PRINC Jiří

Zápasy jako hlavní rozhodčí

Souhrnné statistiky

Ročník Soutěž Z PEN ŽK ČK
2016/2017 IV. třída, skupina B - Mělník 7 1 34 4
2016/2017 Okresní přebor - Mělník 12 1 65 2
2016/2017 IV. třída, skupina A - Mělník 7 3 27 0
2016/2017 III. třída - Mělník 13 6 52 4
2015/2016 IV. třída, skupina B - Mělník 4 3 7 1
2015/2016 III. třída - Mělník 5 2 21 0
2015/2016 IV. třída, skupina A - Mělník 8 3 32 1
2015/2016 Okresní přebor - Mělník 17 3 67 4

Seznam zápasů

Soutěž Datum Domácí Hosté PEN ŽK ČK
III. třída - Mělník 17.06.2017 Cítov 3:2 Střezivojice 0 8 2
III. třída - Mělník 11.06.2017 Záryby "B" 11:1 Cítov 2 2 0
Okresní přebor - Mělník 10.06.2017 Labský Kostelec 7:1 H. Počaply 0 3 0
III. třída - Mělník 04.06.2017 Dolany 8:4 Sazená 0 1 0
III. třída - Mělník 04.06.2017 Mlékojedy 3:2 Záryby "B" 0 2 0
IV. třída, skupina B - Mělník 03.06.2017 Postřižín 0:1 pen Lužec "B" 0 7 0
IV. třída, skupina B - Mělník 21.05.2017 Hostín 0:2 Lužec "B" 0 7 1
III. třída - Mělník 21.05.2017 Liběchov 2:1 pen Střezivojice 1 5 0
IV. třída, skupina A - Mělník 20.05.2017 Velký Borek "B" 2:0 Roma Neratovice 0 6 0
IV. třída, skupina B - Mělník 14.05.2017 Vojkovice "B" 0:2 Postřižín 0 1 0
III. třída - Mělník 13.05.2017 Střezivojice 3:1 Kralupy 1901 2 0 0
IV. třída, skupina B - Mělník 06.05.2017 Postřižín 2:3 Ledčice 0 2 0
III. třída - Mělník 30.04.2017 Čechie Kralupy 3:1 Liběchov 0 5 0
IV. třída, skupina A - Mělník 16.04.2017 Lobkovice "B" 9:1 Mšeno "B" 1 0 0
Okresní přebor - Mělník 08.04.2017 Labský Kostelec 1:2 pen Vojkovice 0 9 1
Okresní přebor - Mělník 08.04.2017 Hořín 1:0 Lobkovice 0 5 0
Okresní přebor - Mělník 02.04.2017 H. Počaply 2:0 Hořín 0 5 0
IV. třída, skupina B - Mělník 26.03.2017 Vojkovice "B" 2:0 Ledčice 0 8 2
Okresní přebor - Mělník 18.03.2017 Obříství 3:1 Řepín 0 6 1
Okresní přebor - Mělník 11.03.2017 Vojkovice 4:1 Vehlovice 0 5 0
III. třída - Mělník 20.11.2016 Záryby "B" 6:0 Čechie Kralupy 0 2 0
III. třída - Mělník 20.11.2016 Botafogo Mělník 2:5 Čečelice 0 5 1
IV. třída, skupina A - Mělník 20.11.2016 Zálezlice 2:5 Všetaty 1 4 0
IV. třída, skupina A - Mělník 13.11.2016 Lobkovice "B" 2:1 Zálezlice 0 4 0
Okresní přebor - Mělník 12.11.2016 Libiš "B" 2:0 Veltrusy 0 7 0
IV. třída, skupina B - Mělník 23.10.2016 Dolany "B" 1:5 Postřižín 1 5 0
Okresní přebor - Mělník 22.10.2016 Labský Kostelec 3:1 Hořín 0 4 0
Okresní přebor - Mělník 15.10.2016 Veltrusy 2:1 Labský Kostelec 0 6 0
IV. třída, skupina A - Mělník 09.10.2016 Tuhaň 1:7 Mšeno "B" 1 2 0
III. třída - Mělník 08.10.2016 Střezivojice 2:0 PTZ Nelahozeves 0 6 0
IV. třída, skupina B - Mělník 01.10.2016 Vraňany 4:1 Nová Ves 0 4 1
III. třída - Mělník 25.09.2016 Čechie Kralupy 2:1 Kralupy 1901 0 10 1
Okresní přebor - Mělník 24.09.2016 Lobkovice 0:2 Všestudy 1 5 0
III. třída - Mělník 17.09.2016 Sokol Dřínov 1:0 Střezivojice 1 4 0
Okresní přebor - Mělník 17.09.2016 Hořín 2:1 pen Obříství 0 6 0
Okresní přebor - Mělník 10.09.2016 Vehlovice 2:0 Vysoká 0 4 0
IV. třída, skupina A - Mělník 04.09.2016 Zálezlice 1:2 Tuhaň 0 6 0
IV. třída, skupina A - Mělník 28.08.2016 Mšeno "B" 2:3 pen D. Beřkovice "B" 0 5 0
III. třída - Mělník 27.08.2016 Čečelice 2:1 pen PTZ Nelahozeves 0 2 0
Okresní přebor - Mělník 18.06.2016 Všestudy 1:0 pen Mšeno 0 2 0
Okresní přebor - Mělník 11.06.2016 Obříství 3:0 Všestudy 0 6 0
IV. třída, skupina A - Mělník 04.06.2016 Všetaty 4:3 Mšeno "B" 1 3 0
Okresní přebor - Mělník 22.05.2016 Pšovka Mělník "B" 1:3 Vehlovice 0 6 1
IV. třída, skupina B - Mělník 21.05.2016 Postřižín 6:0 Nová Ves 1 7 1
Okresní přebor - Mělník 14.05.2016 Mšeno 4:2 Libiš "B" 0 7 0
IV. třída, skupina B - Mělník 08.05.2016 Zálezlice 6:2 Nová Ves 0 0 0
IV. třída, skupina A - Mělník 01.05.2016 Čečelice 11:1 Roma Neratovice 1 5 0
Okresní přebor - Mělník 30.04.2016 Obříství 3:2 Libiš "B" 1 2 0
IV. třída, skupina B - Mělník 24.04.2016 Zálezlice 2:6 Kralupy 1901 "B" 2 0 0
Okresní přebor - Mělník 16.04.2016 Hořín 1:2 Kralupy 1901 0 8 0
IV. třída, skupina B - Mělník 09.04.2016 Sazená 10:1 Kralupy 1901 "B" 0 0 0
Okresní přebor - Mělník 03.04.2016 Všestudy 5:1 Pšovka Mělník "B" 0 2 0
III. třída - Mělník 26.03.2016 Chvatěruby 0:1 Mlékojedy 0 3 0
Okresní přebor - Mělník 13.03.2016 H. Počaply 2:1 Všestudy 0 6 2
Okresní přebor - Mělník 14.11.2015 Vehlovice 2:4 Hořín 0 3 0
Okresní přebor - Mělník 08.11.2015 Vysoká 7:1 Vehlovice 0 2 0
Okresní přebor - Mělník 31.10.2015 Vojkovice 3:1 Vysoká 1 1 0
Okresní přebor - Mělník 25.10.2015 Pšovka Mělník "B" 5:0 Dolany 0 3 0
IV. třída, skupina A - Mělník 24.10.2015 Vysoká "B" 1:4 Čečelice 0 3 0
IV. třída, skupina A - Mělník 18.10.2015 Nebužely 1:0 pen Řepín "B" 0 10 1
III. třída - Mělník 10.10.2015 Lobkovice 2:0 PTZ Nelahozeves 0 7 0
IV. třída, skupina A - Mělník 04.10.2015 Čečelice 4:1 Velký Borek "B" 1 2 0
IV. třída, skupina A - Mělník 27.09.2015 Mšeno "B" 5:1 Vraňany 0 2 0
III. třída - Mělník 26.09.2015 Sokol Dřínov 2:0 Byšice "B" 1 4 0
Okresní přebor - Mělník 19.09.2015 Vojkovice 13:0 H. Počaply 0 3 0
IV. třída, skupina A - Mělník 13.09.2015 Roma Neratovice 6:4 Nebužely 0 4 0
Okresní přebor - Mělník 12.09.2015 Obříství 2:0 Vehlovice 1 5 1
Okresní přebor - Mělník 06.09.2015 Velký Borek 2:3 pen Mšeno 0 5 0
Okresní přebor - Mělník 30.08.2015 Pšovka Mělník "B" 2:0 Všestudy 0 3 0
III. třída - Mělník 29.08.2015 PTZ Nelahozeves 3:2 Střezivojice 1 4 0
III. třída - Mělník 23.08.2015 Mlékojedy 6:2 Chvatěruby 0 3 0
IV. třída, skupina A - Mělník 22.08.2015 Roma Neratovice 7:5 Všetaty 0 3 0
Okresní přebor - Mělník 15.08.2015 Libiš "B" 2:1 pen Vojkovice 0 3 0
Zpátky nahoru