Okresní přebor - Nymburk

Zápasy

1.kolo
so, 27/08/2016 10:15 Libice n. C. 2:2 Ostrá "B"
so, 27/08/2016 17:00 Běrunice 2:2 Rožďalovice
so, 27/08/2016 17:00 Všejany 2:1 Seletice
so, 27/08/2016 17:00 Kovanice 1:0 Kostelní Lhota
so, 27/08/2016 17:00 Hrubý Jeseník 6:2 Opočnice
ne, 28/08/2016 17:00 Kostomlaty n. L. 3:4 Semice "B"
ne, 28/08/2016 17:00 Přerov n. L. 1:9 M. Králové
2.kolo
so, 03/09/2016 10:15 Libice n. C. 0:3 Běrunice
so, 03/09/2016 17:00 Seletice 2:0 Přerov n. L.
so, 03/09/2016 17:00 Kostelní Lhota 3:1 Hrubý Jeseník
so, 03/09/2016 17:00 Rožďalovice 3:0 Kostomlaty n. L.
ne, 04/09/2016 10:15 Ostrá "B" 2:2 Opočnice
ne, 04/09/2016 17:00 M. Králové 3:0 Kovanice
ne, 04/09/2016 17:00 Semice "B" 0:0 Všejany
3.kolo
so, 10/09/2016 17:00 Všejany 6:2 Rožďalovice
so, 10/09/2016 17:00 Opočnice 2:5 Kostelní Lhota
so, 10/09/2016 17:00 Hrubý Jeseník 3:1 M. Králové
so, 10/09/2016 17:00 Kovanice 1:1 Seletice
so, 10/09/2016 17:00 Běrunice 2:4 Ostrá "B"
ne, 11/09/2016 17:00 Přerov n. L. 2:2 Semice "B"
ne, 11/09/2016 17:00 Kostomlaty n. L. 6:1 Libice n. C.
4.kolo
so, 17/09/2016 10:15 Libice n. C. 0:2 Všejany
so, 17/09/2016 17:00 Seletice 2:3 Hrubý Jeseník
so, 17/09/2016 17:00 Rožďalovice 2:0 Přerov n. L.
so, 17/09/2016 17:00 Běrunice 2:1 Kostomlaty n. L.
ne, 18/09/2016 10:15 Ostrá "B" 8:0 Kostelní Lhota
ne, 18/09/2016 17:00 M. Králové 0:0 Opočnice
ne, 18/09/2016 17:00 Semice "B" 2:1 Kovanice
5.kolo
so, 24/09/2016 16:30 Všejany 2:1 Běrunice
so, 24/09/2016 16:30 Kostelní Lhota 1:2 M. Králové
so, 24/09/2016 16:30 Opočnice 2:1 Seletice
so, 24/09/2016 16:30 Hrubý Jeseník 9:3 Semice "B"
so, 24/09/2016 16:30 Kovanice 2:5 Rožďalovice
ne, 25/09/2016 16:30 Kostomlaty n. L. 3:2 Ostrá "B"
ne, 25/09/2016 16:30 Přerov n. L. 4:1 Libice n. C.
6.kolo
so, 01/10/2016 10:15 Libice n. C. 4:1 Kovanice
so, 01/10/2016 16:30 Rožďalovice 2:0 Hrubý Jeseník
so, 01/10/2016 16:30 Semice "B" 0:3 Opočnice
so, 01/10/2016 16:30 Seletice 2:1 Kostelní Lhota
so, 01/10/2016 16:30 Běrunice 2:2 Přerov n. L.
ne, 02/10/2016 10:15 Ostrá "B" 5:0 M. Králové
ne, 02/10/2016 16:30 Kostomlaty n. L. 2:0 Všejany
7.kolo
so, 08/10/2016 16:00 Kostelní Lhota 3:3 Semice "B"
so, 08/10/2016 16:00 Opočnice 1:5 Rožďalovice
so, 08/10/2016 16:00 Hrubý Jeseník 6:2 Libice n. C.
so, 08/10/2016 16:00 Kovanice 0:0 Běrunice
so, 08/10/2016 16:00 Všejany 1:3 Ostrá "B"
ne, 09/10/2016 16:00 M. Králové 5:0 Seletice
ne, 09/10/2016 16:00 Přerov n. L. 5:1 Kostomlaty n. L.
8.kolo
so, 15/10/2016 10:15 Libice n. C. 2:3 Opočnice
so, 15/10/2016 16:00 Rožďalovice 1:2 Kostelní Lhota
so, 15/10/2016 16:00 Všejany 6:3 Přerov n. L.
so, 15/10/2016 16:00 Běrunice 3:1 Hrubý Jeseník
ne, 16/10/2016 10:15 Ostrá "B" 6:1 Seletice
ne, 16/10/2016 16:00 Semice "B" 4:1 M. Králové
ne, 16/10/2016 16:00 Kostomlaty n. L. 2:2 Kovanice
9.kolo
so, 22/10/2016 15:30 Seletice 2:3 Semice "B"
so, 22/10/2016 15:30 Kostelní Lhota 0:0 Libice n. C.
so, 22/10/2016 15:30 Opočnice 0:3 Běrunice
so, 22/10/2016 15:30 Kovanice 1:2 Všejany
ne, 23/10/2016 15:30 M. Králové 3:2 Rožďalovice
ne, 23/10/2016 15:30 Hrubý Jeseník 1:0 Kostomlaty n. L.
ne, 23/10/2016 15:30 Přerov n. L. 0:3 Ostrá "B"
10.kolo
so, 29/10/2016 10:15 Libice n. C. 0:1 M. Králové
so, 29/10/2016 14:30 Běrunice 4:1 Kostelní Lhota
so, 29/10/2016 14:30 Rožďalovice 7:1 Seletice
so, 29/10/2016 14:30 Všejany 2:1 Hrubý Jeseník
ne, 30/10/2016 10:15 Ostrá "B" 7:0 Semice "B"
ne, 30/10/2016 14:30 Kostomlaty n. L. 0:4 Opočnice
ne, 30/10/2016 14:30 Přerov n. L. 2:1 Kovanice
11.kolo
so, 05/11/2016 14:00 Seletice 8:0 Libice n. C.
so, 05/11/2016 14:00 Kovanice 1:3 Ostrá "B"
so, 05/11/2016 14:00 Hrubý Jeseník 3:1 Přerov n. L.
so, 05/11/2016 14:00 Opočnice 1:5 Všejany
so, 05/11/2016 14:00 Kostelní Lhota 6:4 Kostomlaty n. L.
ne, 06/11/2016 14:00 Semice "B" 4:3 Rožďalovice
ne, 06/11/2016 14:00 M. Králové 2:1 Běrunice
12.kolo
so, 12/11/2016 10:15 Libice n. C. 1:4 Semice "B"
so, 12/11/2016 14:00 Běrunice 0:2 Seletice
so, 12/11/2016 14:00 Všejany 2:1 Kostelní Lhota
so, 12/11/2016 14:00 Kovanice 4:2 Hrubý Jeseník
ne, 13/11/2016 10:15 Ostrá "B" 9:0 Rožďalovice
ne, 13/11/2016 14:00 Přerov n. L. 4:0 Opočnice
ne, 13/11/2016 14:00 Kostomlaty n. L. 0:3 M. Králové
13.kolo
so, 19/11/2016 13:30 Rožďalovice 10:1 Libice n. C.
so, 19/11/2016 13:30 Semice "B" 4:2 Běrunice
so, 19/11/2016 13:30 Seletice 3:2 Kostomlaty n. L.
so, 19/11/2016 13:30 Kostelní Lhota 2:2 Přerov n. L.
so, 19/11/2016 13:30 Opočnice 1:2 Kovanice
so, 19/11/2016 13:30 Hrubý Jeseník 0:1 Ostrá "B"
ne, 20/11/2016 13:30 M. Králové 6:1 Všejany
14.kolo
so, 25/03/2017 15:00 Opočnice 0:0 Hrubý Jeseník
so, 25/03/2017 15:00 Kostelní Lhota 0:0 Kovanice
so, 25/03/2017 15:00 Seletice 2:2 Všejany
so, 25/03/2017 15:00 Rožďalovice 4:0 Běrunice
ne, 26/03/2017 10:15 Ostrá "B" 8:1 Libice n. C.
ne, 26/03/2017 15:00 M. Králové 4:0 Přerov n. L.
ne, 26/03/2017 15:00 Semice "B" 4:3 Kostomlaty n. L.
15.kolo
so, 01/04/2017 16:30 Běrunice 0:1 Libice n. C.
so, 01/04/2017 16:30 Všejany 2:2 Semice "B"
so, 01/04/2017 16:30 Kovanice 0:2 M. Králové
so, 01/04/2017 16:30 Hrubý Jeseník 2:1 Kostelní Lhota
so, 01/04/2017 16:30 Opočnice 1:1 Ostrá "B"
ne, 02/04/2017 16:30 Přerov n. L. 2:0 Seletice
ne, 02/04/2017 16:30 Kostomlaty n. L. 3:1 Rožďalovice
16.kolo
so, 08/04/2017 10:15 Libice n. C. 1:3 Kostomlaty n. L.
so, 08/04/2017 16:30 Kostelní Lhota 0:2 Opočnice
so, 08/04/2017 16:30 Seletice 2:1 Kovanice
so, 08/04/2017 16:30 Semice "B" 4:0 Přerov n. L.
so, 08/04/2017 16:30 Rožďalovice 0:0 Všejany
ne, 09/04/2017 10:15 Ostrá "B" 0:0 Běrunice
ne, 09/04/2017 16:30 M. Králové 1:1 Hrubý Jeseník
17.kolo
so, 15/04/2017 17:00 Všejany 5:1 Libice n. C.
so, 15/04/2017 17:00 Kovanice 2:3 Semice "B"
so, 15/04/2017 17:00 Hrubý Jeseník 0:1 Seletice
so, 15/04/2017 17:00 Opočnice 1:2 M. Králové
so, 15/04/2017 17:00 Kostelní Lhota 1:5 Ostrá "B"
ne, 16/04/2017 17:00 Kostomlaty n. L. 1:1 Běrunice
ne, 16/04/2017 17:00 Přerov n. L. 0:6 Rožďalovice
18.kolo
so, 22/04/2017 10:15 Libice n. C. 0:2 Přerov n. L.
so, 22/04/2017 17:00 Běrunice 1:2 Všejany
so, 22/04/2017 17:00 Seletice 1:2 Opočnice
so, 22/04/2017 17:00 Rožďalovice 2:0 Kovanice
ne, 23/04/2017 10:15 Ostrá "B" 6:0 Kostomlaty n. L.
ne, 23/04/2017 17:00 M. Králové 3:0 Kostelní Lhota
ne, 23/04/2017 17:00 Semice "B" 5:2 Hrubý Jeseník
19.kolo
so, 29/04/2017 17:00 Kovanice 3:1 Libice n. C.
so, 29/04/2017 17:00 Hrubý Jeseník 1:1 Rožďalovice
so, 29/04/2017 17:00 Opočnice 5:1 Semice "B"
so, 29/04/2017 17:00 Kostelní Lhota 0:0 Seletice
so, 29/04/2017 17:00 Všejany 4:0 Kostomlaty n. L.
ne, 30/04/2017 17:00 Přerov n. L. 4:0 Běrunice
ne, 30/04/2017 17:00 M. Králové 1:1 Ostrá "B"
20.kolo
so, 06/05/2017 10:15 Libice n. C. 1:1 Hrubý Jeseník
so, 06/05/2017 17:00 Běrunice 4:2 Kovanice
so, 06/05/2017 17:00 Seletice 1:4 M. Králové
so, 06/05/2017 17:00 Semice "B" 4:5 Kostelní Lhota
so, 06/05/2017 17:00 Rožďalovice 4:1 Opočnice
ne, 07/05/2017 10:15 Ostrá "B" 6:0 Všejany
ne, 07/05/2017 17:00 Kostomlaty n. L. 2:1 Přerov n. L.
21.kolo
so, 13/05/2017 17:00 Kovanice 1:0 Kostomlaty n. L.
so, 13/05/2017 17:00 Seletice 0:1 Ostrá "B"
so, 13/05/2017 17:00 Opočnice 3:1 Libice n. C.
so, 13/05/2017 17:00 Kostelní Lhota 3:3 Rožďalovice
ne, 14/05/2017 17:00 Přerov n. L. 2:1 Všejany
ne, 14/05/2017 17:00 M. Králové 6:0 Semice "B"
ne, 14/05/2017 17:00 Hrubý Jeseník 2:2 Běrunice
22.kolo
so, 20/05/2017 10:15 Libice n. C. 0:4 Kostelní Lhota
so, 20/05/2017 17:00 Rožďalovice 4:0 M. Králové
so, 20/05/2017 17:00 Všejany 2:0 Kovanice
so, 20/05/2017 17:00 Běrunice 2:2 Opočnice
ne, 21/05/2017 10:15 Ostrá "B" 2:0 Přerov n. L.
ne, 21/05/2017 17:00 Semice "B" 1:1 Seletice
ne, 21/05/2017 17:00 Kostomlaty n. L. 2:0 Hrubý Jeseník
23.kolo
so, 27/05/2017 17:00 Seletice 0:0 Rožďalovice
so, 27/05/2017 17:00 Kostelní Lhota 0:1 Běrunice
so, 27/05/2017 17:00 Opočnice 2:1 Kostomlaty n. L.
so, 27/05/2017 17:00 Kovanice 1:0 Přerov n. L.
ne, 28/05/2017 17:00 Semice "B" 2:5 Ostrá "B"
ne, 28/05/2017 17:00 M. Králové 4:0 Libice n. C.
ne, 28/05/2017 17:00 Hrubý Jeseník 2:2 Všejany
24.kolo
so, 03/06/2017 10:15 Libice n. C. 0:4 Seletice
so, 03/06/2017 17:00 Rožďalovice 0:1 Semice "B"
so, 03/06/2017 17:00 Běrunice 2:1 M. Králové
so, 03/06/2017 17:00 Všejany 1:0 Opočnice
ne, 04/06/2017 10:15 Ostrá "B" 7:0 Kovanice
ne, 04/06/2017 17:00 Přerov n. L. 0:2 Hrubý Jeseník
ne, 04/06/2017 17:00 Kostomlaty n. L. 0:3 Kostelní Lhota
25.kolo
so, 10/06/2017 17:00 Opočnice 3:3 Přerov n. L.
so, 10/06/2017 17:00 Kostelní Lhota 0:2 Všejany
so, 10/06/2017 17:00 Rožďalovice 1:5 Ostrá "B"
so, 10/06/2017 17:00 Seletice 4:2 Běrunice
ne, 11/06/2017 17:00 Hrubý Jeseník 2:2 Kovanice
ne, 11/06/2017 17:00 Semice "B" 4:2 Libice n. C.
ne, 11/06/2017 17:00 M. Králové 3:0 Kostomlaty n. L.
26.kolo
so, 17/06/2017 10:15 Libice n. C. 4:4 Rožďalovice
so, 17/06/2017 14:00 Kostomlaty n. L. 3:3 Seletice
so, 17/06/2017 17:00 Běrunice 2:1 Semice "B"
so, 17/06/2017 17:00 Kovanice 1:4 Opočnice
so, 17/06/2017 17:00 Všejany 4:7 M. Králové
ne, 18/06/2017 10:15 Ostrá "B" 4:0 Hrubý Jeseník
ne, 18/06/2017 17:00 Přerov n. L. 4:1 Kostelní Lhota

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru