VAŠEK Josef

Zápasy jako hlavní rozhodčí

Souhrnné statistiky

Ročník Soutěž Z PEN ŽK ČK
2016/2017 IV. třída, skupina C - Břeclav 2 0 3 0
2016/2017 III. třída, skupina A - Břeclav 15 1 52 3
2016/2017 IV. třída, skupina A - Břeclav 5 1 7 0
2016/2017 IV. třída, skupina B - Břeclav 1 1 0 0
2016/2017 III. třída, skupina B - Břeclav 7 0 29 4
2016/2017 Okresní přebor - Břeclav 12 2 36 0
2015/2016 Okresní přebor - Břeclav 16 4 51 2
2015/2016 IV. třída, skupina C - Břeclav 3 0 13 1
2015/2016 IV. třída, skupina A - Břeclav 8 0 13 0
2015/2016 III. třída, skupina A - Břeclav 9 2 27 1
2015/2016 III. třída, skupina B - Břeclav 8 0 28 0

Seznam zápasů

Soutěž Datum Domácí Hosté PEN ŽK ČK
III. třída, skupina A - Břeclav 18.06.2017 Týnec 3:0 Pavlov 0 0 0
III. třída, skupina A - Břeclav 11.06.2017 Ladná 2:2 Pasohlávky 0 2 0
III. třída, skupina A - Břeclav 04.06.2017 Týnec 2:1 Drnholec 0 6 0
III. třída, skupina B - Břeclav 04.06.2017 Klobouky 3:5 Bořetice 0 0 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 28.05.2017 Podivín B 1:1 Kostice B 0 0 0
III. třída, skupina A - Břeclav 28.05.2017 Velké Bílovice B 2:1 Lanžhot B 0 10 1
Okresní přebor - Břeclav 21.05.2017 Uherčice 0:5 Valtice 0 0 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 21.05.2017 Zaječí B 3:1 Podivín B 0 2 0
Okresní přebor - Břeclav 14.05.2017 Březí 0:0 FC Hustopeče 0 3 0
III. třída, skupina A - Břeclav 07.05.2017 Moravský Žižkov 3:0 Mikulov B 0 3 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 07.05.2017 Valtice B 1:3 FAK Břeclav 0 5 0
III. třída, skupina A - Břeclav 30.04.2017 Charvátská Nová Ves B 2:0 Bulhary 0 5 0
Okresní přebor - Břeclav 30.04.2017 Hlohovec 1:6 Velké Bílovice 0 4 0
IV. třída, skupina C - Břeclav 23.04.2017 Brumovice 5:1 Křepice B 0 2 0
Okresní přebor - Břeclav 16.04.2017 Přibice 2:0 Uherčice 0 2 0
III. třída, skupina A - Břeclav 16.04.2017 Ladná 4:2 Bulhary 0 2 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 09.04.2017 Tvrdonice B 7:2 Milovice 1 0 0
IV. třída, skupina C - Břeclav 09.04.2017 Křepice B 0:2 Diváky 0 1 0
III. třída, skupina A - Břeclav 02.04.2017 MSK Břeclav C 3:2 Šakvice 1 1 0
Okresní přebor - Břeclav 02.04.2017 Velké Němčice 2:1 Valtice 0 5 0
III. třída, skupina A - Břeclav 06.11.2016 Šakvice 2:0 Lanžhot B 0 1 0
Okresní přebor - Břeclav 30.10.2016 Uherčice 1:2 Lednice B 0 3 0
III. třída, skupina B - Břeclav 23.10.2016 Vrbice 2:0 Vranovice 0 6 0
Okresní přebor - Břeclav 16.10.2016 Moravská Nová Ves 1:1 Zaječí 0 1 0
III. třída, skupina A - Břeclav 15.10.2016 Charvátská Nová Ves B 7:2 Moravský Žižkov 0 3 0
III. třída, skupina B - Břeclav 09.10.2016 Kobylí 0:1 Šitbořice 0 5 2
III. třída, skupina B - Břeclav 08.10.2016 Horní Věstonice 3:2 Velké Hostěrádky 0 7 0
Okresní přebor - Břeclav 02.10.2016 Tvrdonice 3:2 Velké Bílovice 0 3 0
III. třída, skupina B - Břeclav 25.09.2016 Popice 3:1 Strachotín 0 2 1
III. třída, skupina A - Břeclav 25.09.2016 Lanžhot B 1:1 Bulhary 0 5 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 24.09.2016 Zaječí B 0:13 Hlohovec B 0 0 0
Okresní přebor - Břeclav 18.09.2016 Velké Němčice 3:2 FC Hustopeče 0 2 0
Okresní přebor - Břeclav 11.09.2016 Zaječí 1:5 Kostice 0 2 0
IV. třída, skupina B - Břeclav 10.09.2016 Sedlec 6:1 Přibice B 1 0 0
Okresní přebor - Břeclav 04.09.2016 Březí 2:9 Velké Bílovice 1 5 0
III. třída, skupina A - Břeclav 03.09.2016 Charvátská Nová Ves B 6:4 Pavlov 0 3 0
III. třída, skupina B - Břeclav 28.08.2016 Vrbice 3:0 Bořetice 0 7 1
III. třída, skupina B - Břeclav 27.08.2016 Horní Věstonice 3:1 Nosislav 0 2 0
III. třída, skupina A - Břeclav 21.08.2016 Drnholec 3:1 Charvátská Nová Ves B 0 3 0
