III. třída - Mělník

Zápasy

1.kolo
so, 27/08/2016 17:00 Liběchov 0:7 Sokol Dřínov
so, 27/08/2016 17:00 Dolany 1:2 pen Kralupy 1901
so, 27/08/2016 17:00 Čečelice 2:1 pen PTZ Nelahozeves
so, 27/08/2016 17:00 Cítov 2:12 Sazená
ne, 28/08/2016 10:15 Mlékojedy 1:4 Botafogo Mělník
ne, 28/08/2016 17:00 Jeviněves 4:2 Záryby "B"
ne, 28/08/2016 17:00 Čechie Kralupy 3:2 pen Střezivojice
2.kolo
so, 03/09/2016 14:00 Střezivojice 4:3 pen Jeviněves
so, 03/09/2016 17:00 Sokol Dřínov 2:3 Záryby "B"
so, 03/09/2016 17:00 Liběchov 6:1 Dolany
so, 03/09/2016 17:00 PTZ Nelahozeves 2:0 Mlékojedy
so, 03/09/2016 17:00 Sazená 3:4 Čechie Kralupy
ne, 04/09/2016 17:00 Kralupy 1901 2:5 Čečelice
ne, 04/09/2016 17:00 Botafogo Mělník 7:1 Cítov
3.kolo
so, 10/09/2016 17:00 Čečelice 4:5 pen Liběchov
so, 10/09/2016 17:00 Cítov 2:3 PTZ Nelahozeves
ne, 11/09/2016 10:15 Mlékojedy 2:1 Kralupy 1901
ne, 11/09/2016 17:00 Dolany 4:0 Sokol Dřínov
ne, 11/09/2016 17:00 Čechie Kralupy 4:3 Botafogo Mělník
ne, 11/09/2016 17:00 Jeviněves 4:0 Sazená
ne, 11/09/2016 17:00 Záryby "B" 5:0 Střezivojice
4.kolo
so, 17/09/2016 17:00 PTZ Nelahozeves 0:1 Čechie Kralupy
so, 17/09/2016 17:00 Liběchov 7:0 Mlékojedy
so, 17/09/2016 17:00 Sazená 0:2 Záryby "B"
so, 17/09/2016 17:00 Sokol Dřínov 1:0 Střezivojice
ne, 18/09/2016 17:00 Kralupy 1901 0:0 Cítov
ne, 18/09/2016 17:00 Dolany 5:3 Čečelice
ne, 18/09/2016 17:00 Botafogo Mělník 2:3 Jeviněves
5.kolo
so, 24/09/2016 13:30 Střezivojice 1:0 Sazená
so, 24/09/2016 16:30 Cítov 1:6 Liběchov
so, 24/09/2016 16:30 Čečelice 4:1 Sokol Dřínov
ne, 25/09/2016 10:15 Mlékojedy 2:6 Dolany
ne, 25/09/2016 16:30 Záryby "B" 6:2 Botafogo Mělník
ne, 25/09/2016 16:30 Jeviněves 4:1 PTZ Nelahozeves
ne, 25/09/2016 16:30 Čechie Kralupy 2:1 Kralupy 1901
6.kolo
so, 01/10/2016 16:30 Sokol Dřínov 2:0 Sazená
so, 01/10/2016 16:30 PTZ Nelahozeves 1:4 Záryby "B"
so, 01/10/2016 16:30 Liběchov 3:4 pen Čechie Kralupy
so, 01/10/2016 16:30 Čečelice 4:0 Mlékojedy
ne, 02/10/2016 16:30 Botafogo Mělník 6:2 Střezivojice
ne, 02/10/2016 16:30 Kralupy 1901 7:1 Jeviněves
ne, 02/10/2016 16:30 Dolany 11:0 Cítov
7.kolo
so, 08/10/2016 13:00 Střezivojice 2:0 PTZ Nelahozeves
so, 08/10/2016 16:00 Sazená 1:5 Botafogo Mělník
so, 08/10/2016 16:00 Cítov 2:7 Čečelice
ne, 09/10/2016 10:15 Mlékojedy 4:1 Sokol Dřínov
ne, 09/10/2016 16:00 Čechie Kralupy 1:4 Dolany
ne, 09/10/2016 16:00 Jeviněves 1:5 Liběchov
ne, 09/10/2016 16:00 Záryby "B" 2:1 pen Kralupy 1901
8.kolo
so, 15/10/2016 16:00 Čečelice 1:3 Čechie Kralupy
so, 15/10/2016 16:00 PTZ Nelahozeves 2:3 pen Sazená
so, 15/10/2016 16:00 Sokol Dřínov 1:4 Botafogo Mělník
so, 15/10/2016 16:00 Liběchov 2:5 Záryby "B"
ne, 16/10/2016 10:15 Mlékojedy 3:5 Cítov
ne, 16/10/2016 16:00 Kralupy 1901 7:4 Střezivojice
ne, 16/10/2016 16:00 Dolany 8:3 Jeviněves
9.kolo
so, 22/10/2016 12:30 Střezivojice 0:2 Liběchov
so, 22/10/2016 15:30 Cítov 1:0 Sokol Dřínov
so, 22/10/2016 15:30 Sazená 0:3 Kralupy 1901
ne, 23/10/2016 15:30 Čechie Kralupy 3:0 Mlékojedy
ne, 23/10/2016 15:30 Jeviněves 3:6 Čečelice
ne, 23/10/2016 15:30 Záryby "B" 4:0 Dolany
ne, 23/10/2016 15:30 Botafogo Mělník 5:0 PTZ Nelahozeves
10.kolo
so, 29/10/2016 14:30 Cítov 3:1 Čechie Kralupy
so, 29/10/2016 14:30 Čečelice 1:0 Záryby "B"
so, 29/10/2016 14:30 Liběchov 5:1 Sazená
so, 29/10/2016 14:30 Sokol Dřínov 3:1 PTZ Nelahozeves
ne, 30/10/2016 10:15 Mlékojedy 2:1 Jeviněves
ne, 30/10/2016 14:30 Kralupy 1901 0:1 Botafogo Mělník
ne, 30/10/2016 14:30 Dolany 4:1 Střezivojice
11.kolo
so, 05/11/2016 11:00 Střezivojice 0:1 Čečelice
so, 05/11/2016 14:00 Sazená 0:3 Dolany
so, 05/11/2016 14:00 PTZ Nelahozeves 2:1 Kralupy 1901
ne, 06/11/2016 14:00 Záryby "B" 7:0 Mlékojedy
ne, 06/11/2016 14:00 Jeviněves 7:2 Cítov
ne, 06/11/2016 14:00 Čechie Kralupy 0:1 Sokol Dřínov
ne, 06/11/2016 14:00 Botafogo Mělník 3:4 pen Liběchov
12.kolo
so, 12/11/2016 14:00 Cítov 2:6 Záryby "B"
so, 12/11/2016 14:00 Liběchov 3:1 PTZ Nelahozeves
so, 12/11/2016 14:00 Sokol Dřínov 3:1 pen Kralupy 1901
so, 12/11/2016 14:00 Čečelice 0:0 Sazená
ne, 13/11/2016 10:15 Mlékojedy 3:2 Střezivojice
ne, 13/11/2016 14:00 Dolany 4:1 Botafogo Mělník
ne, 13/11/2016 14:00 Čechie Kralupy 1:2 Jeviněves
13.kolo
so, 19/11/2016 10:30 Střezivojice 0:1 Cítov
so, 19/11/2016 13:30 PTZ Nelahozeves 1:5 Dolany
so, 19/11/2016 13:30 Sazená 5:2 Mlékojedy
ne, 20/11/2016 13:30 Kralupy 1901 1:2 Liběchov
ne, 20/11/2016 13:30 Botafogo Mělník 2:5 Čečelice
ne, 20/11/2016 13:30 Jeviněves 3:1 Sokol Dřínov
ne, 20/11/2016 13:30 Záryby "B" 6:0 Čechie Kralupy
14.kolo
so, 25/03/2017 12:00 Střezivojice 1:1 Čechie Kralupy
so, 25/03/2017 15:00 Sokol Dřínov 1:0 Liběchov
so, 25/03/2017 15:00 PTZ Nelahozeves 2:3 Čečelice
so, 25/03/2017 15:00 Sazená 0:1 pen Cítov
ne, 26/03/2017 15:00 Záryby "B" 5:0 Jeviněves
ne, 26/03/2017 15:00 Kralupy 1901 2:1 Dolany
ne, 26/03/2017 15:00 Botafogo Mělník 1:3 Mlékojedy
15.kolo
so, 01/04/2017 16:30 Čečelice 4:3 Kralupy 1901
so, 01/04/2017 16:30 Cítov 0:3 Botafogo Mělník
ne, 02/04/2017 10:15 Mlékojedy 2:1 pen PTZ Nelahozeves
ne, 02/04/2017 16:30 Čechie Kralupy 5:4 Sazená
ne, 02/04/2017 16:30 Jeviněves 3:0 Střezivojice
ne, 02/04/2017 16:30 Záryby "B" 3:0 Sokol Dřínov
ne, 02/04/2017 16:30 Dolany 1:2 Liběchov
16.kolo
so, 08/04/2017 13:30 Střezivojice 1:9 Záryby "B"
so, 08/04/2017 16:30 PTZ Nelahozeves 2:0 Cítov
so, 08/04/2017 16:30 Sokol Dřínov 3:1 Dolany
so, 08/04/2017 16:30 Sazená 3:5 Jeviněves
ne, 09/04/2017 10:30 Liběchov 0:1 Čečelice
ne, 09/04/2017 16:30 Kralupy 1901 4:0 Mlékojedy
ne, 09/04/2017 16:30 Botafogo Mělník 2:3 pen Čechie Kralupy
17.kolo
so, 15/04/2017 14:00 Střezivojice 0:2 Sokol Dřínov
so, 15/04/2017 17:00 Cítov 0:3 Kralupy 1901
so, 15/04/2017 17:00 Čečelice 5:2 Dolany
ne, 16/04/2017 10:15 Mlékojedy 4:2 Liběchov
ne, 16/04/2017 17:00 Záryby "B" 5:2 Sazená
ne, 16/04/2017 17:00 Jeviněves 4:1 Botafogo Mělník
ne, 16/04/2017 17:00 Čechie Kralupy 1:4 PTZ Nelahozeves
18.kolo
so, 22/04/2017 17:00 Sokol Dřínov 2:0 Čečelice
so, 22/04/2017 17:00 PTZ Nelahozeves 0:1 pen Jeviněves
so, 22/04/2017 17:00 Sazená 5:1 Střezivojice
ne, 23/04/2017 10:30 Liběchov 9:1 Cítov
ne, 23/04/2017 17:00 Kralupy 1901 1:3 Čechie Kralupy
ne, 23/04/2017 17:00 Dolany 1:0 Mlékojedy
ne, 23/04/2017 17:00 Botafogo Mělník 0:4 Záryby "B"
19.kolo
so, 29/04/2017 14:00 Střezivojice 3:2 pen Botafogo Mělník
so, 29/04/2017 17:00 Cítov 3:4 pen Dolany
so, 29/04/2017 17:00 Sazená 6:3 Sokol Dřínov
ne, 30/04/2017 10:15 Mlékojedy 0:3 Čečelice
ne, 30/04/2017 17:00 Záryby "B" 2:1 PTZ Nelahozeves
ne, 30/04/2017 17:00 Jeviněves 2:4 Kralupy 1901
ne, 30/04/2017 17:00 Čechie Kralupy 3:1 Liběchov
20.kolo
so, 06/05/2017 17:00 PTZ Nelahozeves 6:1 Střezivojice
so, 06/05/2017 17:00 Čečelice 4:0 Cítov
so, 06/05/2017 17:00 Sokol Dřínov 3:0 Mlékojedy
ne, 07/05/2017 10:30 Liběchov 1:2 Jeviněves
