský Brod 6:3 Žďár n. Sázavou
so, 03/09/2016 16:00 Hodonín 2:1 Brumov
ne, 04/09/2016 10:15 Slavičín 4:0 Vrchovina
ne, 04/09/2016 16:00 Pelhřimov 1:2 Břeclav
ne, 04/09/2016 16:00 Polná 1:1 Bzenec
ne, 04/09/2016 16:00 Bystřice n. P. 1:3 Tasovice
ne, 04/09/2016 16:00 Stará Říše 3:2 Holešov
6.kolo
so, 10/09/2016 16:00 Velká Bíteš 5:2 Bystřice n. P.
so, 10/09/2016 16:00 Bzenec 3:1 Žďár n. Sázavou
so, 10/09/2016 16:00 Holešov 2:4 Uherský Brod
so, 10/09/2016 16:00 Břeclav 2:0 Slavičín
so, 10/09/2016 16:00 Polná 3:0 Pelhřimov
ne, 11/09/2016 10:15 Brumov 3:1 Stará Říše
ne, 11/09/2016 16:00 Vrchovina 0:1 Rosice
ne, 11/09/2016 16:00 Tasovice 1:2 Hodonín
7.kolo
so, 17/09/2016 15:30 Rosice 2:1 Břeclav
so, 17/09/2016 15:30 Hodonín 4:1 Velká Bíteš
so, 17/09/2016 15:30 Uherský Brod 3:0 Brumov
ne, 18/09/2016 10:15 Slavičín 1:1 Polná
ne, 18/09/2016 15:30 Žďár n. Sázavou 3:2 Holešov
ne, 18/09/2016 15:30 Bystřice n. P. 3:0 Vrchovina
ne, 18/09/2016 15:30 Stará Říše 0:2 Tasovice
ne, 18/09/2016 15:30 Pelhřimov 1:1 Bzenec
8.kolo
so, 24/09/2016 15:00 Břeclav 1:0 Bystřice n. P.
so, 24/09/2016 15:30 Bzenec 3:3 Holešov
ne, 25/09/2016 10:15 Brumov 2:1 Žďár n. Sázavou
ne, 25/09/2016 10:15 Velká Bíteš 1:1 Stará Říše
ne, 25/09/2016 15:00 Pelhřimov 0:1 Slavičín
ne, 25/09/2016 15:00 Polná 3:3 Rosice
ne, 25/09/2016 15:00 Tasovice 0:2 Uherský Brod
ne, 25/09/2016 15:00 Vrchovina 0:2 Hodonín
9.kolo
so, 01/10/2016 15:00 Uherský Brod 1:0 Velká Bíteš
so, 01/10/2016 15:00 Rosice 3:0 Pelhřimov
so, 01/10/2016 15:00 Bystřice n. P. 3:3 Polná
so, 01/10/2016 15:00 Hodonín 2:1 Břeclav
so, 01/10/2016 15:00 Holešov 4:1 Brumov
ne, 02/10/2016 10:15 Slavičín 5:0 Bzenec
ne, 02/10/2016 15:00 Žďár n. Sázavou 1:1 Tasovice
ne, 02/10/2016 15:00 Stará Říše 1:0 Vrchovina
10.kolo
so, 08/10/2016 10:15 Břeclav 1:1 Stará Říše
so, 08/10/2016 14:30 Pelhřimov 3:2 Bystřice n. P.
so, 08/10/2016 15:00 Bzenec 2:2 Brumov
ne, 09/10/2016 10:15 Velká Bíteš 1:0 Žďár n. Sázavou
ne, 09/10/2016 10:15 Slavičín 0:0 Rosice
ne, 09/10/2016 14:30 Tasovice 2:2 Holešov
ne, 09/10/2016 14:30 Vrchovina 1:1 Uherský Brod
ne, 09/10/2016 14:30 Polná 3:9 Hodonín
11.kolo
so, 15/10/2016 10:30 Bystřice n. P. 1:1 Slavičín
so, 15/10/2016 14:30 Hodonín 3:1 Pelhřimov
so, 15/10/2016 14:30 Uherský Brod 1:2 Břeclav
so, 15/10/2016 14:30 Holešov 0:2 Velká Bíteš
so, 15/10/2016 14:30 Rosice 4:0 Bzenec
ne, 16/10/2016 10:15 Brumov 2:5 Tasovice
ne, 16/10/2016 14:30 Žďár n. Sázavou 5:0 Vrchovina
ne, 16/10/2016 14:30 Stará Říše 5:1 Polná
12.kolo
so, 22/10/2016 14:30 Bzenec 3:1 Tasovice
so, 22/10/2016 14:30 Rosice 1:1 Bystřice n. P.
so, 22/10/2016 14:30 Břeclav 5:1 Žďár n. Sázavou
ne, 23/10/2016 10:15 Slavičín 0:0 Hodonín
ne, 23/10/2016 10:15 Velká Bíteš 3:3 Brumov
ne, 23/10/2016 14:30 Vrchovina 1:0 Holešov
ne, 23/10/2016 14:30 Polná 1:2 Uherský Brod
ne, 23/10/2016 14:30 Pelhřimov 1:1 Stará Říše
13.kolo
so, 29/10/2016 14:00 Holešov 2:3 Břeclav
so, 29/10/2016 14:00 Hodonín 2:2 Rosice
so, 29/10/2016 14:00 Bystřice n. P. 1:2 Bzenec
so, 29/10/2016 14:00 Uherský Brod 3:1 Pelhřimov
ne, 30/10/2016 10:15 Brumov 1:3 Vrchovina
ne, 30/10/2016 14:00 Tasovice 2:0 Velká Bíteš
ne, 30/10/2016 14:00 Stará Říše 0:2 Slavičín
ne, 30/10/2016 14:00 Žďár n. Sázavou 1:3 Polná
14.kolo
so, 05/11/2016 14:00 Bzenec 4:1 Velká Bíteš
so, 05/11/2016 14:00 Rosice 3:0 Stará Říše
so, 05/11/2016 14:00 Bystřice n. P. 1:3 Hodonín
ne, 06/11/2016 10:15 Slavičín 1:2 Uherský Brod
ne, 06/11/2016 14:00 Vrchovina 4:0 Tasovice
ne, 06/11/2016 14:00 Břeclav 1:1 Brumov
ne, 06/11/2016 14:00 Polná 6:4 Holešov
ne, 06/11/2016 14:00 Pelhřimov 2:2 Žďár n. Sázavou
15.kolo
st, 14/09/2016 16:30 Hodonín 2:0 Bzenec
st, 14/09/2016 16:30 Velká Bíteš 3:0 Vrchovina
st, 14/09/2016 16:30 Tasovice 2:2 Břeclav
st, 14/09/2016 16:30 Brumov 3:3 Polná
st, 14/09/2016 16:30 Holešov 5:3 Pelhřimov
st, 14/09/2016 16:30 Žďár n. Sázavou 0:1 Slavičín
st, 14/09/2016 16:30 Uherský Brod 3:1 Rosice
st, 14/09/2016 17:15 Stará Říše 2:2 Bystřice n. P.
16.kolo
so, 12/11/2016 14:00 Stará Říše 0:2 Hodonín
so, 12/11/2016 14:00 Uherský Brod 2:1 Bystřice n. P.
so, 12/11/2016 14:00 Žďár n. Sázavou 2:0 Rosice
so, 12/11/2016 14:00 Bzenec 2:1 Vrchovina
so, 12/11/2016 14:00 Tasovice 3:3 Polná
ne, 13/11/2016 10:15 Velká Bíteš 0:2 Břeclav
ne, 13/11/2016 10:15 Brumov 5:0 Pelhřimov
so, 11/03/2017 15:00 Holešov 0:4 Slavičín
17.kolo
so, 18/03/2017 15:00 Břeclav 2:1 Vrchovina
so, 18/03/2017 15:00 Rosice 0:0 Holešov
so, 18/03/2017 15:00 Bystřice n. P. 1:1 Žďár n. Sázavou
so, 18/03/2017 15:00 Hodonín 4:5 Uherský Brod
ne, 19/03/2017 10:15 Slavičín 1:1 Brumov
ne, 19/03/2017 10:30 Pelhřimov 2:3 Tasovice
ne, 19/03/2017 15:00 Polná 2:0 Velká Bíteš
ne, 19/03/2017 15:00 Stará Říše 0:0 Bzenec
18.kolo
so, 25/03/2017 15:00 Uherský Brod 3:1 Stará Říše
so, 25/03/2017 15:00 Holešov 1:0 Bystřice n. P.
so, 25/03/2017 15:00 Bzenec 1:2 Břeclav
ne, 26/03/2017 10:15 Brumov 0:3 Rosice
ne, 26/03/2017 15:00 Žďár n. Sázavou 0:3 Hodonín
ne, 26/03/2017 15:00 Vrchovina 2:1 Polná
ne, 26/03/2017 15:00 Velká Bíteš 5:0 Pelhřimov
ne, 26/03/2017 15:00 Tasovice 1:3 Slavičín
19.kolo
so, 01/04/2017 10:30 Bystřice n. P. 1:3 Brumov
so, 01/04/2017 15:30 Uherský Brod 4:2 Bzenec
so, 01/04/2017 15:30 Hodonín 2:0 Holešov
so, 01/04/2017 15:30 Rosice 2:1 Tasovice
ne, 02/04/2017 10:15 Slavičín 2:1 Velká Bíteš
ne, 02/04/2017 15:30 Pelhřimov 2:0 Vrchovina
ne, 02/04/2017 15:30 Polná 3:5 Břeclav
ne, 02/04/2017 15:30 Stará Říše 1:2 Žďár n. Sázavou
20.kolo
so, 08/04/2017 15:30 Holešov 3:1 Stará Říše
so, 08/04/2017 15:30 Břeclav 2:0 Pelhřimov
so, 08/04/2017 15:30 Bzenec 4:1 Polná
ne, 09/04/2017 10:15 Brumov 1:2 Hodonín
ne, 09/04/2017 15:30 Žďár n. Sázavou 0:1 Uherský Brod
ne, 09/04/2017 15:30 Vrchovina 1:0 Slavičín
ne, 09/04/2017 15:30 Velká Bíteš 1:2 Rosice
ne, 09/04/2017 15:30 Tasovice 4:0 Bystřice n. P.
21.kolo
so, 15/04/2017 16:00 Uherský Brod 2:0 Holešov
so, 15/04/2017 16:00 Rosice 2:1 Vrchovina
so, 15/04/2017 16:00 Bystřice n. P. 2:1 Velká Bíteš
so, 15/04/2017 16:00 Hodonín 1:1 Tasovice
ne, 16/04/2017 10:15 Slavičín 2:0 Břeclav
ne, 16/04/2017 10:30 Stará Říše 1:1 Brumov
ne, 16/04/2017 16:00 Žďár n. Sázavou 3:0 Bzenec
ne, 16/04/2017 16:00 Pelhřimov 0:1 Polná
22.kolo
so, 22/04/2017 16:00 Bzenec 3:1 Pelhřimov
so, 22/04/2017 16:00 Břeclav 1:1 Rosice
so, 22/04/2017 16:00 Holešov 2:0 Žďár n. Sázavou
ne, 23/04/2017 10:15 Brumov 1:0 Uherský Brod
ne, 23/04/2017 16:00 Polná 3:0 Slavičín
ne, 23/04/2017 16:00 Tasovice 3:0 Stará Říše
ne, 23/04/2017 16:00 Velká Bíteš 0:5 Hodonín
ne, 23/04/2017 16:00 Vrchovina 5:0 Bystřice n. P.
23.kolo
so, 29/04/2017 16:00 Holešov 3:0 Bzenec
so, 29/04/2017 16:00 Uherský Brod 7:1 Tasovice
so, 29/04/2017 16:00 Hodonín 1:3 Vrchovina
so, 29/04/2017 16:00 Bystřice n. P. 3:0 Břeclav
so, 29/04/2017 16:00 Rosice 1:1 Polná
ne, 30/04/2017 10:15 Slavičín 1:1 Pelhřimov
ne, 30/04/2017 16:00 Stará Říše 0:2 Velká Bíteš
ne, 30/04/2017 16:00 Žďár n. Sázavou 1:2 Brumov
24.kolo
so, 06/05/2017 16:30 Bzenec 4:0 Slavičín
so, 06/05/2017 16:30 Břeclav 1:3 Hodonín
ne, 07/05/2017 10:15 Brumov 2:1 Holešov
ne, 07/05/2017 16:30 Polná 3:3 Bystřice n. P.
ne, 07/05/2017 16:30 Pelhřimov 0:2 Rosice
ne, 07/05/2017 16:30 Tasovice 3:0 Žďár n. Sázavou
ne, 07/05/2017 16:30 Velká Bíteš 0:1 Uherský Brod
ne, 07/05/2017 16:30 Vrchovina 1:0 Stará Říše
25.kolo
so, 13/05/2017 17:00 Rosice 0:0 Slavičín
so, 13/05/2017 17:00 Bystřice n. P. 1:0 Pelhřimov
so, 13/05/2017 17:00 Hodonín 1:1 Polná
so, 13/05/2017 17:00 Uherský Brod 1:0 Vrchovina
so, 13/05/2017 17:00 Žďár n. Sázavou 5:0 Velká Bíteš
so, 13/05/2017 17:00 Holešov 6:0 Tasovice
ne, 14/05/2017 17:00 Stará Říše 2:1 Břeclav
ne, 14/05/2017 17:00 Brumov 0:3 Bzenec
26.kolo
so, 20/05/2017 16:30 Břeclav 0:3 Uherský Brod
so, 20/05/2017 17:00 Bzenec 0:0 Rosice
ne, 21/05/2017 10:15 Slavičín 2:1 Bystřice n. P.
ne, 21/05/2017 17:00 Pelhřimov 0:3 Hodonín
ne, 21/05/2017 17:00 Vrchovina 2:0 Žďár n. Sázavou
ne, 21/05/2017 17:00 Velká Bíteš 4:0 Holešov
ne, 21/05/2017 17:00 Tasovice 1:0 Brumov
ne, 21/05/2017 17:00 Polná 6:2 Stará Říše
27.kolo
so, 27/05/2017 17:00 Uherský Brod 3:1 Polná
so, 27/05/2017 17:00 Bystřice n. P. 2:1 Rosice
so, 27/05/2017 17:00 Hodonín 1:0 Slavičín
so, 27/05/2017 17:00 Holešov 2:2 Vrchovina
ne, 28/05/2017 10:15 Brumov 3:1 Velká Bíteš
ne, 28/05/2017 17:00 Tasovice 3:1 Bzenec
ne, 28/05/2017 17:00 Žďár n. Sázavou 2:0 Břeclav
ne, 28/05/2017 17:00 Stará Říše 2:1 Pelhřimov
28.kolo
so, 03/06/2017 16:30 Břeclav 2:0 Holešov
so, 03/06/2017 17:00 Rosice 0:0 Hodonín
so, 03/06/2017 17:00 Bzenec 2:4 Bystřice n. P.
ne, 04/06/2017 10:15 Slavičín 0:1 Stará Říše
ne, 04/06/2017 17:00 Vrchovina 2:1 Brumov
ne, 04/06/2017 17:00 Polná 3:1 Žďár n. Sázavou
ne, 04/06/2017 17:00 Pelhřimov 1:1 Uherský Brod
ne, 04/06/2017 17:00 Velká Bíteš 1:2 Tasovice
29.kolo
so, 10/06/2017 15:00 Stará Říše 1:0 Rosice
so, 10/06/2017 17:00 Uherský Brod 0:0 Slavičín
so, 10/06/2017 17:00 Žďár n. Sázavou 2:0 Pelhřimov
so, 10/06/2017 17:00 Holešov 3:0 Polná
so, 10/06/2017 17:00 Hodonín 12:2 Bystřice n. P.
ne, 11/06/2017 10:15 Brumov 4:0 Břeclav
ne, 11/06/2017 17:00 Velká Bíteš 6:4 Bzenec
ne, 11/06/2017 17:00 Tasovice 1:0 Vrchovina
30.kolo
st, 10/05/2017 17:00 Bzenec 3:4 Hodonín
st, 10/05/2017 17:00 Bystřice n. P. 1:1 Stará Říše
st, 10/05/2017 17:00 Rosice 0:2 Uherský Brod
st, 10/05/2017 17:00 Slavičín 2:0 Žďár n. Sázavou
st, 10/05/2017 17:00 Pelhřimov 0:1 Holešov
st, 10/05/2017 17:00 Polná 3:0 Brumov
st, 10/05/2017 17:00 Břeclav 0:4 Tasovice
st, 10/05/2017 17:30 Vrchovina 2:1 Velká Bíteš

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru