ŠNÝDR Miroslav

Zápasy jako hlavní rozhodčí

Souhrnné statistiky

Seznam zápasů

Soutěž Datum Domácí Hosté PEN ŽK ČK
III. třída - Mělník 18.06.2017 Mlékojedy 9:1 Sazená 0 0 0
I.B třída, skupina E - Středočeský kraj 17.06.2017 Dobříč 4:1 Březnice 0 1 0
I.B třída, skupina E - Středočeský kraj 04.06.2017 Daleké Dušníky 0:2 Chlumec 0 6 0
Okresní přebor - Mělník 03.06.2017 Veltrusy 4:7 Vysoká 0 2 0
I.B třída, skupina E - Středočeský kraj 27.05.2017 Březnice 6:2 Loděnice 0 2 0
I.B třída, skupina D - Středočeský kraj 21.05.2017 Maršovice 0:3 Vyšehořovice 0 7 1
I.B třída, skupina B - Středočeský kraj 06.05.2017 Lužec 3:1 Byšice 0 7 4
I.B třída, skupina C - Středočeský kraj 30.04.2017 Český Brod "B" 2:1 Sadská 0 7 1
III. třída, skupina A - Kolín 29.04.2017 Hradištko I. 1:0 Týnec n. L. 0 2 0
Okresní přebor - Mělník 23.04.2017 Vysoká 7:3 Pšovka Mělník "B" 1 5 0
Okresní přebor - Mělník 16.04.2017 H. Počaply 0:3 Všestudy 0 4 0
I.B třída, skupina C - Středočeský kraj 08.04.2017 Liblice 2:0 Radim 0 8 0
IV. třída, skupina A - Mělník 02.04.2017 Tuhaň 0:2 Zálezlice 0 0 0
I.B třída, skupina C - Středočeský kraj 01.04.2017 Býchory 1:2 Bílé Podolí 0 2 0
I.A třída, skupina A - Středočeský kraj 20.11.2016 Zavidov 4:2 Votice 1 7 1
III. třída - Mělník 13.11.2016 Čechie Kralupy 1:2 Jeviněves 0 3 0
III. třída, skupina B - Kolín 12.11.2016 Tismice 1:4 Liblice "B" 0 2 0
I.B třída, skupina C - Středočeský kraj 05.11.2016 Liblice 0:2 Loučeň 0 5 0
Okresní přebor - Mělník 30.10.2016 H. Počaply 4:3 Pšovka Mělník "B" 1 4 1
I.B třída, skupina B - Středočeský kraj 15.10.2016 Kly 3:1 Neratovice-Byškovice "B" 0 3 0
I.A třída, skupina B - Středočeský kraj 09.10.2016 Sokoleč 3:2 Čelákovice 1 3 0
I.B třída, skupina E - Středočeský kraj 08.10.2016 Dobříč 4:1 Kosoř 0 1 0
I.B třída, skupina D - Středočeský kraj 17.09.2016 Jílové 2:0 Teplýšovice 0 2 0
III. třída - Mělník 11.09.2016 Čechie Kralupy 4:3 Botafogo Mělník 0 4 1
I.B třída, skupina A - Středočeský kraj 11.09.2016 SK Rakovník "B" 2:1 pen Velká Dobrá 2 5 0
III. třída - Mělník 28.08.2016 Čechie Kralupy 3:2 pen Střezivojice 0 6 0
I.A třída, skupina B - Středočeský kraj 27.08.2016 Čelákovice 2:1 Divišov 0 4 0
Okresní přebor - Mělník 20.08.2016 D. Beřkovice 3:4 pen Lobkovice 0 5 3
Okresní přebor - Mělník 13.08.2016 Mšeno 8:2 Veltrusy 0 4 0
I.B třída, skupina D - Středočeský kraj 19.06.2016 Uhl. Janovice 1:3 Kondrac 0 1 0
I.B třída, skupina B - Středočeský kraj 11.06.2016 Lužec 7:1 Labský Kostelec 1 5 0
I.B třída, skupina D - Středočeský kraj 22.05.2016 Divišov 3:1 Uhl. Janovice 1 6 0
I.B třída, skupina C - Středočeský kraj 08.05.2016 Tuchoraz 3:0 Zeleneč 1 6 0
I.B třída, skupina E - Středočeský kraj 30.04.2016 Tochovice 3:0 Komárov 0 3 0
I.B třída, skupina B - Středočeský kraj 23.04.2016 Ovčáry 4:1 FC Mělník 0 3 0
III. třída - Mělník 17.04.2016 Mlékojedy 3:6 Botafogo Mělník 2 3 0
III. třída - Mělník 03.04.2016 Mlékojedy 3:4 Záryby "B" 0 2 1
I.B třída, skupina E - Středočeský kraj 02.04.2016 Tochovice 3:2 pen Žebrák 0 3 0
Okresní přebor - Mělník 12.03.2016 Libiš "B" 3:0 Kralupy 1901 0 4 0
I.B třída, skupina D - Středočeský kraj 14.11.2015 Průhonice 2:1 pen Divišov 0 5 0
I.B třída, skupina A - Středočeský kraj 31.10.2015 Hýskov 2:1 Velká Dobrá 1 6 0
Okresní přebor - Mělník 11.10.2015 Pšovka Mělník "B" 2:1 Vojkovice 2 5 0
I.B třída, skupina D - Středočeský kraj 04.10.2015 Kondrac 1:7 Říčany 1 3 0
I.B třída, skupina C - Středočeský kraj 26.09.2015 Liblice 1:2 Boh. Poděbrady 0 6 0
I.A třída, skupina B - Středočeský kraj 12.09.2015 Čelákovice 1:2 pen Libice n. C. 0 3 0
III. třída - Mělník 06.09.2015 Mlékojedy 1:2 pen PTZ Nelahozeves 0 3 0
I.B třída, skupina B - Středočeský kraj 29.08.2015 Lužec 2:3 pen FC Mělník 0 2 0
Okresní přebor - Mělník 22.08.2015 Hořín 2:3 Mšeno 0 7 1
Okresní přebor - Mělník 09.08.2015 Všestudy 3:1 H. Počaply 1 5 0
Zpátky nahoru