ne, 07/05/2017 17:00 Dolany 1:2 Čechie Kralupy
ne, 07/05/2017 17:00 Botafogo Mělník 2:3 pen Sazená
ne, 07/05/2017 17:00 Kralupy 1901 1:3 Záryby "B"
21.kolo
so, 13/05/2017 14:00 Střezivojice 3:1 Kralupy 1901
so, 13/05/2017 17:00 Cítov 4:3 Mlékojedy
so, 13/05/2017 17:00 Sazená 1:2 PTZ Nelahozeves
ne, 14/05/2017 17:00 Záryby "B" 8:2 Liběchov
ne, 14/05/2017 17:00 Jeviněves 6:0 Dolany
ne, 14/05/2017 17:00 Čechie Kralupy 1:4 Čečelice
ne, 14/05/2017 17:00 Botafogo Mělník 2:0 Sokol Dřínov
22.kolo
so, 20/05/2017 17:00 PTZ Nelahozeves 3:1 Botafogo Mělník
so, 20/05/2017 17:00 Čečelice 5:1 Jeviněves
so, 20/05/2017 17:00 Sokol Dřínov 1:3 Cítov
ne, 21/05/2017 10:15 Mlékojedy 5:2 Čechie Kralupy
ne, 21/05/2017 10:30 Liběchov 2:1 pen Střezivojice
ne, 21/05/2017 17:00 Kralupy 1901 6:3 Sazená
ne, 21/05/2017 17:00 Dolany 1:3 Záryby "B"
23.kolo
so, 27/05/2017 14:00 Střezivojice 1:4 Dolany
so, 27/05/2017 17:00 PTZ Nelahozeves 7:0 Sokol Dřínov
so, 27/05/2017 17:00 Sazená 2:10 Liběchov
ne, 28/05/2017 17:00 Čechie Kralupy 3:1 Cítov
ne, 28/05/2017 17:00 Jeviněves 1:2 Mlékojedy
ne, 28/05/2017 17:00 Záryby "B" 3:2 pen Čečelice
ne, 28/05/2017 17:00 Botafogo Mělník 2:3 Kralupy 1901
24.kolo
so, 03/06/2017 17:00 Sokol Dřínov 4:0 Čechie Kralupy
so, 03/06/2017 17:00 Cítov 3:1 Jeviněves
so, 03/06/2017 17:00 Čečelice 5:0 Střezivojice
ne, 04/06/2017 10:15 Mlékojedy 3:2 Záryby "B"
ne, 04/06/2017 10:30 Liběchov 2:1 Botafogo Mělník
ne, 04/06/2017 17:00 Kralupy 1901 3:4 pen PTZ Nelahozeves
ne, 04/06/2017 17:00 Dolany 8:4 Sazená
25.kolo
so, 10/06/2017 14:00 Střezivojice 1:3 Mlékojedy
so, 10/06/2017 17:00 PTZ Nelahozeves 5:0 Liběchov
so, 10/06/2017 17:00 Sazená 2:6 Čečelice
ne, 11/06/2017 17:00 Botafogo Mělník 6:4 Dolany
ne, 11/06/2017 17:00 Kralupy 1901 5:2 Sokol Dřínov
ne, 11/06/2017 17:00 Záryby "B" 11:1 Cítov
ne, 11/06/2017 17:00 Jeviněves 4:2 Čechie Kralupy
26.kolo
so, 17/06/2017 17:00 Čečelice 6:0 Botafogo Mělník
so, 17/06/2017 17:00 Cítov 3:2 Střezivojice
so, 17/06/2017 17:00 Sokol Dřínov 2:1 Jeviněves
ne, 18/06/2017 10:15 Mlékojedy 9:1 Sazená
ne, 18/06/2017 10:30 Liběchov 6:2 Kralupy 1901
ne, 18/06/2017 17:00 Dolany 2:1 pen PTZ Nelahozeves
ne, 18/06/2017 17:00 Čechie Kralupy 0:2 Záryby "B"

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru