III. třída, skupina A - Praha-východ

Zápasy

1.kolo
so, 27/08/2016 17:00 Líbeznice 1:5 Brandýs n. L. "B"
so, 27/08/2016 17:00 Brázdim 1:4 Měšice
so, 27/08/2016 17:00 Nehvizdy 0:1 Bášť
so, 27/08/2016 17:00 Kojetice 4:0 Předboj
ne, 28/08/2016 17:00 Větrušice 0:2 Sluhy
ne, 28/08/2016 17:00 Sibřina 0:6 Šestajovice
ne, 28/08/2016 17:00 Mochov 4:2 Zeleneč "B"
2.kolo
so, 03/09/2016 10:15 Sluhy 4:4 Brázdim
so, 03/09/2016 14:00 Brandýs n. L. "B" 5:0 Předboj
so, 03/09/2016 17:00 Líbeznice 3:2 Sibřina
so, 03/09/2016 17:00 Měšice 6:1 Mochov
so, 03/09/2016 17:00 Zeleneč "B" 4:2 Nehvizdy
ne, 04/09/2016 17:00 Šestajovice 6:2 Větrušice
ne, 04/09/2016 17:00 Bášť 2:1 Kojetice
3.kolo
so, 10/09/2016 10:15 Předboj 1:5 Bášť
so, 10/09/2016 17:00 Brázdim 4:7 Šestajovice
so, 10/09/2016 17:00 Kojetice 2:2 Zeleneč "B"
so, 10/09/2016 17:00 Nehvizdy 2:2 Měšice
ne, 11/09/2016 17:00 Mochov 3:0 Sluhy
ne, 11/09/2016 17:00 Sibřina 1:2 Brandýs n. L. "B"
ne, 11/09/2016 17:00 Větrušice 1:2 Líbeznice
4.kolo
so, 17/09/2016 10:15 Sluhy 4:2 Nehvizdy
so, 17/09/2016 14:00 Brandýs n. L. "B" 3:0 Bášť
so, 17/09/2016 17:00 Zeleneč "B" 2:1 Předboj
so, 17/09/2016 17:00 Měšice 4:1 Kojetice
so, 17/09/2016 17:00 Líbeznice 0:8 Brázdim
ne, 18/09/2016 17:00 Sibřina 4:1 Větrušice
ne, 18/09/2016 17:00 Šestajovice 6:0 Mochov
5.kolo
so, 24/09/2016 16:30 Předboj 2:0 Měšice
so, 24/09/2016 16:30 Kojetice 7:0 Sluhy
so, 24/09/2016 16:30 Nehvizdy 2:2 Šestajovice
so, 24/09/2016 16:30 Brázdim 1:2 Sibřina
ne, 25/09/2016 16:30 Větrušice 3:4 Brandýs n. L. "B"
ne, 25/09/2016 16:30 Mochov 4:1 Líbeznice
ne, 25/09/2016 16:30 Bášť 3:0 Zeleneč "B"
6.kolo
so, 01/10/2016 10:15 Sluhy 1:0 Předboj
so, 01/10/2016 14:00 Brandýs n. L. "B" 2:2 Zeleneč "B"
so, 01/10/2016 16:30 Měšice 4:5 Bášť
so, 01/10/2016 16:30 Líbeznice 1:5 Nehvizdy
ne, 02/10/2016 16:30 Šestajovice 0:0 Kojetice
ne, 02/10/2016 16:30 Větrušice 2:0 Brázdim
ne, 02/10/2016 16:30 Sibřina 1:0 Mochov
7.kolo
so, 08/10/2016 16:00 Předboj 0:2 Šestajovice
so, 08/10/2016 16:00 Kojetice 2:3 Líbeznice
so, 08/10/2016 16:00 Nehvizdy 3:2 Sibřina
so, 08/10/2016 16:00 Brázdim 7:2 Brandýs n. L. "B"
so, 08/10/2016 16:00 Zeleneč "B" 4:6 Měšice
ne, 09/10/2016 16:00 Bášť 1:0 Sluhy
ne, 09/10/2016 16:00 Mochov 3:2 Větrušice
8.kolo
so, 15/10/2016 10:15 Sluhy 2:2 Zeleneč "B"
so, 15/10/2016 14:00 Brandýs n. L. "B" 5:0 Měšice
so, 15/10/2016 16:00 Brázdim 1:1 Mochov
so, 15/10/2016 16:00 Líbeznice 7:2 Předboj
ne, 16/10/2016 16:00 Sibřina 0:3 Kojetice
ne, 16/10/2016 16:00 Větrušice 1:2 Nehvizdy
ne, 16/10/2016 16:00 Šestajovice 3:0 Bášť
9.kolo
so, 22/10/2016 15:30 Měšice 4:1 Sluhy
so, 22/10/2016 15:30 Zeleneč "B" 1:3 Šestajovice
so, 22/10/2016 15:30 Předboj 0:7 Sibřina
so, 22/10/2016 15:30 Kojetice 4:3 Větrušice
so, 22/10/2016 15:30 Nehvizdy 3:1 Brázdim
ne, 23/10/2016 15:30 Bášť 4:2 Líbeznice
ne, 23/10/2016 15:30 Mochov 6:0 Brandýs n. L. "B"
10.kolo
so, 29/10/2016 14:00 Brandýs n. L. "B" 0:0 Sluhy
so, 29/10/2016 14:30 Líbeznice 4:1 Zeleneč "B"
so, 29/10/2016 14:30 Brázdim 0:5 Kojetice
ne, 30/10/2016 14:30 Šestajovice 1:0 Měšice
ne, 30/10/2016 14:30 Větrušice 2:1 Předboj
ne, 30/10/2016 14:30 Sibřina 2:2 Bášť
ne, 30/10/2016 14:30 Mochov 0:1 Nehvizdy
11.kolo
so, 05/11/2016 10:15 Sluhy 0:4 Šestajovice
so, 05/11/2016 14:00 Předboj 4:1 Brázdim
so, 05/11/2016 14:00 Kojetice 3:1 Mochov
so, 05/11/2016 14:00 Nehvizdy 7:0 Brandýs n. L. "B"
so, 05/11/2016 14:00 Měšice 5:3 Líbeznice
so, 05/11/2016 14:00 Zeleneč "B" 3:4 Sibřina
ne, 06/11/2016 14:00 Bášť 3:0 Větrušice
12.kolo
so, 12/11/2016 14:00 Nehvizdy 4:3 Kojetice
so, 12/11/2016 14:00 Líbeznice 3:1 Sluhy
so, 12/11/2016 14:00 Brandýs n. L. "B" 1:0 Šestajovice
so, 12/11/2016 14:00 Brázdim 2:3 Bášť
ne, 13/11/2016 14:00 Sibřina 0:0 Měšice
ne, 13/11/2016 14:00 Větrušice 3:5 Zeleneč "B"
ne, 13/11/2016 14:00 Mochov 7:1 Předboj
13.kolo
so, 19/11/2016 10:15 Sluhy 1:3 Sibřina
so, 19/11/2016 13:30 Předboj 2:6 Nehvizdy
so, 19/11/2016 13:30 Kojetice 3:6 Brandýs n. L. "B"
so, 19/11/2016 13:30 Měšice 5:0 Větrušice
so, 19/11/2016 13:30 Zeleneč "B" 3:3 Brázdim
ne, 20/11/2016 13:30 Bášť 2:3 Mochov
ne, 20/11/2016 13:30 Šestajovice 0:0 Líbeznice
14.kolo
so, 25/03/2017 10:15 Sluhy 2:2 Větrušice
so, 25/03/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 0:0 Líbeznice
so, 25/03/2017 15:00 Měšice 1:2 Brázdim
so, 25/03/2017 15:00 Zeleneč "B" 3:1 Mochov
so, 25/03/2017 15:00 Předboj 0:1 Kojetice
ne, 26/03/2017 15:00 Bášť 1:3 Nehvizdy
ne, 26/03/2017 15:00 Šestajovice 3:2 Sibřina
15.kolo
so, 01/04/2017 16:30 Brázdim 3:2 Sluhy
so, 01/04/2017 16:30 Mochov 2:1 Měšice
so, 01/04/2017 16:30 Nehvizdy 2:0 Zeleneč "B"
so, 01/04/2017 16:30 Kojetice 3:2 Bášť
so, 01/04/2017 16:30 Předboj 2:0 Brandýs n. L. "B"
ne, 02/04/2017 16:30 Sibřina 4:1 Líbeznice
ne, 02/04/2017 16:30 Větrušice 1:5 Šestajovice
16.kolo
so, 08/04/2017 10:15 Sluhy 1:2 Mochov
so, 08/04/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 1:8 Sibřina
so, 08/04/2017 16:30 Zeleneč "B" 1:4 Kojetice
so, 08/04/2017 16:30 Měšice 0:2 Nehvizdy
so, 08/04/2017 16:30 Líbeznice 2:2 Větrušice
ne, 09/04/2017 16:30 Bášť 2:2 Předboj
ne, 09/04/2017 16:30 Šestajovice 1:1 Brázdim
17.kolo
so, 15/04/2017 17:00 Brázdim 1:2 Líbeznice
so, 15/04/2017 17:00 Mochov 1:2 Šestajovice
so, 15/04/2017 17:00 Nehvizdy 1:1 Sluhy
so, 15/04/2017 17:00 Kojetice 2:1 Měšice
so, 15/04/2017 17:00 Předboj 3:0 Zeleneč "B"
ne, 16/04/2017 17:00 Větrušice 0:6 Sibřina
ne, 16/04/2017 17:00 Bášť 2:0 Brandýs n. L. "B"
18.kolo
so, 22/04/2017 10:15 Sluhy 2:0 Kojetice
so, 22/04/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 4:0 Větrušice
so, 22/04/2017 17:00 Líbeznice 2:0 Mochov
so, 22/04/2017 17:00 Zeleneč "B" 2:2 Bášť
so, 22/04/2017 17:00 Měšice 0:2 Předboj
ne, 23/04/2017 17:00 Šestajovice 3:1 Nehvizdy
ne, 23/04/2017 17:00 Sibřina 3:3 Brázdim
19.kolo
so, 29/04/2017 17:00 Zeleneč "B" 0:1 Brandýs n. L. "B"
so, 29/04/2017 17:00 Brázdim 3:1 Větrušice
so, 29/04/2017 17:00 Mochov 1:2 Sibřina
so, 29/04/2017 17:00 Nehvizdy 4:5 Líbeznice
so, 29/04/2017 17:00 Kojetice 0:2 Šestajovice
so, 29/04/2017 17:00 Předboj 4:1 Sluhy
ne, 30/04/2017 17:00 Bášť 0:1 Měšice
20.kolo
so, 06/05/2017 10:15 Sluhy 0:3 Bášť
so, 06/05/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 1:3 Brázdim
so, 06/05/2017 17:00 Líbeznice 3:0 Kojetice
so, 06/05/2017 17:00 Měšice 3:3 Zeleneč "B"
ne, 07/05/2017 17:00 Sibřina 5:2 Nehvizdy
ne, 07/05/2017 17:00 Větrušice 5:1 Mochov
ne, 07/05/2017 17:00 Šestajovice 1:0 Předboj
21.kolo
so, 13/05/2017 17:00 Zeleneč "B" 0:2 Sluhy
so, 13/05/2017 17:00 Měšice 1:3 Brandýs n. L. "B"
so, 13/05/2017 17:00 Mochov 4:3 Brázdim
so, 13/05/2017 17:00 Nehvizdy 7:1 Větrušice
so, 13/05/2017 17:00 Kojetice 1:5 Sibřina
so, 13/05/2017 17:00 Předboj 2:0 Líbeznice
ne, 14/05/2017 17:00 Bášť 4:1 Šestajovice
22.kolo
so, 20/05/2017 10:15 Sluhy 2:3 Měšice
so, 20/05/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 2:0 Mochov
so, 20/05/2017 17:00 Líbeznice 0:2 Bášť
so, 20/05/2017 17:00 Brázdim 6:1 Nehvizdy
ne, 21/05/2017 17:00 Šestajovice 5:1 Zeleneč "B"
ne, 21/05/2017 17:00 Větrušice 0:3 Kojetice
ne, 21/05/2017 17:00 Sibřina 2:0 Předboj
23.kolo
so, 27/05/2017 10:15 Sluhy 7:5 Brandýs n. L. "B"
so, 27/05/2017 17:00 Kojetice 4:4 Brázdim
so, 27/05/2017 17:00 Předboj 1:0 Větrušice
so, 27/05/2017 17:00 Zeleneč "B" 3:3 Líbeznice
so, 27/05/2017 17:00 Měšice 3:0 Šestajovice
so, 27/05/2017 17:00 Nehvizdy 6:0 Mochov
ne, 28/05/2017 17:00 Bášť 3:2 Sibřina
24.kolo
so, 03/06/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 4:4 Nehvizdy
so, 03/06/2017 17:00 Mochov 0:0 Kojetice
so, 03/06/2017 17:00 Brázdim 4:1 Předboj
so, 03/06/2017 17:00 Líbeznice 3:4 Měšice
ne, 04/06/2017 17:00 Sibřina 6:2 Zeleneč "B"
ne, 04/06/2017 17:00 Větrušice 0:2 Bášť
ne, 04/06/2017 17:00 Šestajovice 2:2 Sluhy
25.kolo
so, 10/06/2017 10:15 Sluhy 2:3 Líbeznice
so, 10/06/2017 17:00 Kojetice 3:1 Nehvizdy
so, 10/06/2017 17:00 Předboj 5:4 Mochov
so, 10/06/2017 17:00 Zeleneč "B" 2:3 Větrušice
so, 10/06/2017 17:00 Měšice 6:3 Sibřina
ne, 11/06/2017 17:00 Bášť 2:1 Brázdim
ne, 11/06/2017 17:00 Šestajovice 3:2 Brandýs n. L. "B"
26.kolo
so, 17/06/2017 14:00 Brandýs n. L. "B" 2:2 Kojetice
so, 17/06/2017 17:00 Líbeznice 2:2 Šestajovice
so, 17/06/2017 17:00 Brázdim 9:2 Zeleneč "B"
so, 17/06/2017 17:00 Mochov 1:2 Bášť
so, 17/06/2017 17:00 Nehvizdy 2:4 Předboj
ne, 18/06/2017 17:00 Větrušice 4:2 Měšice
ne, 18/06/2017 17:00 Sibřina 6:3 Sluhy

Nahlásit chybu
Zpátky nahoru