Okresní přebor - Beroun

Zápasy

1.kolo
so, 27/08/2016 10:15 Tlustice 3:1 Broumy
so, 27/08/2016 17:00 Králův Dvůr "B" 1:6 Tetín
so, 27/08/2016 17:00 Karlštejn 1:1 Drozdov
ne, 28/08/2016 17:00 ČL-U Beroun "B" 2:1 Chyňava
ne, 28/08/2016 17:00 Loděnice "B" 2:2 Žebrák
ne, 28/08/2016 17:00 Hořovicko "B" 1:1 Stašov
ne, 28/08/2016 17:00 Nižbor 0:1 Neumětely
2.kolo
so, 03/09/2016 17:00 Neumětely 1:3 Karlštejn
so, 03/09/2016 17:00 Žebrák 1:1 Drozdov
so, 03/09/2016 17:00 Stašov 6:2 Králův Dvůr "B"
so, 03/09/2016 17:00 Tetín 0:0 ČL-U Beroun "B"
so, 03/09/2016 17:00 Chyňava 3:1 Tlustice
ne, 04/09/2016 17:00 Broumy 1:1 Nižbor
ne, 04/09/2016 17:00 Loděnice "B" 0:5 Hořovicko "B"
3.kolo
so, 10/09/2016 17:00 Tlustice 2:0 Tetín
so, 10/09/2016 17:00 Drozdov 4:0 Neumětely
so, 10/09/2016 17:00 Karlštejn 4:1 Broumy
so, 10/09/2016 17:00 Králův Dvůr "B" 7:1 Loděnice "B"
ne, 11/09/2016 17:00 Nižbor 0:4 Chyňava
ne, 11/09/2016 17:00 ČL-U Beroun "B" 4:3 Stašov
ne, 11/09/2016 17:00 Hořovicko "B" 11:1 Žebrák
4.kolo
so, 17/09/2016 17:00 Tetín 5:0 Nižbor
so, 17/09/2016 17:00 Chyňava 2:2 Karlštejn
so, 17/09/2016 17:00 Žebrák 0:4 Neumětely
ne, 18/09/2016 17:00 Loděnice "B" 1:2 ČL-U Beroun "B"
ne, 18/09/2016 17:00 Hořovicko "B" 2:2 Králův Dvůr "B"
ne, 18/09/2016 17:00 Broumy 2:2 Drozdov
st, 28/09/2016 16:30 Stašov 0:1 Tlustice
5.kolo
so, 24/09/2016 10:15 Karlštejn 3:0 Tetín
so, 24/09/2016 16:30 Tlustice 6:1 Loděnice "B"
so, 24/09/2016 16:30 Králův Dvůr "B" 1:1 Žebrák
so, 24/09/2016 16:30 Neumětely 3:2 Broumy
so, 24/09/2016 16:30 Drozdov 2:1 Chyňava
ne, 25/09/2016 16:30 Nižbor 0:6 Stašov
ne, 25/09/2016 16:30 ČL-U Beroun "B" 1:0 Hořovicko "B"
6.kolo
so, 01/10/2016 16:30 Králův Dvůr "B" 3:2 ČL-U Beroun "B"
so, 01/10/2016 16:30 Stašov 1:1 Karlštejn
so, 01/10/2016 16:30 Tetín 5:0 Drozdov
so, 01/10/2016 16:30 Chyňava 3:1 Neumětely
so, 01/10/2016 16:30 Žebrák 1:4 Broumy
ne, 02/10/2016 16:30 Loděnice "B" 5:0 Nižbor
ne, 02/10/2016 16:30 Hořovicko "B" 2:1 Tlustice
7.kolo
so, 08/10/2016 16:00 Tlustice 3:3 Králův Dvůr "B"
so, 08/10/2016 16:00 Karlštejn 2:1 Loděnice "B"
so, 08/10/2016 16:00 Drozdov 1:5 Stašov
so, 08/10/2016 16:00 Neumětely 2:1 Tetín
ne, 09/10/2016 16:00 ČL-U Beroun "B" 2:2 Žebrák
ne, 09/10/2016 16:00 Nižbor 3:3 Hořovicko "B"
ne, 09/10/2016 16:00 Broumy 2:0 Chyňava
8.kolo
so, 15/10/2016 16:00 Žebrák 3:4 Chyňava
so, 15/10/2016 16:00 Tetín 4:0 Broumy
so, 15/10/2016 16:00 Stašov 2:2 Neumětely
so, 15/10/2016 16:00 Králův Dvůr "B" 9:0 Nižbor
ne, 16/10/2016 16:00 Hořovicko "B" 7:2 Karlštejn
ne, 16/10/2016 16:00 Loděnice "B" 1:0 Drozdov
ne, 16/10/2016 16:00 ČL-U Beroun "B" 1:1 Tlustice
9.kolo
so, 22/10/2016 15:30 Chyňava 1:1 Tetín
so, 22/10/2016 15:30 Neumětely 6:2 Loděnice "B"
so, 22/10/2016 15:30 Drozdov 1:0 Hořovicko "B"
so, 22/10/2016 15:30 Karlštejn 0:4 Králův Dvůr "B"
so, 22/10/2016 15:30 Tlustice 4:0 Žebrák
ne, 23/10/2016 15:30 Broumy 1:2 Stašov
ne, 23/10/2016 15:30 Nižbor 3:0 ČL-U Beroun "B"
10.kolo
so, 29/10/2016 14:30 Tlustice 2:0 Nižbor
so, 29/10/2016 14:30 Králův Dvůr "B" 8:0 Drozdov
so, 29/10/2016 14:30 Stašov 1:0 Chyňava
so, 29/10/2016 14:30 Žebrák 2:3 Tetín
ne, 30/10/2016 14:30 ČL-U Beroun "B" 2:1 Karlštejn
ne, 30/10/2016 14:30 Loděnice "B" 1:2 Broumy
ne, 30/10/2016 14:30 Hořovicko "B" 5:1 Neumětely
11.kolo
so, 05/11/2016 14:00 Tetín 0:0 Stašov
so, 05/11/2016 14:00 Chyňava 2:2 Loděnice "B"
so, 05/11/2016 14:00 Neumětely 2:5 Králův Dvůr "B"
so, 05/11/2016 14:00 Drozdov 2:1 ČL-U Beroun "B"
so, 05/11/2016 14:00 Karlštejn 2:0 Tlustice
ne, 06/11/2016 14:00 Broumy 3:3 Hořovicko "B"
ne, 06/11/2016 14:00 Nižbor 1:1 Žebrák
12.kolo
so, 12/11/2016 14:00 Žebrák 2:5 Stašov
so, 12/11/2016 14:00 Tlustice 2:2 Drozdov
so, 12/11/2016 14:00 Králův Dvůr "B" 7:0 Broumy
ne, 13/11/2016 14:00 Hořovicko "B" 0:0 Chyňava
ne, 13/11/2016 14:00 Loděnice "B" 5:5 Tetín
ne, 13/11/2016 14:00 Nižbor 0:7 Karlštejn
ne, 13/11/2016 14:00 ČL-U Beroun "B" 3:1 Neumětely
13.kolo
so, 19/11/2016 13:30 Stašov 2:4 Loděnice "B"
so, 19/11/2016 13:30 Tetín 0:5 Hořovicko "B"
so, 19/11/2016 13:30 Chyňava 1:5 Králův Dvůr "B"
so, 19/11/2016 13:30 Neumětely 0:3 Tlustice
so, 19/11/2016 13:30 Drozdov 5:1 Nižbor
so, 19/11/2016 13:30 Karlštejn 4:3 Žebrák
ne, 20/11/2016 13:30 Broumy 2:1 ČL-U Beroun "B"
14.kolo
so, 25/03/2017 15:00 Drozdov 0:2 Karlštejn
so, 25/03/2017 15:00 Neumětely 0:1 Nižbor
so, 25/03/2017 15:00 Chyňava 0:0 ČL-U Beroun "B"
so, 25/03/2017 15:00 Tetín 2:2 Králův Dvůr "B"
so, 25/03/2017 15:00 Stašov 9:1 Hořovicko "B"
so, 25/03/2017 15:00 Žebrák 2:1 Loděnice "B"
ne, 26/03/2017 15:00 Broumy 2:1 Tlustice
15.kolo
so, 01/04/2017 14:00 Nižbor 0:2 Broumy
so, 01/04/2017 16:30 Karlštejn 5:1 Neumětely
so, 01/04/2017 16:30 Drozdov 2:1 Žebrák
so, 01/04/2017 16:30 Králův Dvůr "B" 5:2 Stašov
so, 01/04/2017 16:30 Tlustice 2:3 Chyňava
ne, 02/04/2017 16:30 ČL-U Beroun "B" 3:2 Tetín
ne, 02/04/2017 16:30 Hořovicko "B" 5:0 Loděnice "B"
16.kolo
so, 08/04/2017 16:30 Neumětely 2:1 Drozdov
so, 08/04/2017 16:30 Chyňava 4:0 Nižbor
so, 08/04/2017 16:30 Tetín 0:2 Tlustice
so, 08/04/2017 16:30 Stašov 3:0 ČL-U Beroun "B"
so, 08/04/2017 16:30 Žebrák 1:1 Hořovicko "B"
ne, 09/04/2017 16:30 Broumy 1:3 Karlštejn
ne, 09/04/2017 16:30 Loděnice "B" 3:4 Králův Dvůr "B"
17.kolo
so, 15/04/2017 14:00 Nižbor 4:4 Tetín
so, 15/04/2017 17:00 Králův Dvůr "B" 3:3 Hořovicko "B"
so, 15/04/2017 17:00 Karlštejn 1:4 Chyňava
so, 15/04/2017 17:00 Drozdov 1:0 Broumy
so, 15/04/2017 17:00 Neumětely 6:4 Žebrák
so, 15/04/2017 17:00 Tlustice 2:0 Stašov
ne, 16/04/2017 17:00 ČL-U Beroun "B" 4:0 Loděnice "B"
18.kolo
so, 22/04/2017 17:00 Chyňava 3:1 Drozdov
so, 22/04/2017 17:00 Tetín 1:1 Karlštejn
so, 22/04/2017 17:00 Stašov 9:0 Nižbor
so, 22/04/2017 17:00 Žebrák 2:6 Králův Dvůr "B"
ne, 23/04/2017 17:00 Broumy 2:1 Neumětely
ne, 23/04/2017 17:00 Hořovicko "B" 7:0 ČL-U Beroun "B"
ne, 23/04/2017 17:00 Loděnice "B" 0:3 Tlustice
19.kolo
so, 29/04/2017 14:00 Nižbor 0:5 Loděnice "B"
so, 29/04/2017 17:00 Karlštejn 2:2 Stašov
so, 29/04/2017 17:00 Drozdov 2:2 Tetín
so, 29/04/2017 17:00 Neumětely 1:2 Chyňava
so, 29/04/2017 17:00 Tlustice 3:3 Hořovicko "B"
ne, 30/04/2017 17:00 ČL-U Beroun "B" 1:0 Králův Dvůr "B"
ne, 30/04/2017 17:00 Broumy 3:3 Žebrák
20.kolo
so, 06/05/2017 17:00 Chyňava 1:0 Broumy
so, 06/05/2017 17:00 Tetín 2:2 Neumětely
so, 06/05/2017 17:00 Stašov 3:0 Drozdov
so, 06/05/2017 17:00 Králův Dvůr "B" 0:3 Tlustice
so, 06/05/2017 17:00 Žebrák 0:4 ČL-U Beroun "B"
ne, 07/05/2017 17:00 Loděnice "B" 4:1 Karlštejn
ne, 07/05/2017 17:00 Hořovicko "B" 9:1 Nižbor
21.kolo
so, 13/05/2017 14:00 Nižbor 2:8 Králův Dvůr "B"
so, 13/05/2017 17:00 Chyňava 7:1 Žebrák
so, 13/05/2017 17:00 Tlustice 3:1 ČL-U Beroun "B"
so, 13/05/2017 17:00 Karlštejn 5:2 Hořovicko "B"
so, 13/05/2017 17:00 Drozdov 3:3 Loděnice "B"
so, 13/05/2017 17:00 Neumětely 1:3 Stašov
ne, 14/05/2017 17:00 Broumy 5:5 Tetín
22.kolo
so, 20/05/2017 17:00 Tetín 2:3 Chyňava
so, 20/05/2017 17:00 Stašov 2:3 Broumy
so, 20/05/2017 17:00 Králův Dvůr "B" 7:0 Karlštejn
so, 20/05/2017 17:00 Žebrák 1:0 Tlustice
ne, 21/05/2017 17:00 Hořovicko "B" 7:2 Drozdov
ne, 21/05/2017 17:00 Loděnice "B" 1:1 Neumětely
ne, 21/05/2017 17:00 ČL-U Beroun "B" 8:0 Nižbor
23.kolo
so, 27/05/2017 14:00 Nižbor 2:5 Tlustice
so, 27/05/2017 17:00 Neumětely 5:3 Hořovicko "B"
so, 27/05/2017 17:00 Drozdov 1:8 Králův Dvůr "B"
so, 27/05/2017 17:00 Karlštejn 1:1 ČL-U Beroun "B"
so, 27/05/2017 17:00 Tetín 3:4 Žebrák
so, 27/05/2017 17:00 Chyňava 3:1 Stašov
ne, 28/05/2017 17:00 Broumy 2:3 Loděnice "B"
24.kolo
so, 03/06/2017 17:00 Králův Dvůr "B" 7:0 Neumětely
so, 03/06/2017 17:00 Žebrák 5:3 Nižbor
so, 03/06/2017 17:00 Tlustice 2:0 Karlštejn
so, 03/06/2017 17:00 Stašov 3:3 Tetín
ne, 04/06/2017 17:00 ČL-U Beroun "B" 1:1 Drozdov
ne, 04/06/2017 17:00 Hořovicko "B" 0:4 Broumy
ne, 04/06/2017 17:00 Loděnice "B" 2:2 Chyňava
25.kolo
so, 10/06/2017 17:00 Karlštejn 4:2 Nižbor
so, 10/06/2017 17:00 Drozdov 0:1 Tlustice
so, 10/06/2017 17:00 Neumětely 2:0 ČL-U Beroun "B"
so, 10/06/2017 17:00 Chyňava 5:2 Hořovicko "B"
so, 10/06/2017 17:00 Stašov 6:0 Žebrák
ne, 11/06/2017 17:00 Broumy 1:2 Králův Dvůr "B"
ne, 11/06/2017 17:00 Loděnice "B" 1:4 Tetín
26.kolo
so, 17/06/2017 14:00 Nižbor 0:11 Drozdov
so, 17/06/2017 17:00 Žebrák 0:2 Karlštejn
so, 17/06/2017 17:00 Králův Dvůr "B" 0:2 Chyňava
so, 17/06/2017 17:00 Tlustice 2:4 Neumětely
ne, 18/06/2017 17:00 Hořovicko "B" 2:4 Tetín
ne, 18/06/2017 17:00 Loděnice "B" 7:5 Stašov
ne, 18/06/2017 17:00 ČL-U Beroun "B" 4:0 Broumy

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru