DENEV Alex

Zápasy jako hlavní rozhodčí

Souhrnné statistiky

Ročník Soutěž Z PEN ŽK ČK
2016/2017 I.B třída, skupina B - Kraj Vysočina 1 0 6 0
2016/2017 IV. třída, skupina B - Jihlava 2 1 2 0
2016/2017 I.B třída, skupina A - Jihomoravský kraj 1 0 5 0
2016/2017 MSFL 9 4 47 1
2016/2017 Divize D 8 3 29 2
2015/2016 I.B třída, skupina A - Jihomoravský kraj 1 0 4 0
2015/2016 Divize D 7 0 35 1

Seznam zápasů

Soutěž Datum Domácí Hosté PEN ŽK ČK
MSFL 10.06.2017 Kroměříž 5:1 Otrokovice 1 11 1
IV. třída, skupina B - Jihlava 10.06.2017 Telč "B" 4:1 Růžená 0 0 0
MSFL 27.05.2017 Mohelnice 1:0 Otrokovice 0 2 0
MSFL 20.05.2017 Olomouc "B" 2:0 Vel. Meziříčí 0 7 0
I.B třída, skupina B - Kraj Vysočina 14.05.2017 Moravec 1:2 Náměšť-Vícenice 0 6 0
MSFL 03.05.2017 MSK Vyškov 1:1 1. HFK Olomouc 1 6 0
Divize D 29.04.2017 Bystřice n. P. 3:0 Břeclav 0 3 0
Divize D 23.04.2017 Tasovice 3:0 Stará Říše 0 5 0
MSFL 16.04.2017 Uničov 2:2 Zlín "B" 2 3 0
IV. třída, skupina B - Jihlava 15.04.2017 Rohozná 1:2 Růžená 1 2 0
Divize D 02.04.2017 Pelhřimov 2:0 Vrchovina 0 7 1
MSFL 26.03.2017 Slovácko "B" 4:0 Otrokovice 0 2 0
Divize D 18.03.2017 Břeclav 2:1 Vrchovina 1 3 0
I.B třída, skupina A - Jihomoravský kraj 30.10.2016 Slavkov 1:3 Čebín 0 5 0
MSFL 15.10.2016 Třebíč 3:0 1. HFK Olomouc 0 7 0
Divize D 08.10.2016 Bzenec 2:2 Brumov 0 3 1
MSFL 25.09.2016 Slovácko "B" 1:0 Blansko 0 5 0
Divize D 10.09.2016 Holešov 2:4 Uherský Brod 2 1 0
MSFL 27.08.2016 Petřkovice 3:0 Olomouc "B" 0 4 0
Divize D 14.08.2016 Velká Bíteš 2:0 Polná 0 2 0
Divize D 06.08.2016 Hodonín 6:1 Stará Říše 0 5 0
Divize D 28.05.2016 Bystřice n. P. 1:1 Šumperk 0 4 0
Divize D 10.04.2016 Havlíčkův Brod 2:1 Bystřice n. P. 0 8 1
Divize D 27.03.2016 Pelhřimov 1:0 Přerov 0 2 0
Divize D 25.10.2015 Tasovice 1:1 Polná 0 5 0
Divize D 04.10.2015 Pelhřimov 1:0 Kozlovice 0 4 0
Divize D 09.09.2015 Ždírec n. D. 1:1 Uherský Brod 0 5 0
I.B třída, skupina A - Jihomoravský kraj 30.08.2015 Lipovec 3:0 Slavkov 0 4 0
Divize D 22.08.2015 Hodonín 1:0 Žďár n. Sázavou 0 7 0
Zpátky nahoru