III. třída, skupina A - Břeclav 20.08.2016 MSK Břeclav C 1:1 Lanžhot B 0 3 2
Okresní přebor - Břeclav 14.08.2016 Velké Bílovice 6:2 Kostice 1 6 0
III. třída, skupina A - Břeclav 13.08.2016 Novosedly B 2:2 Moravský Žižkov 0 5 0
Okresní přebor - Břeclav 12.06.2016 Kostice 3:0 Hrušky 0 1 0
III. třída, skupina B - Břeclav 05.06.2016 Kobylí 1:2 Brumovice 0 4 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 04.06.2016 Valtice B 5:1 Zaječí B 0 1 0
Okresní přebor - Břeclav 03.06.2016 Velké Bílovice 0:0 Moravská Nová Ves 0 4 0
Okresní přebor - Břeclav 29.05.2016 Moravská Nová Ves 3:0 Novosedly B 0 0 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 29.05.2016 Ladná B 2:5 Kostice B 0 1 0
IV. třída, skupina C - Břeclav 22.05.2016 Němčičky/V.Pavlovice B 1:1 Bořetice 0 4 1
III. třída, skupina B - Břeclav 21.05.2016 Starovičky 1:4 Uherčice 0 2 0
III. třída, skupina B - Břeclav 15.05.2016 Boleradice 3:2 Strachotín 0 3 0
III. třída, skupina A - Břeclav 15.05.2016 Lanžhot B 6:4 Moravský Žižkov 0 3 0
Okresní přebor - Břeclav 08.05.2016 Charvátská Nová Ves 3:0 Březí 0 5 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 07.05.2016 Dolní Věstonice 1:6 Ladná B 0 0 0
III. třída, skupina A - Břeclav 01.05.2016 Týnec 2:1 Ladná 1 1 0
Okresní přebor - Břeclav 01.05.2016 Novosedly B 0:1 Valtice 0 3 0
Okresní přebor - Břeclav 24.04.2016 FC Hustopeče 3:0 Šitbořice 0 2 0
III. třída, skupina A - Břeclav 23.04.2016 Mikulov B 3:2 Pavlov 1 2 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 17.04.2016 Kostice B 6:1 Zaječí B 0 2 0
III. třída, skupina B - Břeclav 10.04.2016 Klobouky 0:2 Boleradice 0 6 0
III. třída, skupina A - Břeclav 09.04.2016 Lednice B 2:1 Lanžhot B 0 1 0
III. třída, skupina B - Břeclav 03.04.2016 Strachotín 2:0 Popice 0 7 0
Okresní přebor - Břeclav 27.03.2016 Velké Němčice 1:1 Šitbořice 1 3 0
III. třída, skupina B - Břeclav 14.11.2015 Pouzdřany 1:1 Strachotín 0 5 0
Okresní přebor - Břeclav 08.11.2015 Charvátská Nová Ves 4:3 Přibice 0 5 0
Okresní přebor - Břeclav 25.10.2015 Kostice 1:2 Velké Němčice 0 4 0
III. třída, skupina B - Břeclav 24.10.2015 Velké Hostěrádky 1:5 Nosislav 0 1 0
Okresní přebor - Břeclav 18.10.2015 Hrušky 2:2 FC Hustopeče 1 2 0
III. třída, skupina A - Břeclav 17.10.2015 Mikulov B 0:4 Drnholec 0 5 0
IV. třída, skupina C - Břeclav 11.10.2015 Bořetice 1:1 Němčičky/V.Pavlovice B 0 6 0
III. třída, skupina A - Břeclav 04.10.2015 Bulhary 4:2 Velké Bílovice B 0 3 0
Okresní přebor - Břeclav 04.10.2015 Charvátská Nová Ves 6:0 Zaječí 2 5 2
IV. třída, skupina A - Břeclav 03.10.2015 Zaječí B 6:2 Podivín B 0 1 0
Okresní přebor - Břeclav 27.09.2015 Velké Němčice 2:2 Přibice 0 6 0
III. třída, skupina A - Břeclav 27.09.2015 Lanžhot B 1:1 Ladná 0 5 0
III. třída, skupina A - Břeclav 20.09.2015 Lednice B 4:0 Pavlov 0 5 1
IV. třída, skupina A - Břeclav 19.09.2015 Valtice B 0:3 MSK Břeclav C 0 6 0
IV. třída, skupina C - Břeclav 13.09.2015 Kurdějov 0:5 Němčičky/V.Pavlovice B 0 3 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 13.09.2015 Ladná B 1:2 Zaječí B 0 0 0
IV. třída, skupina A - Břeclav 12.09.2015 Hlohovec B 1:1 FAK Břeclav 0 2 0
Okresní přebor - Břeclav 06.09.2015 Hrušky 3:1 Velké Bílovice 0 2 0
III. třída, skupina A - Břeclav 05.09.2015 Charvátská Nová Ves B 2:0 Týnec 0 2 0
Okresní přebor - Břeclav 29.08.2015 Valtice 2:0 Vrbice 0 3 0
Okresní přebor - Břeclav 23.08.2015 Charvátská Nová Ves 4:0 Novosedly B 0 2 0
III. třída, skupina B - Břeclav 22.08.2015 Brumovice 0:3 Ivaň 0 0 0
Okresní přebor - Břeclav 16.08.2015 Velké Bílovice 4:1 Zaječí 0 4 0
Zpátky nahoru